жена купува мъж със скъпи подаръци - с цел бебе???

  • 3 457
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
пантер е напълно прав Peace
повече са ти драмите в момента, а истината е проста - продал се бил и тн.
човека е разведен и има дете.
не виждам къде е неморалността на една жена, която е купуила дрешки и кола на мъжа си.
той освен красив е бил и достатъчно пресметлив да си направи сметката къде му е интереса.
в коя кола се возите в момента? в купената от лошата  ли?  newsm78


И на въпроса ти: Да, ако съм в  ситуация, бих си купила генетичен материал от красив мъж.
Дали ще ми дойде в чашка , или  ще го купя да ми направи бебе,
няма кой знае какво значение, важен е резултат - здраво , хубаво бебе.
И не виждам къде би ми било неморалното в случая: Искам, плащам, купувам.
Не всичко е "Дързост и красота" на тоя свят. Богатите също плачат  Wink


# 16
  • Мнения: 352
Измъчваща се, историята ми е много позната.Май не стоят нещата така както ти си ги мислиш.Имай напредвид ,че светът е малък.Защо не се легитимираш?

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Явно си  срещнала неподходящия човек по неподходящо време и на неподходящо място.
Много неприятна ситуация.
Лично аз не бих се впуснала в подобна връзка .
Това мисля ,че трябва добре да го обмислиш докато е време за да не се превърне в кошмара на живота ти .
Успех Peace

Дими е права, премисли нещата мнооооого добре!

# 18
Попаднала си на поредната мъжка курва  Sad

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз мисля, че твоят човек много е извъртял нещата. Щом са живели заедно, значи онази жена не е искала единствено бебе, имала е някакви чувства. За нея, това е дете, заченато с любов. А той просто се е продал. Нищо не го оправдава.

# 20
  • Мнения: 1 568
Грешки на младостта-всички сме правили и правим! Купила,не купила-няма никакво значение..........
За станалото обаче твоето момче трябва да си поеме отговорността!
Според мен,щом вие по-между си не може да се разберете,би трябвало,ако тя наистина ви тормози,да се обърнете къс съда и да се уточнят правата на гаджето ти към детето му,за да може той да поеме своят дял отговорности и да има вече законно право да толерира,че майката на това дете го тормози психически и се намесва в живота ви без да има това право!

Успех Ви желая,а ти приемай нещата,като ги гледаш по-от горе,като нещо,което може да се случи на всеки ,нормално е и просто трябва да живеем с ето тези обстоятелства,защото това е нашият живот и ние си го харесваме!!!!!!

# 21
  • Мнения: 1 568
Аз мисля, че твоят човек много е извъртял нещата. Щом са живели заедно, значи онази жена не е искала единствено бебе, имала е някакви чувства. За нея, това е дете, заченато с любов. А той просто се е продал. Нищо не го оправдава.



Хей!Това е много крайно!!!!
Знаете ли защо грешният е грешен,а вие примерно не сте?!
Защото съдбата не ви е поставила в ситуацията,в която е поставила грешника!!!!

Но един ден.............може вие да сте там!!!!!!!!!!!!!!   bouquet

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539


Аз мисля, че твоят човек много е извъртял нещата. Щом са живели заедно, значи онази жена не е искала единствено бебе, имала е някакви чувства. За нея, това е дете, заченато с любов. А той просто се е продал. Нищо не го оправдава.

Хей!Това е много крайно!!!!
Знаете ли защо грешният е грешен,а вие примерно не сте?!
Защото съдбата не ви е поставила в ситуацията,в която е поставила грешника!!!!

Но един ден.............може вие да сте там!!!!!!!!!!!!!!   bouquet

Тя го купува с пари с много пари, защото той е много красив с една едничка цел тя ииска дете от него. А той тепърва завършващ училище не сблъсквал се досега с трудностите на живота приема, след 3мес връзка с нея той решава да стане баща, защото детето трабва да има име, а  тя му казва че иска да има дете от него без да предявява каквито и да е претенции към него!и така се ражда едно красиво създание! Тяхната връзка е точно 1 год- за този период тя прави аборт и пак забременява! И дотук женят се след това той се маха от там-не издържа на тормоза от нейна страна!


Авторката го казва, не аз Thinking

# 23
  • Мнения: 1 568
Извинявай мила,не обърнах внимание,но ми се струва,че авторката е много емоционално разклатена от всичко това и ми се иска да се отърси от това усещане,защото то само ще и навреди!Дано да намерят верният път,защото май се обичат и ще е жалко да се разминат.............

