Mами в Италия - част 27

  • 21 562
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Маркрит,бъркаШ ме с някой. Аз не съм в Болоня/ Емилия Романя а в Ломбардия/провин4а ди Милано.
Етосайта където можеШ да видиШ разните оферти на недвижими имоти. Постнатата по_горе вили4ка струва "само" 325 000 еври.

Владе,виж налягането на калдайата или да не би да има въздух в радиаторите ( най_вероятно налягането на калдайата е ниско )  Thinking

# 16
  • Мнения: 5 462
Да , да знам че не си в Болоня .Но понеже ти пусна снимките на тези къщички, та затова се обърнах към теб .Иначе въпроса ми е и към другите мами италианки .Лени доколкото си спомням е от нея област(ще погледна картата) ... но тя май не чете в момента.Благодаря ти  за инфото!!

# 17
  • Мнения: 5 462
Маркрит,бъркаШ ме с някой. Аз не съм в Болоня/ Емилия Романя а в Ломбардия/провин4а ди Милано.
Етосайта където можеШ да видиШ разните оферти на недвижими имоти. Постнатата по_горе вили4ка струва "само" 325 000 еври.

Владе,виж налягането на калдайата или да не би да има въздух в радиаторите ( най_вероятно налягането на калдайата е ниско )  Thinking
Аааа този сайт го разгледах веднага , но така и не успях да се докопам до оферти със съответните снимки.Не мога да се орентирам ..нещо ? newsm78

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми там където пиШе типо ди имобиле:вилла а скиера ,селециона реджоне: Ломбардия,селециона Провин4а:Милано ,локалита:Севезо и натискаШ 4ерка

# 19
  • Мнения: 5 462
Нещо като парола ли се иска най отдолу или трябва да напиша някаква дума ...Inserite le eventuali parole chiave da ricercare:   
 

# 20
  • Мнения: 2 379
Нещо като парола ли се иска най отдолу или трябва да напиша някаква дума ...Inserite le eventuali parole chiave da ricercare:   
Не, това означава: "Въведете евнтуалните ключови думи, които да се включат в търсенето."
Това поле не е задължително.
В него можеш да напишеш примерно... знам ли... "lusso", ако се интересуваш конкретно от луксозно строителство.

# 21
  • Мнения: 2 379
Сега видях, че ако искаш да си съседка на Лени в подобна къщичка, започваш от ? 250.000 Laughing
Скромно, но от сърце!

# 22
  • Мнения: 6 167
Ето ме, днес малко ви изневерих, сори!
Виждам, че Ани открила нова тема , супер, браво!

Такива къщички и аз не съм виждала, изглеждат ми малко, като тип "'отчаяни съпруги' или онзи клип на Каризма " Ще избягам ли от теб", тичаха в такова кварталче...

Нашите къща е строена 15 години и на сегашни евра нашата излиза доста над 250 000.
Но незнам дали с обзавеждането.  newsm78
Това, което знам е, че е скъпа земята в Емилия Романия, но то къде ли не е!
Навремето тук, където е квартала е било нищо и половина и свекърва ми се е сърдила на свекър ми дълго време, че я е 'забил' в нищото. Сега мнгоо хубав и уреден квартал.


# 23
  • Мнения: 2 427
Миле,няма въздух Confused,налягането си е тип-топ,а и ние сме с автоматични обезвъздушители,щото зад----е  #Cussing outтака са ги монтирали че непрекъснато радиаторите са пълни с въздух.Но този път няма болле д'ариа Confused.
Спията на калдаята си свети,водата си циркулира в радиаторите,но те са ледено студени от два часа Whistling.Това което ми звучи странно е ,че не усещам горенето newsm78.Нали се сещаш за звука,когато поддадената газ затопля тръбите в калдаята.Няма,глуха работа.До сега дефичентите са идвали милон пъти и не разрешават проблема.Едно се оправя,друго се разваля.А импиантото е на само две години Close.Дефакто от както са го сложили се чудим как да подкараме парното.И всеки път като дойдат не знам как става номера,ма това пèарно вземе та тръгне и аз се чувствам като кръгъл идиот.Фло научи упътването на котела наизуст и не може да разбере къде е проблема.А плащаме такива яки сметки че само като си помисля ме е яд.В предишната квартира нямахме подобни проблеми.Като стнаеше време за парно,само си врътвахме копчето за радиаторите и точка!Как веднъж не сме обезвъздушили или нещо друго човръкнали!

# 24
  • Мнения: 5 462
Сега видях, че ако искаш да си съседка на Лени в подобна къщичка, започваш от ? 250.000 Laughing
Скромно, но от сърце!

Пиколина там където си гледала въпросната обява имаше ли снимки ?Някой ще прати ли насам някой друг сайт с обяви за къщи където има и снимки ?Нещо като нашенските сайтове за имоти ?

# 25
  • Мнения: 2 804

Здравейте отново !
Аз като кръгъл глупак цял следобед се чудя къде изчезнахте , а не се усещам , че сме на 15 стр. и трябва да се отваря нова .
Ха да ни е честита .  bouquet
При нас в Анкона има бая от тоя тип постройки и на мен лично много ми допадат .

zdraveite mami imate li problemi kato mene smlekata moeto momichentse e na 10 mes. i ot dva mesetsa ne iska da pie drugo mlqko osven kiselo mleko smenixme dve tri marki mleka no nitsto. dobre li e da pie kiselo mlqko .doktorkata kazva che trqbva da pie ot drugite mleka kiselo ne.az kato znam che v bg. im davame kiselo bez problem.kakvo da pravq. #Cussing out newsm78

Росица ,ако детето ти няма алергични реакции към киселото мляко не виждам къде е проблема .
Сестра ми пиеше по 6 кофички за 24 часа и нищо и няма .
Аз на моите им давам от 8-ми навършен месец в комбинация с бисквита или само мляко с плодове , но без в комбинацията с ягоди или горски плодове .

Лека вечер !  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 467
Здрасти, аз от известно време занемарих писането в този форум, но съм тук и чета:)
Искам и аз да съм на картата в началото:))

За виличката, кой знае какъв кеф е да се разпростираш в такова нещо! Разбира се, предполагам, че няма да е в града,  поне тук в Милано нЕма такива неща:)
А аз все още искам да съм из централните части, още ми се живее:) Та така, още си живея под наем...рискът е да отида някъде извън Милано и да не покажа нос навън, ни кино, ни театър..хм..

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
моми4ета, струва ми се 4е някоя от вас преди време беШе говорила за коркови настилки...греШа ли?  newsm78 Влади, може ли да си била ти? Който знае неЩо да казва, 4е имам да питам.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 100
Ха здравейте и от мен  bouquet

Я виждам, , 4е имаме оЩе една бременна дама, незнаех Hug

Хе хе, моя милост живее в така обсъжданите къЩи4ки ( май не съм споменавала, 4е живея на 20на км. от Рим, въпреки 4е ина4е там имаме апартамент, мъжът ми работи там и за всяко неЩо си навъртаме 40км дневно Blush) Та наШата е тип каза фамилиаре ( 6 обособени къЩи в една структура. Двор4ета не са никак малки, Ще гледам да пусна снимки по натам Hug)

Преди 3 години, когато я купихме цените бяха от около 180хил, сега съседите я продадоха...за 250 Crazy
Но така или ина4е и според мен най добре си е самостоятелна, обособена къЩа Hug

Бягам при госпожицата , до скоро   bouquet

# 29
  • Мнения: 191
Добро утро от мен.
Днес тук е студено, май е около 6-8 градуса...
Искам само да напиша още няколко неща свързани с вчерашната тема, и обещавам да не разводнявам повече темата с данъци.  Peace
Не е толкоз проблем, че някой е скрил част от данъците, проблем е, като някой се пише по-беден от църковна мишка. Най-добре ще е да се намалят данъците, но всички да си ги плащат.

А манталитета по принцип в Италия, а май и в България е, ако може да мине номера да не се плаща на държавата.
В Swiss и в Sweden какво трябва да правят, като са най-високи данъците, трябва да пропищят света, че ще останат на ръба на мизерията.
Е, аз си спомням че вси4ки шведски тенисисти бяха с резиденция в Monte Carlo, значи и те са намерили цаката.

И още нещо, най-високата ставка върху доходите  е  43%.  Даже Берлуска не плаща повече.

Ето и някой неща, намерени от Интернет:
------------------------------------------------------------
Secondo l'ufficio statistico comunitario, se al primo posto per quanto riguarda il prelievo fiscale più basso figura la Lituania (28,7%) i cittadini più vessati dalle tasse si trovano in Svezia (51,4%), Danimarca (49,8%), Belgio (48,1%), Francia (45,7%) e Finlandia ( 45,1%).
Nelle posizioni alte,per la pressione fiscale,anche l'Italia, come detto in precedenza, con il 43,2% fatto registrare nel 2003. Le imposte dirette ammontavano al 35,3%, quelle indirette al 34,2% e gli oneri sociali corrispondenti al 30,5%.
-------------------------------------------------------------
Con il 37,3% il Belpaese si colloca al quarto posto tra i 7 paesi più industrializzati del mondo e al secondo posto tra i paesi dell'Uninone europe battuta solo dalla Germania con il 38,3%. È quanto risulta da uno studio di Kpmg relativo alla tassazione delle imprese nel periodo dal '93 al 2006 che prende in considerazione 86 paesi escludendo i cosiddetti paradisi fiscali.
--------------------------------------------------------------

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 12:26 от мамаx3(Vesna)

Общи условия

Активация на акаунт