Миризливки

  • 5 605
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
Ясно е изнасяме се към Родопите  Wink Майка ми ми каза, че други години са пръскали с препарати и затова ги е нямало, пък сега като гледам по демократично време пари за такива глезотии няма  Confused Дано като влезем в Европата там да няма такива  Sick животинки  Laughing

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......... Сега очаквам да изчезнат като стане -5 градуса..знам ли вече. Sick Sick

  Лошото е, че има един доста дълъг период, в който търсят топлото и влизат вътре  Close У нас уж сме с мрежи на прозорците и пак си намират откъде да се промъкнат. Няма отърване...

# 17
  • Мнения: 4 406
има- умират , ако е пръскано с Райд Grinning

# 18
  • Мнения: 769
Някакъв ужас! Онзи ден докато гладех една от панталона ми изкарах..
Имам чувството, че от миризмата на омекотител по дрехите ги привлича още повече..

# 19
  • Мнения: 187
Май във Варна си ги имаме най-много. Няма оттърване, дано стане скоро студено и да измрат "до  крак".
Леле, колко съм гадна.
А ако знаете как ги гони котката, а аз гоня нея да не се излъже да изяде тази гад, че после  на балкона до отмирисване ще си седи.

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
И при нас ги има тези гадини!
Днес установих че са се заселили в сандъчетата ми на балкона като почиствах цветята за прибиране 1-2 излезнаха от прътта.
Та сега се чудя като си прибера цветята дали има някакъв препарат да напръскам почвата /без да навредя на цветята/ ако има още в почвата да измрът!
Ако някой знае да помага!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Лелееее, мислех че само у нас е това - откакто прибрах цветята има чувството че съм ги завъдила! Ужас! Последният път ходех като терминатор с прахосмукачката, но не би...

# 22
  • Мнения: 323
И на нашият балкон е пълно с такива изчадия-ужасни са просто.
Даже оня ден съм изгладила една кафява заедно с панталоните на детето,и сега нямат изпиране,а тя беше като хербаризирана  LaughingНа балкона бях оставила 1 ваза и гледам ,че вътре са се напъхали 2 миризливки.Няма спасение според мен..Всяка пролет и есен е така,4акам или да умрат сега от студа,или лятото от жегата LaughingЕстествено влизат и вкъщи,и бръм4ат около лампата и малката умира от страх,4е могат да я ухапят.За целта имам 1 пласмасова 4а6ка и като видя няъде кацнала такава,я напъхвам в чашката и през балкона навън да си лети smile3513

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И при нас ги има,и аз често ги вкарвам с прането,колкото и да внимавам

# 24
  • Мнения: 6 461
Кажете как се справяте с тези малки, гадни, зелено-кафяви миризливи миризливки  smile3511 Всеки път като прибирам прането щателно го оглеждам, изтръсквам, оглеждам, изтръсквам и накрая пак намирам 2-3 гадини да лазят из вътре и да ме изкарат извън нерви  smile3514 Приемам съвети всякакви  ooooh!
smile3508Оправям ги аз.Само да посмее някоя да влезе в къщи ,чакам я се един препарат-спрей за гадини впръсквам срещу миризливката и оная обръща краката моменталически. smile3560.
Този препарат става също така и за хлебарки.Така се справям и с тях. ignore2

# 25
  • Мнения: 17 407
Как ли? Вадя прахосмукачката, мъжът ми ги хваща със салфетка и ги пуска  навън, та пак да ми се лепят по прането. На мен другият ми проблем по това време на годината са огромните мухи, които се крият в чорапите примерно и се правят на умрели, докато не ги внеса на топло Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 8 917
Като видях темата се сетих, че "има и такова животно" newsm78 Странно,че не съм срещала скоро...мислех си, че са напролет най-вече....

# 27
  • Мнения: 6 904
Наистина има някакво нашествие, аз досега почти не бях виждала такова животно, а това лято колко си открих вкъщи ooooh! И на мен са ми много гадни, не мога да ги пипна, но честно казано от други гадини ме е повече гнус (начело са хлебарките).

# 28
  • Мнения: 6 618
Тези дни видях влизат през терасата смачках и леле ужас........

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В София няма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт