Ръкостискане тип медуза?!

  • 6 089
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Ester, ако дойде момент да се запознаваме, няма да се ръкостискаме... Направо минаваме към целувките... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 622
Малей, Бубо, жива да си, че отвори тая тема...

 Joy

Интересно, обаче, че аз до сега все(90%) на мекотели съм попадала, а тук излезе, че повечето си ръкостискат както си требе   Thinking

# 47
  • Мнения: 5 622
И аз, обаче си мисля, че това ръкостискане е по-скоро желание от страна на жените да са по- фини  Thinking Но пък е адски неприятно за такива като мен, определено  Stop

Но да си правя заключения и прибързани мнения от това- не!

Стискам и минавам нататък  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 212
Ester, ако дойде момент да се запознаваме, няма да се ръкостискаме... Направо минаваме към целувките... Mr. Green

Туй значи, че е време за тема - как се целувате - дискретно като умряла риба целувате въздуха или олигавено и шумно се мляскате като .... може би жива риба....  hahaha

Интересно, обаче, че аз до сега все(90%) на мекотели съм попадала, а тук излезе, че повечето си ръкостискат както си требе   Thinking

Е, че ти кой очакваш след твоя първи пост да се признае за мекотело  Mr. Green а и приказката за средностатистическата форумка я знаеш.... Laughing

# 49
  • Мнения: 5 622


Е, че ти кой очакваш след твоя първи пост да се признае за мекотело  Mr. Green а и приказката за средностатистическата форумка я знаеш.... Laughing

хубаво де, ама поне анкетка има  Crossing Arms Може без много шум да си признаят  Joy

# 50
  • Мнения: 2 212
Гледам засега една медуза в строя... и мноооого октоподи, които те приклещват с пипала  Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 5 622
Гледам засега една медуза в строя... и мноооого октоподи, които те приклещват с пипала  Joy Joy Joy

А най-интересното е, че и третият отговор е набрал популярност, а го сложих ей така, за разнообразие  Crazy

# 52
  • Мнения: 2 212
Ами разнообразие, ама и аз там гласувах...щото пък знам ли...рядко ми се случва да се ръкостискам със себе си и не мога да преценя обективно към кой тип планктон спадам  Mr. Green
А верно, оплаквания от ръкопоемащите не съм имала  Flutter

# 53
  • Мнения: 5 622
А верно, оплаквания от ръкопоемащите не съм имала  Flutter

А как точно си представяш оплакването? В каква форма и в какъв текст да бъде поднесено..щото да знам как да предявя претенции за недостатъчно силно ръкостискане при бъдещите си контакти  Crazy

 Joy

# 54
  • Мнения: 490
Да ви имам проблемите аз Laughing

# 55
  • Мнения: 2 212
Ами...  newsm78 Може би нещо от рода на "Само на мен ли ми мирише на умряла риба или някой наистина не знае как да се ръкостиска?"  Rolling Eyes или пък "Вие ръка ли ми подавате или опаковка течен маргарин? "

Бубе, с теб като се съберем и се сещам за една четирибуквена думичка, започваща със "с"....ааааааааа да уточня, че със сигурност не завършва на "с", че ще ни тръгне име от тия недомлъвки  Blush  Joy

# 56
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз вече внимавам с яката хватка. Преди държах да покажа, че съм енергична, стабилна личност и бла-бла, затова стисках яката. Да, ама докато не се здрависах с един културист. Истинска, настояща купчина мускули. Подаваме си ръцете и аз стискам яката както си знам, ами, на пръсти се вдигнах и нищо не стана от якото ми стискане. Добре, ама човекът реши, че има канара-жена срещу себе си и стисна. Разбрах какво е звезди посред бял ден.
Оттогава не стискам, но и гледам да не си висна ръката в дланта на отсрещния и, хм, не ме интересува  така силно какво впечатление създавам  Mr. Green

# 57
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ама,браво за тази тема!Никога не съм се замисляла как се ръкостискам,дори сега не мога да преценя,но със сигурност не съм от най-силно стискащите.Просто не обръщам внимание за това много ме впечатли Буба,че е толкова наблюдателна.Утре ще си обърна внимание,но не съм получавала забележки!

# 58
  • Мнения: 4 126
Добре, ама човекът реши, че има канара-жена срещу себе си и стисна.

как канара-жена, бре, такава фина мадама. `звинете, ма не можах да се стърпя.

# 59
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добре, ама човекът реши, че има канара-жена срещу себе си и стисна.

как канара-жена, бре, такава фина мадама. `звинете, ма не можах да се стърпя.
ми щот явно стръвно гледам и от бабаитлък го докарвам, знам ли  newsm78
И от мен извинете, върнах се в спомените си и ми изтръпна ръчичката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт