Образователен Говорилник - тема 20 (оптимистична)

  • 18 583
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21 455
Аз не го харесвам. Но така или иначе не помня да съм харесвала някога образователен министър. Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 11 998
Ако отмени възможността за въвеждане на интегрирани изпити за НВО 7-ми клас, ще ме спечели завинаги. Или поне за 3 години. Joy

# 737
  • Мнения: 5 898
Ако отмени възможността за въвеждане на интегрирани изпити за НВО 7-ми клас, ще ме спечели завинаги. Или поне за 3 години. Joy

Тогава и аз ще започна да го харесвам. Но до тогава съм като Дидева. Не помня да съм харесвала някой. Ама май Мегленка ми е топ на топа.

# 738
  • София
  • Мнения: 9 558
И аз!😂
Но първо ми се иска да върне и големите в училище, и ако може все пак да е по-скоро, а не през май.

# 739
  • София
  • Мнения: 7 277
Чудя се въобще да си правя ли труда да ходя да гласувам на балотаж. Май ще си спестя тази радост.

Темата за ЧУ според мен трябва да се прекръсти на “Кандидатстване и избор на ЧУ”. Някак без Ежко и епичните битки СМГ-АК не ми е и интересна. Пък да оставим младите фенки на Питагор/СС да обясняват избора си на търсещите дивото (разчупеното, либералното, нерепресиращито и т.н.). Може да е интересен сблъсък Joy. Аз ще гледам от балкона.

Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1386558.new#new

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 07:45 от Аш

Общи условия

Активация на акаунт