Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 416

  • 29 070
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 202
Здравейте момичета!
Марта,:heart:много ни активира да споделим ежедневието си.Добре се получи.
Нина,спокойна бъди.Всичко друго ще се нареди.Макар,че колкото по малко остава,толкова ще ти е по напрегнато.Дъщеря ми е второ дете(имам син 5 г.,по голям),и макар че съм раждала нормално ,колкото по малко оставаше,се притеснявах. Беше ме избил херпес,като вчера го помня.И така днес,утре ще раждам,а тя момата си имаше планове,независимо от моите,дойде  на 31.12.И новата година е посрещнах с бебе,последното за отделението в държавна болница в Пловдив.
А,иначе моето ежедневие минава основно в къщи.В болнични съм,чета книги,хода на разходка (като позволи времето). Общо взето така ми минава времето.Решила съм да изгледам Ако бях облак.
Желая ви приятен остатък от вечерта.

# 376
# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062


Добро утро момичета в ден понеделник.
Честит Никулден на всички празнуващи днес.

На въпрос, кога ще видим първия промоционален тийзър на филма „Нека пътят ти да е открит“, отговориха така:
20-25 дни преди датата на излъчване, филмът в момента е в монтаж.


# 378
  • Мнения: 2 202
Добро утро!Нова седмица ,нови надежди за нещо ново.Честит Никулден на всички празнуващи и на града Бургас.

# 379
  • Мнения: 23 224


Добро утро момичета Two Hearts
Начало на нова работна седмица - нека е успешна!
Днес е и празник - на всички които имат повод, нека е честит!
Да си пожелаем здраве за нас, за семействата, близките и приятелите!

Хубав и спокоен ден!
Да пием по едно кафе и към задачите определени за днес!


Скрит текст:

# 380
  • Мнения: 2 333
Добро утро на Никулден!
 Честит празник!
Нека Св.Николай Чудотворец да донесе
на всички здраве, късмет и берекет!

Благодаря ви, радвам се,че всички сте добре.
Нямаме много  новини,но ще настъпи и този момент..Трябва да мини повече време ...

# 381
  • Мнения: 9 289
Добро утро!

 Честито на именниците!Весел празник!

Успешна седмица в най-любимото ми време на годината - с аромат на портокали ,канела и коледни сладки.И много надежда...






И по едно чайче

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 11:10 от araselia

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062


Чакаме нещо подобно...
Тийзър за филма, начало на снимките на сериала...

# 383
  • Мнения: 477

Живот и здраве,във вторник на 14 декември е по план.


Нина,
И от мен най-искрени пожелания за лесно и безпроблемно раждане. Обикновено втoрия път всичко е по-лесно - ако не друго, вече ти е познато . Да си получиш лесно и бързо най-красивия подарък на земята!

# 384
  • Мнения: 23 224



Момичета Two Hearts
Имам нужда от помощник, защото се захванах да правя нещо за първи път - рибена чорба Какво ще излезе накрая... абсолютна изненада ще да е...

# 385
  • Мнения: 2 333
Burkina Благодаря ти.  Спокойна съм защото ще е планово секцио. Разчитам и се доверявам на лекаря.
Миналия път преносих, паднаха тоновете, минах  12 часа през контракциите на нормалното раждането... И завърших секцио.
Сега исках да опитам нормално отново, но в крайна сметка, след консултации със няколко специалиста, риска не си заслужава.  Ще ви информирам за щастливото събитие.

Марта. Сварявам рибата в подсолена вода с лук и дафинов лист за около 30 мин. След това прецеждам и обезкоставам.
Според вкуса на консуматорите задушавам лук,целина, моркови и чушки със зехтин. След това прибавям бульона, картофи и  домати (според вкуса). Оставам да ври 10 минути, добавям рибата,   девесил, сол и черен пипер, и варя още 20 - 30 минути,до пълно сваряване на зеленчуците.
Като  понякога добавям чесън, и не виначи слагам черен пипер ако е за деца например.

# 386
  • Мнения: 23 224


Нина Two Hearts  благодаря много!
Всъщност рибата принципно не е моето /но днес традицията е такава.../

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062


Вечерен поздрав.

# 388
  • Мнения: 20 905


Лека да е.

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062




Добро утро момичета в ден вторник, успешен да е.
Не ни се става.... като асистентчето...

Общи условия

Активация на акаунт