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539

Ами любовта е сляпа, понякога е добре да се погледнат нещата и под такъв ъгъл. Възможно е и неговата версия да е вярната, но моето мнение е такова.

# 25
  • Мнения: 703
Много жалка история!
Самото ти заглавие ме накара да изпитам съжаление към тази жена!Колко жалък трябва да си,за да купувашлюбов?Или още по-жалко-бащинство!Ако наистина тази жена го е направила,доста е нещастна за мен!А изключва ли се варианта да се е била влюбила наистина?
За човекът до теб-той също не ми стана симпатичен,честно казано,от разказа ти!Първо,как се е съгласил да бъде "купуван".Явно или е бил недорасъл,или е глупав,или пък-повърхностен!Второ,малко  безотговорно ми звучи да се съгласи да стане баща,без да поема задължения,ей така!Това трябва и на теб да ти говори нещо относно неговото чувство за дълг и сериозност на нещата!
А лично на теб какво да ти кажа?Съжалявам,че си в такава ситуация,но знай едно-един мъж и една жена остават завинаги свързани щом са създали дете,дори разделени,дори и да не искат да се видят дори!Така че-"тя" винаги ще съществува,за невинното детенце да не говорим!Изясни си първо ти за себеси своите приоритети,след това,ако си решила,че това е "твоя мъж"-поговори с него сериозно по въпроса,ала не  забравяй,че тя все пак е майка на детето му!

# 26
  • Мнения: 6 164
Като има пари, ще си купува жената. Не го е измамила, предложила му е - сложила е картите на масата, нищо подмолно - той е приел. Тя е изложила правилата, той се е съгласил. Незрял бил. Laughing Да не е бил на 8 тогава?! А сега му скимнало, че не му изнася. Това дете да не е играчка, която да захвърли и сега да си купи нова от магазина? Или от теб?!? Да е мислил тогава. Или прави бебе, после беж, то няма да се усети, че нещо липсва - има майка ама нещо се губи... какво ли? Ааа да бе! - Таткото!
И твоят приятел не е бил незрял, бил е глупав и сега като те слушам, не мисля, че се е променил особено.  Sick Такъв мъж не ми се струва особено надежден. Stop

# 27
  • Мнения: 2 663
Принципно всичко е възможно - той да ти казва нещата едно към едно , т.е. да са така както казваш или пък да са така изменени, че той да е жертвата и по този начин да се оправдава пред теб, което и според мен е истината.
Според разказа ти - той един вид е спал с нея с неудоволствие, живял е с нея само заради парите пък не я е понасял и тя така него- ами хич не ми се връзва!Според мен и на двамата им е било добре и нещата не са били само на принципа плащам , за да получа каквото искам.Тя е решила да имат дете и го е изманипулирала за това, та даже може и той сам да и е предложил, не си ли мислила за това?Като вижда ,че има всичко , защо да не си върже гащите и за в бъдеще, но май нещата са се объркали.
Пиша всичките тези размисли, за да накарам теб да се замислиш -ИМА И ДРУГА ГЛЕДНА ТОЧКА!За да разбереш истината на тази история трябва да говориш с "ЛОШАТА" Ако искаш да знаеш, разбира се, какво точно е било де и как да постъпиш ти самата в тази неприятна ситуация.
Иначе - ами не , не бих купила никой, нямам нужда от подобни изживявания а и никога не съм мислила, че може да остана сама и падна толкова ниско ,че да манипулирам хората с парите си.Адски долно ми звучи, а и както казах според мен нещата грам не са били такива.И да е имало такова нещо, то си е било сделка , той е бил наясно с правилата

# 28
  • Мнения: 8 917
Реалността е проста - мъжът е разведен и има дете от първия брак.
Като го е направил това дете - трябва да си носи отговорностите на баща - да плаща издръжка, да прекарва определено време с него - това като минимум. Това няма да се промени - или го приемаш или не го приемаш.
Ако теб те урежда това - продължавай, ако не те урежда това че мъжът има и друго дете и съответно задължения към детето - свят широк, мъже много.

Така е Peace Всичко останало са приказки, лишени от смисъл Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Два пъти казваш че въпросната жена няма морал, а питала ли си се колко е морала на този мъж. В една подобна история винаги има две истини, ти си чула само едната. "жена купува мъж със скъпи подаръци - с цел бебе???" едва ли е толкова просто. newsm78
Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт