🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LVII 🎬

  • 47 726
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 19 004
Подозирам, че ще изчакат изхода от делото/делата, преди да вземат такова решение.

# 751
  • София
  • Мнения: 1 651
Сезон пролет/лято се открива и това съм предвидил за големия екран:

- Доктор Стрейндж
- Топ Гън
- Джурасик Свят
- Елвис

# 752
  • Мнения: 14 793
Пък аз вече имам билет за Стрейндж [денси на дивана]. Оная нощ подгрях с УандаВижън до малките часове.

# 753
  • Мнения: 36 421
Чух (в Ю туб) някои обезпокоителни неща за Стрейндж, но може да са преувеличени.
Чакам Соник в Замунда:)

# 754
  • Мнения: 8 185
Чух (в Ю туб) някои обезпокоителни неща за Стрейндж, но може да са преувеличени.
Чакам Соник в Замунда:)

Пиши в скрит текст какви, доста съм му се наточила. Simple Smile

# 755
  • Мнения: 36 421
Скрит текст:
Че ще има много либерална пропаганда - включително лгрдвкт (или както там се наричат), както и че Стрейндж ще бъде засенчен от колежката си мис Америка (защото е лош бял мъж).

# 756
  • Мнения: 8 185
Скрит текст:
Че ще има много либерална пропаганда - включително лгрдвкт (или както там се наричат), както и че Стрейндж ще бъде засенчен от колежката си мис Америка (защото е лош бял мъж).

Бляк! Абе, Къмби няма да се дава Simple Smile

# 757
  • Мнения: 14 793
Бляк.
Билетът е за Гергьовден, ще пиша след прожекцията дали е толкова зле. В трейлърите уж няма такива простотии.

# 758
  • София
  • Мнения: 1 651
Голяма реклама му удрят, но няма да е като Спайдърмен на боксофиса. Тор обаче прекалено женски идва вече Grinning Натали ще млати здраво Хемсуърт.

# 759
  • Мнения: 14 793
Ще ги пратим в СО, няма грижи Trollface

# 760
  • Мнения: 8 185
Голяма реклама му удрят, но няма да е като Спайдърмен на боксофиса. Тор обаче прекалено женски идва вече Grinning Натали ще млати здраво Хемсуърт.

Теса и Крис са ми много готин тандем от предишния Тор, после и в МВЧ. Надявам се и в новия да им се радвам. Натали вече ми е някак повяхнала, не си ходи с Крис Joy

Ще ги изгледам и двата, дано не се разочаровам.

# 761
  • Мнения: 36 421
Натали става някак строга с възрастта, наистина не си отиват. Теса Томпсън я мразех страшно много в Западен свят - останало ми е някакво негативно усещане към нея. 

# 762
  • Мнения: 8 185
 И аз я мразех в WW, на направи чудесен образ, виж Евън ми е адски неприятна и играта ѝ никаква.

# 763
  • Мнения: 2 213
За почитателите на френското кино,препоръчвам France с Леа Сейду.Силна роля,красота и талант,интересен сюжет.Показателен за бездушието и егоизма на времената,в които живеем.Музиката за фон на моменти много ме натъжаваше,подсилваше като цяло тъжния образ на красивата героиня.За тоалетите,грим,прическа..бяха истински бонус към филма,препоръчвам👍.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт