Аз ли бъркам или тя?

  • 5 556
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Живеем в Англия, двамата имаме добри доходи. Не живеем заедно, но каквото трябва аз е редно да го платя. Проблема е, аз задавам въпроса имаш ли нужда от пари: отговора е не. Оказва се, че аз съм трябвало да знам, че трябва да се плати каквото трябва! Аз ли съм в нарушение или тя?

# 1
  • Мнения: 4 411
Какво трябва да плащаш? След като не живеете заедно, всеки да си плаща каквото там трябва. Ако се съберете - сядате и обсъждате как ще процедирате с финансите.

# 2
  • Мнения: 4 498
В отношенията мъж - жена трябва да сте партньори. Ако търсите вина, не са истински взаимоотношенията.

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 047
И двамата сте в нарушение, не знам на какво, ама и ти не си описал нищо ಠ_ಠ  Като искаш да плащаш, превеждай й някаква сума всеки месец, там колкото са разходите и пито-платено.

# 4
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Загубени в превода има тук. Май не си говорите много с Дулсинея? Какво "трябва" да плащаш? Защо?

# 5
  • Мнения: 859
След като не е казала предварително от какво има нужда или очаква от мъжа до себе си да поема, няма и право да се сърди. Не си длъжен и мисли да четеш. Какви са тези кифленски изпълнения?
Направил си достатъчно за нея - питаш има ли нужда, отказала е. Толкова.

# 6
  • Мнения: 2
И двамата сте в нарушение, не знам на какво, ама и ти не си описал нищо ಠ_ಠ  Като искаш да плащаш, превеждай й някаква сума всеки месец, там колкото са разходите и пито-платено.
Не е проблема парите, проблема е, че аз съм трябвало да зная, че като се каже не трябва, значи трябва.

# 7
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
А защо трябва да плащаш при условие, че не живеете заедно? Струва ми се, че момичето иска да спести малко пари, използвайки автора като касичка.
Аз ако бях на твое място бих я попитал.

# 8
  • Мнения: 900
Много наясно описано, почти нищо не разбрах,   освен че сте на етап гадженца, които се виждат чат пат.Нямаш никакъв ангажимент да "плащаш ", освен ако не си я поканил на вън.
След като има и тя хубави доходи за какви плащанета мрънка?

# 9
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Човек когато иска нещо, трябва да го каже точно, ясно и разбираемо. Другото са кифленски истории.

# 10
  • Мнения: 1 847
След като всеки работи и има отделно домакинство...защо ти трябва д аи даваш прави...по същата логика ти може да тропнеш с крак , че тя не ти дава....хората са равноправни, защо мъжа трябва да покрива сметките на жената дори когато не живеят заедно?!

# 11
  • Мнения: 9 696
Загубени в превода и комуникацията.

# 12
  • Мнения: 2 468
На бас, че момата е зодия везни Simple Smile

# 13
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Neutral FaceЗарязвай я тая! По-добре иди и си плати на "падналите жени" (цитат от филм). Кисията ти ще е поизпразнена, "но и друго" и ти и "момата" ще сзте доволни. Neutral Face

# 14
  • София
  • Мнения: 13 105
Какво точно очаква тя да плащаш?
Защото едно е да очаква да й плащаш квартирата и режийните, друго е да иска да й купуваш дрехи и обувки, а трето и четвърто е да чака да платиш сметката за ресторант, кафе или някоя съвместна почивка.
След като уточняваш, че не живеете заедно, явно е нещо за личните й разходи.
Наистина имате проблем с комуникацията и не сте си поставили ясно очакванията и границите на взаимоотношенията.
Без да уточниш, няма как да ти се дадат адекватни мнения.

Общи условия

Активация на акаунт