Без сертификат?

  • 4 607
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Много полезна тема! Flowers Rose
Търся прахосмукачка в момента. Има ли магазини за техника в София, в които не искат зелен сертификат?

# 16
  • София
  • Мнения: 14 710
Много полезна тема! Flowers Rose
Търся прахосмукачка в момента. Има ли магазини за техника в София, в които не искат зелен сертификат?
Едва ли има такъв, но Технополис например, са извадили места навън за обслужване на хора без сертификат. Но трябва да сте си избрали предварително стоката.

# 17
  • София
  • Мнения: 744
Аз реших да проверя дали имам антитела и да ми издадат сертификат за три месеца ако е над 150. Наблизо имам лаборатория Синево и звънях да питам дали правят такъв тест. Отговориха ми, че правят качествен тест и на база него издават сертификат ако е над 150 антитела. Т.е. ако имате 500 антитела и 30 от тях са ефективни, няма да Ви издадат сертификат. Попитах дали трябва да са ефективни по принцип, за да издадат такъв и казаха не. В крайна сметка никой не ти търси дали са ефективни, а дали ги има. А те не правят такъв тест. Знаете ли в коя лаборатория мога да отида, защото мъжът ми го изкара преди месец, аз си седях хоум офис вкъщи, защото съм бременна и съм ограничила контактите и се карантинирах сама, но ме беше страх да отида да си направя ПСР, за да не ме заразят там, докато чакам на опашката. Та мисля, че може да съм го изкарала безсимптонно и ще ми трябва да пообиколя магазините за покупки за бебето, а не искам да правя антигенни често. Благодаря предварително.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 586
В Рамус правят, 30 лв е гледам.

# 19
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
И в Цибалаб правят. Иначе и на мен са ми казвали - че тестът трябва да е специално за неутрализиращи антитела.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 586
Момичета, в китайския магазин на Лъвов мост искат ли сертификат?

# 21
  • Мнения: 118
 Здравейте, искам да попитам дали може някой да ми сподели инфо за заведения, в които не се изисква зелен сертификат. За София става на въпрос. Най-вече по центъра, но може и извън него. По-точно около него. Тъй като ваксина нямам, няма и да си направя. Също и тестове не желая да си правя.

# 22
  • Мнения: 118
Някой дали може да ми отговори на въпроса по-горе? Може и на лично.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 548
В лаборатотията се казва, че искаш тест за антитела за сертификат. Те си знаят какъв да е. Аз правих в Лора до Съдебната палата - 33 лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 14 710
Добре де, какъв отговор да ти се даде? И да си затварят някъде очите и да не искат сертификат, каква ти е гаранцията, че няма да мине проверка и да те глобят. Като не искаш тест/ваксина, не ходиш по заведения или си взимаш да го консумираш навън /вкъщи.

Последна редакция: сб, 11 дек 2021, 19:43 от yovanka

# 25
  • София
  • Мнения: 744
В лаборатотията се казва, че искаш тест за антитела за сертификат. Те си знаят какъв да е. Аз правих в Лора до Съдебната палата - 33 лв.

В Синево правят тест, при който дават сертификат ако са ти ефективни, а не за брой 😂 Аз си направих в Св.София на бул. България, където правят клличествен тест, нямаше никакви хора, минах за 10мин., имах 155антитела и ми дадоха код да си го сваля. Струваше 30 и няколко лева. А който не иска никакъв тест ходи само в хранителни магазини и малки магазинчета и си седи вкъщи. В заведения няма как.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 397
Някой дали може да ми отговори на въпроса по-горе? Може и на лично.
Не знам дали се усещаш какво питаш.
Кажете ми  заведение около центъра на София, където не спазват и нарушават установените правила, мерки и норми относно ковид пандемията!
Посещението на заведения не е жизнено важно.
А ако някой знае такова и го посочи, това си е повод за сигнал пред съответните органи.

Общи условия

Активация на акаунт