Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Скъпи мами, споделете от опит, ако вече сте минали през подобна покупка! Молбата ми е да ми препоръчате сравнително лека, но качествена според Вас комбинирана количка за новороден малчо, подходяща за товарене в багажник и в малък асансьор !
Какво мислите за българските модели?
А за италианските?
По Интернет ли да купувам, или "ръка да пипне"?  Simple Smile
Благодаря предварително за отделеното време!

И моя Марти е мартенско бебе. Аз взех Хаук-Танго от магазина зад Лайпциг. Тежи не повече от 8 кг.влиза в нашия мальк асансьор. Сама си я качвам по стьлбите. Не е от най-пльтните,но аз прецених ,че не ми е нужна такава количка,защото мартенското бебе така или иначе започва да излиза по-активно през април. а се предполага,че тогава вече е по-топло. След това идва лялтото-не е нужна някоя тежка и пльтна количка само да го спарва. А докато дойде зимата бебето е вече достатьчно голямо и си седи седнало-достатьчно му е да има покривало на караката. аз моята много си я харесвам. А и Хаук се води доста качествена марка всравнение с Чиполино и е на сносна цена.

# 16
  • Мнения: 466
Witchie, ние като търсихме количка открихме точно в Пловдив оригинална английска количка, но не помня марката. Маг Ингланд са също английски /то си личи от името им!/, но по лиценз се произвеждат в Полша. Поне не са в Китай. А иначе всичко друго "марково италианско" и друго "марково" се произвежда в Китай. Включително и Пег-Перего, Чико и т.н. Изборът на количка е единствено твой /защото най-вече ти ще управляваш бебемобила/. Иначе всеки има различни критерии при избора и дано да сме ти  полезни с мненията си.

Не искам да навлизаме в спор но специално ПЕГ ПЕРЕГО има единствено два модела които се произвеждат в Китай и то в тяхен завод,  под  тяхен контрол и изисквания . Аз имам количка на Пег Перего ,от която съм много доволна и абсолютно на никъде, на никакъв етикет или опаковка не пише Китай, а Италия.

# 17
  • Мнения: 5 255

Ползвах такава, модел Dakar sport на NeoNato+ Peace
Вмества се в ценовият диапазон, който си посочила - в момента е около 600 лв. в тази комбинация.
Относно размерите - ето ги  
Количката тежи 8,50 кг., а кошницата 4,00 кг.
За асансьорите няма проблем - вижда се в сгъното положение

И ДА - беше италианска, а не китайска  Wink
Ето и сайта на NeoNato цък
Успех   bouquet

# 18
  • Мнения: X
Аууууу, колко сте ценни, благодаря на всички,че сте ми писали! Вече си имам списък с модели и уеб-страници Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 457
м/у другото пег перего маи още са в промоция ако не се лъжа-10 %

Общи условия

Активация на акаунт