БТК ADSL -СКОРОСТТА НА ИНТЕРНЕТА МИ Е МНОГО МАЛКА КАKВО ДА ПРАВЯ

  • 4 616
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Не споря,но във Варна нямаме такива провайдери. Всичките,които знам -спират при първия дъжд или буря или са безумно бавни.Цената зза мен няма значение, интересува ме нета да  го има и да е относително бърз. Дали ще е 15 или 30, ...само да го има. Wink

# 16
  • Мнения: 1 002
не знам , Свил , какво си свалял и откъде .
пробвала съм Лан , още помня хамлетовските съмнения  - ще се зареди ли страницата или не .
 като ида някъде и пробвам някой нет ( у приятели ), после като стана  от стола  и почвам още повече да уважавам БТК .

# 17
  • Мнения: 2 495
Днес и аз минах на 1024 безкрай.Ще ви докладва като стане факт . Но сега,теглейки от торентите не ми се е случвало скоростта ми да е по-ниска от 57-58 К.Сега,ако е двойна-просто чудесно!
Пакета е чудесен HugНе си сбъркала,Монде, ние също сме на 1024 и както казах, не сме имали проблеми с връзката, бърз е като стрела PeaceИ аз свалям тук таме от торентите, ама така е- като няма кой да види с каква скорост се сваля ooooh!иначе можех и да съм още по-компетентна по въпроса Wink

# 18
  • Мнения: 255
Аз съм от Перник и смених доста доставчици. Най-накрая когато вече съм с АДСЛ 512 безкрай, мога да кажа, че не съм имала проблеми. От бързината на връзката не мога да се оплача, от качеството също. А и БТК не са това, което бяха - сега са учтиви, по-бързи при отстраняване на повреда.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 768
512 си е малка скорост, особено ако се тегли от торентите. По стечение на обстоятелствата сме на 2048, нямам никакви оплаквания, освен, че не актуализират цените на старите потребители  Confused

# 20
  • Мнения: 3 647
зна4и преди няколко месеца се абонирах за бтк ADSL 512KB Безкрай
но когато свалям филми от линкус   дата  бол.бг или кадето и да е dowload скоростта ми не надви6ава 60-65 кб секунда
използвам bitcomet и нямам ограни4ения в скоростта
това нормално ли е не трябва ли да тегля с 512кб секунда
кажете какво да правя
ами я делни 60KB na 8 i ще си получищ скоростта 512kb +upload
 мини на 1024  малките скорости ги ликвидираха
а има и нещо друго max  скорост  можеш да имаш само ако си до 1км. от точката на вързване колкото си по далеч ти пада   bandwidth-а а и колкото повече user-i има също пада

# 21
  • Мнения: 8 505
не знам , Свил , какво си свалял и откъде .
пробвала съм Лан , още помня хамлетовските съмнения  - ще се зареди ли страницата или не .
 като ида някъде и пробвам някой нет ( у приятели ), после като стана  от стола  и почвам още повече да уважавам БТК .

Ние сме към лан-доставчик.Няма такова нещо-ще се зареди или не страницата.Нито пък бури и дъждове влияят на нета.Скоростта е просто перфектна-260КВ (или 280 беше) международен и 2,5МВ български нет за 25лв месечно.
Но и monda е права:

Не споря,но във Варна нямаме такива провайдери.

И не само във Варна е така.Неотдавна пусках анкета за доставчиците на нет в София и в останалите градове.В т.нар. провинция (не харесвам тази дума) повечето бяха именно към БТК,а в София-обратно.
И последно-тъй като огромната част от БГ-сайтовете са в София,трафикът към тях от останалите градове е почти толкова скъп,колкото международният към България.

# 22
  • Мнения: 1 451
не знам , Свил , какво си свалял и откъде .
пробвала съм Лан , още помня хамлетовските съмнения  - ще се зареди ли страницата или не .
 като ида някъде и пробвам някой нет ( у приятели ), после като стана  от стола  и почвам още повече да уважавам БТК .

Свалял съм от доста външни за БГ Лан торент тракери. Проблеми не съм имал. Бях в Зона Б18. В същото време клиенти на БГ Лан от други райони на София се оплакваха доста от качеството на услугите им.
В моента тук в Бургас съм на БТК ADSL и определено не съм доволен. Има чести прекъсвания и разпадания на връзката. Бавно и неудовлетворително е.
Единственото хубаво е, че всичко е скрито под земята и няма проблеми при бури и валежи.

# 23
  • Мнения: 2 677
Махайте го тоя ADSL, че вече ми се повръща!  smile3511 newsm61  Sick
Не знам как може да има доволни?!  smile3527 По-голяма кошница от това няма!  hit

# 24
  • Мнения: 112
Абе много е трудно от телефонен техник да станеш провайдър на нет . . . Трудно се преминава от RJ11 на RJ45  Mr. Green Проблема на ADSL-а е че скочиха много високо от самото начало, нямаше как да не се спука балона. Аз съм на локален доставчик в Добрич, скоростта е перфектна - от външни сървъри дърпам с над 300 К от локалния 10 МБ / сек. Да не забравяме и ФТП ....  Sick
Друг проблем на ADSL-а е, че ако закачиш суич след модема, и сложиш повече от 3 машини почват да се бъгват IP-тата раздавани от суича и трябва да зададеш ръчно адресите. Да не говорим, ече нета прекъсва на всеки 25-30 минути - сичките ми контакти в ICQ които са на ADSL мигат като коледна елха по цял ден

# 25
  • Мнения: 87
кажете какво да правя
ОБАДИ СЕ НА ЛЮБО...  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 13 512
Явно аз съм единствената,доволна от БТК. За 10 години смених не знам колко провайдери във Варна и едва сега мога да кажа,че имам нет. Един път в седмицата ми се налага да рестартирам модема и -това е. Нямам забивания, никакви проблеми. На 1024 съм и тегля с около 100-120 Кб/с ,което лично мен ме удоволетворява. Мисля даже да мина на 2048 . Страниците ми се заредат бързо... Ако това има значение, на 1 км някъде от Централна поща съм/може и по-малко/ - по права линия почти.

# 27
  • Мнения: 87
Живот без БТК - един по-добър живот  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 677
Абе много е трудно от телефонен техник да станеш провайдър на нет . . . Трудно се преминава от RJ11 на RJ45  Mr. Green Проблема на ADSL-а е че скочиха много високо от самото начало, нямаше как да не се спука балона. Аз съм на локален доставчик в Добрич, скоростта е перфектна - от външни сървъри дърпам с над 300 К от локалния 10 МБ / сек. Да не забравяме и ФТП ....  Sick
Друг проблем на ADSL-а е, че ако закачиш суич след модема, и сложиш повече от 3 машини почват да се бъгват IP-тата раздавани от суича и трябва да зададеш ръчно адресите. Да не говорим, ече нета прекъсва на всеки 25-30 минути - сичките ми контакти в ICQ които са на ADSL мигат като коледна елха по цял ден

Не знам какъв им е проблема на БТК и защо са такива иззедници, при положение, че цялата мрежа е тяхна и всички останали доставчици ползват до голяма степен техните ресурси?! newsm78
Първо, скъпотия!  Money
Второ, бавни скорости за толкова много пари!  Sick
Трето, много добре си го казал - "мигат като коледна елха"! Отвратителна връзка!  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 002
Махайте го тоя ADSL, че вече ми се повръща!  smile3511 newsm61  Sick
Не знам как може да има доволни?!  smile3527 По-голяма кошница от това няма!  hit
бръкни си в гърлото в два пръста дълбоко , и после ще ти олекне
аз АДСЛ-а няма да го махна , защото съм доволна от първия ден , в който го инсталираха  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт