А какво беше последното нещо, с което ще похвалите свекитата?

  • 3 026
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Направила ни е зимнина тази година........ newsm78

# 16
  • Мнения: 2 657
С нищо не мога да се похваля Twisted Evil-и аз съм в партията Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 22:34 от Ioana

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Страхотна баница прави, ако не я изгори.
Друго май не се сещам  Flutter

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ееее, да видя тема за хвалба на свекървите Party

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Обади се  преди няколко дни,и попита сина си "Живи ли сте?"Притеснила се била за нас.Не е виждала внуците си от 4 седмици.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами аз от моята не мога да се оплача. Явно съм от късметлииките засега  Praynig Често ни кани на гости. Като отидем винаги се съобразява с хранителните ми вкусове, купува ми подаръци от време на време. Общо взето май мен ме гледат повече от сина си  Embarassed
Дано да си остане така и занапред

И при мен така Peace Не мога да се оплача от нищо за сега, надявам се и в бъдеще Flutter  Heart Eyes Много свястна жена и много си приличаме по характер бих казала Blush  Whistling

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В неделя месих пита знам че не стана идеална,но тя ме похвали каза че е много хубава.Само да вметна че тя не може да меси. Joy

# 22
Бързам да я похваля: не ми се обажда от година. Супер! И живота си е мой, и мъжлето ми не се дразни, и няма кавги помежду ни.....СУПЕР Е! Е, това е моето свеки! Hug

# 23
  • Мнения: 4 406
винаги е готова да зареже работата си и да гледа детето за няколко часа...което за мен е безкрайно удобно Grinning

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моята мога повече да я хваля, отколкото да се оплаквам от нея Wink....
Последно - купила е прекрасно зимно яке на дъщеря ми Heart Eyes...и всяка събота готви вкусни манджи за традиционният ни обяд chef...

# 25
  • Мнения: 168
 ми то е ясно , че колкото мога да я хваля още толкова може да ме вбеси.

# 26
  • Мнения: 20
много хубаво готви,ама всичко.не ми досажда с посещения,макар ,че живеем на близо.но е много принципна и превземка от класа.не харесвам характера и,и се плаша ,че мъжът ми е взел нейните черти  #Silly ужас , но грешката си е моя  smile3515

# 27
  • Мнения: 1 615
Моята ми обеща да ми оплете пончо в 3-4 цвята по мой модел. Направила ми е зимнина и ще ми я докарат с дядото, ако ние ни си купим кола тия дни, както се каним. Подкрепи ме за кръщене на детето срещу думата на сина си, който беше против!!! Преди известно време ни даде парички за порт-манто, каквото си нямахме. Прави ми крем-карамел с домашни яйца, защото мен ме мързи, а при майка ми е с купешки Simple Smile Научи се да ме пита, преди да купува излишни неща на детето Grinning
Мога и да се оплача, но темата е за хвалба! Wink

# 28
  • Мнения: 3 479
Преди година и половина гледаха децата със свекъра (тогава бяха само 2бр) за четири дни, за да може ние мъжа ми да отдъхнем за малко. След това ми го изкара през носа това гледане  Close

Обаче нали темата е за нещо добро, та реших да се включа и аз smile3506

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Похвалвам и аз моята свеки. Вече седмица не се е оплаквала, че съм и крала нещо. В понеделник имаше РД, идваха гости и аз правих работите за посрещането. Слагах масата и т.н. както си му е реда. Може би затова е толкова кротка. Благодарна съм и, че не се е намесвала тия дни във възпитанието на детето-не го взима безпричинно на ръце, не се обажда, когато му се скарам и т.н. Не ме преследва по стаите да ме тормози, не е подхвърляла разни лафчета в стил "сещай се снахо". Кротка бе, кротка  Grinning
 Дали обаче това не е затишие пред буря???

Общи условия

Активация на акаунт