С каква храна храните котката си? - Тема 3

  • 34 141
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 958
В зооплюс също ги има
С голям процент месо са и някои от тях са без зърно и захар.
Може ли линк към тази храна в zooplus? Не я намирам, а и аз търся нов вариант храна за котешката банда.

# 586
  • Мнения: 264
В зооплюс също ги има
С голям процент месо са и някои от тях са без зърно и захар.
Може ли линк към тази храна в zooplus? Не я намирам, а и аз търся нов вариант храна за котешката банда.
Ние до скоро бяхме на анимонда консервите.даже имам още десетина.
Но нещо с голяма мъка ги хапват(имам две мъжки на годинка) а тази храна много им харесва всичко веднага омитат.
И ми се струва че добре като състав.
В Кауфланд пакетчето пауч е около 1.50
По ниска е цената от зооплюс

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Разбира се,че влияе храната на миризмата на 💩
Ако не му понася и му е зле на коремчето,е нормално и по миризмата да се усеща...
И при хората е така.

# 588
  • Мнения: 4 001
Някой тествал ли е храна на Dr. Clauder's? Ще пускам поръчка от аптека Гален и ми излезе нова секция за домашни любимци(странно ми стана) та предлага се само тази марка мисля да взема паучове за проба.

# 589
  • София
  • Мнения: 19 253
Момичета, някоя от вас готви ли на котката си? Мисля дали не е удачно и евтино да готвя веднъж седмично и да държа манджата в буркани в хладилника. Примерно месо, моркови, ориз - всичко сварено заедно. Имам пилешко в къщи и довечера ще пробвам да видя дали ще се хареса.
Аз задушавам свински дроб, обича го, или на тиган, на тънки филийки.
И печен на скара яде, но чак такова угаждане няма да получи.
Виж из нета - има някакви рецепти за готвене на котки, май и витамин добавяха.

# 590
  • Мнения: 21 282
Здравейте,
може ли мнение за сухата храна на Oaks farm ?

# 591
  • Мнения: 355
Здравейте, по препоръка на ветеринари трябва да храня трите ни възрастни котки със специална лечебна храна за много много дълго време. Ветеринарните продукти в България са много скъпи, преди като са боледували и ми се е налагало, поръчвала съм лечебна храна от Англия, но откакто има Брекзит, като се сложи транспорт и т.н., вече не е на сметка. Имате ли препоръки за чужди сайтове (напр. в Германия, Испания, Италия) за ветеринарни продукти, от които сте пазарували и цените са по-на сметка от българските?

# 592
  • Мнения: 71
surasura, провери в зооплюс бг - има лечебни серии и доставят до България. От там съм купувала Kattovit Gastro за котки, но отдавна и не знам как са цените на лечебните храни сега. Обикновената котешка гранула я взимам редовно от там и ми излиза с около 20-25 лв (понякога и повече) по-евтино чувала, отколкото ако я купя тук.

И все пак проверявай от време на време за намаления в онлайн магазините в бг (petmall, petnet, zoomagazin). Преди време така купувах лечебна кучешка храна, защото излизаше същите пари да я поръчам от Англия или Германия, само че без чакането да пристигне.

# 593
  • Мнения: 10 628
Здравейте, по препоръка на ветеринари трябва да храня трите ни възрастни котки със специална лечебна храна за много много дълго време. Ветеринарните продукти в България са много скъпи, преди като са боледували и ми се е налагало, поръчвала съм лечебна храна от Англия, но откакто има Брекзит, като се сложи транспорт и т.н., вече не е на сметка. Имате ли препоръки за чужди сайтове (напр. в Германия, Испания, Италия) за ветеринарни продукти, от които сте пазарували и цените са по-на сметка от българските?
Коя марка лечебни храни те интересува, в частност?

# 594
  • София
  • Мнения: 13 169
Здравейте, по препоръка на ветеринари трябва да храня трите ни възрастни котки със специална лечебна храна за много много дълго време. Ветеринарните продукти в България са много скъпи, преди като са боледували и ми се е налагало, поръчвала съм лечебна храна от Англия, но откакто има Брекзит, като се сложи транспорт и т.н., вече не е на сметка. Имате ли препоръки за чужди сайтове (напр. в Германия, Испания, Италия) за ветеринарни продукти, от които сте пазарували и цените са по-на сметка от българските?
Провери в някой склад на едро. Например в Гергьовче (София). Ако съдя по цените на лекарства и противопаразитни препарати, е доста изгодно. Виждала съм, че продават и лечебни храни.

# 595
  • Мнения: 355
Благодаря на всички за отговорите! Точно зооплюс вчера гледах за видовете лечебни. Ще проверя за лечебни и в Гергьовче, от подобна борса на едро до сега основно тоалетна и гранули на килограм съм вземала. Котетата са възрастни и с годините неща започват да се обаждат ту тук-ту там, явно менюто ще е лечебна храна в следващите месеци и може би дори години.

# 596
  • София
  • Мнения: 22 821
Мнения за храната Аплауз? Казаха ми, че била най-добрата на БГ пазара.

# 597
  • Мнения: 2 990
Мнения за храната Аплауз? Казаха ми, че била най-добрата на БГ пазара.
Нашата много я харесва. А паучовете им са основно месо. Но са на цени около 3 лв.

# 598
  • Мнения: 71
Мнения за храната Аплауз? Казаха ми, че била най-добрата на БГ пазара.
Преди години гранулата не се хареса особено вкъщи, котаракът започна да се чеше от нея и не я ядеше много с апетит. От миналата година имам още едно наум за марката, защото през юни 2021 в UK са изтеглили от пазара някои видове храна заради съмнения за повишен риск от панцитопения.
https://www.food.gov.uk/news-alerts/alert/fsa-prin-36-2021-update-1

# 599
  • Мнения: 10 628
А, с какво ли я предизвикват тази панцитопения? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт