Моля за съвет...ужасна хрема

  • 6 211
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
ПП: Хомеопатичното ALLIUM CEPA 9CH мога ли да и давам и по каква схема

Това трябва да попиташ хомеопата, който ви го е предписал! Peace

# 16
  • Мнения: 1 568
На колко сте годинки? Ако може да смуче,давай му таблетки KORYZALIA,смучат се на всеки 1 час по-една в продължение на няколко дена,веднага дават ефект,за хрема са-хомеопатични!!!

# 17
  • Мнения: 108
Искам да ви споделя опита си  С 2 думи след много пъти ларингити пневмонии и Урбазони в крачето благодарение на  упорита хрема  която не се лекуваше с нищо лекуващия ни лекар от белодробната ни изписа капки MAXITROL които за мое учудване се оказаха капки за очи Но когато опря ножа до кокала много не мислих а ги използвах на 2 ден нямаше и помен от упоритата хрема Вече 3 месеца след ползването им е абсолютно здрав Това си е чяло чудо

# 18
  • Мнения: 4 176
Аз копирах тази рецепта от един друг сайт. Четох страхотно отзиви.
Правят се аптеките. Стрували около 7 лв. За БИСТРИ сополи са САМО.
Ето рецептата:
> Na chlorati -0.20
> Na benzoici- 0.30
> Na bikarbonici-0.40
> Sol.adrenalini 1 % -1ml /tova e ampula/
> Allergosani -2 ml - /tova e ampula/
> Aq.destillatal-0.30
>
> M.D.S 2 x 3-4 kapki v nozdra

# 19
  • Мнения: 103
Тъй като съм фармацевт,реших да се включа в темата.По повод на публикуваната рецепта това са т.нар. капки на Олевинов ,но има пропуснати неща.Слага се и една амп.gentamicin може от 40мг. или 80мг.зависи от възрастта на детето и водата не е 30,а до 30мл има разлика.

# 20
  • Мнения: 4 176
Само казвам какво копирах от друг сайт

# 21
  • Мнения: 103
Не го приемай като забележка,само уточнявам,защото някой наистина може да реши да му ги приготвят.В нашата аптека правим лекарства и това са доста често изписвани капки.

# 22
  • Мнения: 832
На колко сте годинки? Ако може да смуче,давай му таблетки KORYZALIA,смучат се на всеки 1 час по-една в продължение на няколко дена,веднага дават ефект,за хрема са-хомеопатични!!!
И аз съм чувала, че са много ефикасни. Дори и да не може да ги смуче, може да смачкаш една таблетка, да я разтвориш във вода и така да му я дадеш.

# 23
  • Мнения: 12
Относно -  Хомеопатичното ALLIUM CEPA 9CH мога ли да и давам и по каква схема - може да се дава по пет гранулки се разтвария и се дават през два часа, до спиране на хремата, поне така ни ги изписа педиатарката, но е allium sepa 5 ch, уточнявам, че бебо е на 9 м.

# 24
  • Мнения: 2 494
Коризалията ни помогна първия път, стриваш хапченцето и го разтваряш с малко вода, но после вече не ни действа.  ooooh!
Тези правените капки ни ги изписа педиатърката, но не ни подействаха.

Само Олинт и действа, но не може безкрайно дълго да се слага.  Thinking
Радослава, Макситрол са антибиотични капки.  Сестра ми също ги е позлзвала с добър ефект. Също може Тобрекс - също са за очи. Аз сега ги взех заради възпалението на оченцето, но се чудя дали и в носа да слагам.
Сега и нашето носле тече като река.............. Whistling

# 25
  • Мнения: 4 392
Относно -  Хомеопатичното ALLIUM CEPA 9CH мога ли да и давам и по каква схема - може да се дава по пет гранулки се разтвария и се дават през два часа, до спиране на хремата, поне така ни ги изписа педиатарката, но е allium sepa 5 ch, уточнявам, че бебо е на 9 м.

А педитърката ти хомеопат ли е? newsm78 Ако не е, намери си класически хомеопат и задай въпроса си на него! Peace
И въобще предписания по нета не се правят!

# 26
  • Мнения: 108
Megan@ зная че са антибиотични в последствие доста разпитах за тях Обаче пък имаха супер ефект

Общи условия

Активация на акаунт