Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 52 006
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 511
Приятелите на Айча наричали Алпиньо "зетко".
Всички в мрежата са много развълнувани. 😁

# 721
  • Мнения: 10 821
Приятелите на Айча наричали Алпиньо "зетко".
Всички в мрежата са много развълнувани. 😁


Демооооооо...верно....Open MouthBlush
Ехаааааааааааа...да не ни изненадат..... Thinking Thinking Thinking



People DancerPeople DancerPeople Dancer

# 722
  • Мнения: 1 113
Демо, "Зетко" според мен от кумова срама не е изкарал пръстена още. Иначе е готов някъде от юни поне 😁

# 723
  • Мнения: 1 511
А, не. Не е необходимо да бързат. Да си поживеят, да си поошлайфат ръбовете, пък после може и 💍.

# 724
  • Мнения: 1 113
А, не. Не е необходимо да бързат. Да си поживеят, да си поошлайфат ръбовете, пък после може и 💍.
Тъй, тъй! Бърза работа нямат. Тепърва ще трябва да минат и теста с работните графици, като влязат в нови проекти. Да си стегнат общата къщурка и да се забавляват, пък другото  е най-лесната работа

# 725
  • Мнения: 10 821
Правилно ,момичета....нека малко се поошлайфат...да си свикнат на характерите...да си походят и порадват на любовта си ,щото после като им врекнат едно ,две...и....па може и три,както искаше Пойраз...две момиченца и едно момченце...ха ха ха ....мечтите са безплатни ,нали? JoyJoyJoy ...Той и Серхат искаше същото.... JoyJoyJoy,но в крайна сметка Алпчи ще има думата.... JoyJoyJoy



В момента се наслаждавам на 2 серия...Хазиран как се напъва ...оф...сладурана....колко красиво само обяснява на Бириджшк ,че е целунала Пойраз....а пък той сато се появи...малеееее...гладко избръснат....без мустак.... JoyJoyJoy

М/у другото гледам Ако мъж обича или Как мъж обича,няма значение ...и ми харесва....за първи път Алперен ме впечатли...и Бюшра не е лоша...миловидна ,но малко височка ми идва до него...някой от вас гледали го?

# 726
  • Мнения: 1 511
Слънчево да ви е, като това момиче 🌞
Алпиньо много добър фотограф, но пък с такъв модел 💙💚
Якето знаете на кого е 😁



# 727
  • Мнения: 1 113
Слънчево и влюбено момиче 💙☀️
Това, че му носи дрехите винаги ми е било много сладко. Показва някаква особено трогателна  принадлежност и близост.
Наскоро четох един коментар, че Айча спокойно може да си прекръсти Инстаграм профила на: "фотографии от Алп Навруз" 😁😏
Светче, не гледам новия сериал на Алперен, но си спомням, че в "Мразовито" останах с доста добри впечатления от него. Толкова измъчен изглеждаше завалията, че човек ще реши, че и самият актьор преминава през някоя гадост в живота си.
Гледам, че снежните снимки са събрали вече над половин милион харесвания и много от колегите са се отчели под поста. Simple Smile
Хубава неделя ви желая с малко корици с Айчица

И много чар от Алпченце

# 728
  • Мнения: 1 511
Нещо ново-старо и от Алпиньо

# 729
  • Мнения: 27 690
Заповядайте в новата тема.  Украсите са на Светлето аз ги Оформих с текста
https://www.bg-mamma.com/?topic=1421598.msg44443409#msg44443409
 

# 730
  • Мнения: 1 113
Заповядайте в новата тема.  Украсите са на Светлето аз ги Оформих с текста
https://www.bg-mamma.com/?topic=1421598.msg44443409#msg44443409
 

Много благодаря, момичета! Само да си приспа диванетата и с най-голямо удоволствие ще я разгледам на спокойствие.

# 731
  • Мнения: 1 761
Правилно ,момичета....нека малко се поошлайфат...да си свикнат на характерите...да си походят и порадват на любовта си ,щото после като им врекнат едно ,две...и....па може и три,както искаше Пойраз...две момиченца и едно момченце...ха ха ха ....мечтите са безплатни ,нали? JoyJoyJoy ...Той и Серхат искаше същото.... JoyJoyJoy,но в крайна сметка Алпчи ще има думата.... JoyJoyJoy



В момента се наслаждавам на 2 серия...Хазиран как се напъва ...оф...сладурана....колко красиво само обяснява на Бириджшк ,че е целунала Пойраз....а пък той сато се появи...малеееее...гладко избръснат....без мустак.... JoyJoyJoy

М/у другото гледам Ако мъж обича или Как мъж обича,няма значение ...и ми харесва....за първи път Алперен ме впечатли...и Бюшра не е лоша...миловидна ,но малко височка ми идва до него...някой от вас гледали го?
Аз го гледам ..влюбена съм в Алеперен.Най-любимата ми роля е в Son yaz, но и тук не е лош.Страхотен актьор е .. само с поглед разбираш какво иска да каже.
Гледала съм го и в Zemheri с нашата Айча .. там много набързо ги спряха , но много ги харесах.Таа, да освен Алпчи и Алперен ми е на душа.
Бюшра все едно е някоя лелка , изглежда много по-стара, а не е.Може би ако й пуснат косата по-дълга и оправят стайлинга..
Но иначе като актьорска игра ми харесва

# 732
  • Мнения: 1 511
Неделно настроение с Мави

# 733
  • Мнения: 10 821
Неделно настроение с Мави


Демооо,тук нещо фотографа май се е изложил Thinking....от какъв ъгъл я е снимал ,незнам ,ама много и заострил брадичката ...но пък очичките ...супер ...като езерца блестят.... Blue Heart

# 734
  • Мнения: 1 511
Светле, мен ако питаш сама се е снимала 🤳

Общи условия

Активация на акаунт