Мездра...

  • 1 418
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 615
Разкажете кои набори сте. Може да сте учили с моите другарчета... Те бяха между '70 и '75, горе-долу, май...
Пишете от време на време, да поддържаме темата отгоре!!!

# 16
  • Мнения: 1 615
Хей, ама тук липсват последните постове!!! Що за тъпотия?1

# 17
  • Мнения: 1 615
Много тъпо... Sad Бях предложила да си разкажем кога и колко сме живели в Мездра, защо, как и кога сме напуснали... И бях разказала накратко за себе си. Сега ще трябва пак да го "творя"... Май ще стане догодина. Ще очаквам и вас!
Засега ще пожелая на всички много весели Коледни и Новогодишни празници, независимо в кое кътче на Земята ги посрещате!!! Желая на вас и тези, които обичате, топлина в сърцата и усмивки на лицата!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 412
Честита Нова година!!! Здраве и късмет на всички!
Purmamarca, имаше проблем с форума и в средата на декември бяха изчезнали всички мнения за период от около 1 седмица

# 19
  • Мнения: 638
Честита Нова година!!! Желая здраве,щастие и късмет на всички!

# 20
  • Мнения: 1 615
ЧЕСТИТА ДА ВИ Е НОВАТА НА ВСИЧКИ И ОТ МЕН!!!
ДА, в последствие разбрах какво е станало с някои от мненията (и темите, пуснати във въпросния период). Не съм от най-запалените тук и не бях разбрала навреме за проблема Wink
Нищо! Нова година - нов късмет! Пак ще се "опишем" Simple Smile
До скоро писане!!!

# 21
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Честита Нова Година,
Да сте здрави,късметлий и много много любов Ви пожелавам  bouquet
Аз също съм Мездренка, пиша за втори път тук но първия ми постинг изчезна.Много се радвам че има момичета който харесват града си,найстина нашия град е много красив, спокоен и прекрасен за отглеждане на нашите прекрасни дечица Hug

# 22
  • Мнения: 1 615
Eeeeх... Най-после да се обади някой, който си е още там! Как се радвам! Pinka, ти ще си свръзката! Wink

# 23
  • Мнения: 1 615
ОК, бях предложила да си разкажем кога какво в Мездра... Даже бях писала, ама точно в проблемния период, та се затри писанието Simple Smile Да опитам пак:
Аз съм родена там през 1972. Живях до 1978, макар че идеята беше да изкарам там поне до отделенията. Обаче баба ми се раболя тежко и... Вижте ми подписа! Sad
Понеже семейството на дядо ми се е заселило в Мездра, когато той е бил дете, а братята и сестрите му са се изпоженили в други градове, нямам роднини там... Баба ми също е от оженилите се в друг град, т.е. не е от Мездра.
Всъщност там сме родени само 2-те сестри ан дядо, майка ми, леля ми и аз. Братовчедките също "не са оттам". Нито брат ми, който е доста по-малък от мен.
Бях малка, когато си отидох, та и приятели нямам. Помня до едно децата, с които играех, но с разкъсано сърце все си представям, че те всички отдавна са ме забравили Sad Техният живот не се е променил особено след моето заминаване, а за мен всичко е "преди" и "след" и всеки мъничък спомен е безценно камъче от детската ми съкровищница...

# 24
  • Мнения: 638
Здравейте,пуснала съм нова Великденска теми4ка Мездра,пуснах на ли4ни линка,но се сетих да пусна и тук  Simple Smile
6те се радвам ако пи6ем там  Grinning
Лека и спокойна ве4ер!

Общи условия

Активация на акаунт