Спечелете новото поколение Eucerin® Hyaluron-Filler с троен ефект

  • 9 957
  • 327
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 220
Използвам продукти от серията Eucerin® Hyaluron-Filler - дневен, нощен и околоочен. След навършването на 35 години се ориентирах към тях и съм много доволна.

# 241
  • Мнения: 117
Все още не съм пробвала хиалуронова киселина . Ще се радвам да изпробвам някой от вашите продукти.

# 242
  • Мнения: 5 330
Ползвам нови поколения кремове, конкретно за този продукт нямам мнение, не съм го пробвала.
От 30 годишнината ми започнах да се грижа повече за лицето си.

# 243
  • Мнения: 166
Здравейте, моите грижи за кожата си започнах също на около 30г. Не съм използвала хилуаронова киселина и би ми било интересно как ще се отрази на кожата ми. Ползвам дневен и нощен крем на друга марка, с които се чувствам хидратирана, но мимическите бръчици започнаха.

# 244
  • Мнения: 1 389
Когато навърших 40 години започнах да си купувам кремове с хиалурон и съм доволна от резултата. Не съм ползвала продукти на Юсерин и с удоволствие бих ги пробвала.

# 245
  • София
  • Мнения: 563
Използвам Eucerin хиалурон нощния пилинг, дневния крем + elasticity и нощния от същата серия; бяха в комплект и с околоочен, който свърши. Харесвам продуктите, харесва ми,че са медицинска козметика. Имам проблемна и капризна кожа с акне, склонна към омазняване и запушване на порите. За дъщеря ми от бебе използвам серията за атопична кожа, от която също съм много доволна.
Грижа с хиалурон започнах да ползвам след 35.

# 246
  • Мнения: 3 542
Използвам тонирана слънцезащита на Eucerin и съм много доволна. В миналото съм имала нощен крем на марката и също съм с отлични впечатления.
Хиалуронова киселина ползвам от около 3 години, а по-специални грижи за кожата си полагам след като навърших 30 години.
Конкретно продукт на Eucerin® Hyaluron-Filler не съм ползвала все още и ще се радвам да видя как ще е, сигурно е добър като и другите неща на марката.

# 247
  • Мнения: 28
На 37 год. съм и от около 5-7 год започнах да експериментирам с различни кремове/ Eucerin ми повлия добре/ и процедури. В това число мезотерапия с хиалурон, но ефект така и не видях. След това реших, да пробвам с филър под  очите, но това беше преди година и половина. Сега отново съм на вълна, да открия "моя" крем. Със сигурност бих пробвала новият Ви продукт,защото знам, че на моята кожа Eucerin е OK.

# 248
  • Мнения: 4 166
Здравейте, момичета 😊,
Нека започна с това, че преди малко повече от десет дни, получих покана от Eucerin и BG-Mamma да участвам в кампанията Eucerin Hyaluron Filler, която аз разбира се приех с голямо удоволствие!

Два дни по-късно, след работа започна опознавателната ми среща с трите продукта – дневен, нощен и околоочен крем. Първо нанасяне на нощния крем – фина и нежна текстура, деликатен и много приятен аромат. Бързо попи, но остави усещане за лек слой върху кожата, което много ми хареса, усетих лицето си по-стегнато, без да ми ‘‘опъва‘‘.

На сутринта след измиване, първо нанесох дневния крем, отново много хубав, ненатрапчив аромат, а след него околоочния, който за моя радост не е под формата на гел, а има богата и кремообразна структура. И двата бързо попиха, като слоят, който остава след тях е oсезаемо по-фин от този на нощния.

Както всички жени, които ползват фон дьо тен, много държа кремовете, които ползвам да са добре съвместими с него и да не се получават така наречените ‘‘трици‘‘ - слава богу, такъв ефект от дневния няма.

Кожата ми е по-скоро суха и чувствителна, често до вечерта губя усещането, че изобщо съм се мазала с крем сутринта, а сега с дневния Hyaluron Filler чувствам кожата на лицето сочна и свежа, без да мазнее цял ден. Поради същата причина – усещане за суха кожа, често съм носила в дамската си чанта околоочен крем, за да го подновявам през деня, постоянно ме е дразнел факта, че кожата в тази зона не изглежда достатъчно свежа, сега определно виждам положителна разлика.

И трите крема са много подходящи за моят тип кожа, чувствам се отлично с тях и определено ще продължа да ги ползвам, както и ще търся други продукти от марката.
Ако трябва да избера, кой ми е любим от трите продукта, много ще се затрудня и все пак може би нощният – изключителен комфорт до сутринта, будя се със свежо лице и нежна, подхранена кожа.

П.п. Позволявам си малка забележка относно бурканчетата на дневния и нощния крем – не знам дали се вижда от снимките, но са с твърде близък нюанс на сивото и дори на дневна светлина се налага да се взирам, за да видя, кой точно ми трябва.

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 20:41 от Tess d`Urberville

# 249
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
Tess d`Urberville, прекрасно ревю!
Чета и ми се ще да вярвам, че съм намерила точния крем (дневен, нощен) за моята суха и чувствителна кожа.Simple Smile

# 250
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Ползвала съм продукти с хиалурон, но не и на Eucerin. Признавам си, полагам грижа спорадично, затова не мога да посоча възраст. Бих се радвала да ги изпробвам.

# 251
  • Мнения: 380
Не съм ползвала точно този продукт,но имам дуо-крема против пигментни петна и измиващия гел,страхотни са.Мисля,че е крайно време да започна да ползвам и козметика с хиалурон.

# 252
  • Мнения: 1 173
Много харесвам кремовете на Eucerin и ги ползвам от година.

# 253
  • Мнения: 1 322
Мечтая да използвам крема на Eucerin. На 33 кожата ми има нужда от добра хидратация и стягане.

# 254
  • Мнения: 2 666
Досега не съм използвала продукти с хиалуронова киселина. Вече се замислям, да започна по усърдно да се грижа за кожата на лицето си и с радост бих пробвала такива продукти.

Общи условия

Активация на акаунт