Mами в Италия - част 27

  • 21 618
  • 269
  •   1
Отговори
# 75
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хайде народе,изнасям се. Весел уикенд на вси4ки ви  Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 049
И във Варна никога не съм ходила Embarassed Изобщо никога не съм стъпвала в северна България Embarassed

Обаче Варна си ми е мечта. Всички казват, че това е най-хубавият град на България и все някой ден ще отида да го видя (и да се топна в морето Simple Smile)


като баш варненка от пъпа на Варна да кажа, че по хубава няма Hug
да ме извинят момичетата от София, но на мен София  ми се струва малък ад, всеки път като като трябва да се отбия там ми се изправят косите   af
а тук живея в къща семейна, под мен е свеки отпред паркираме колите, отзат имам дворче и сме извън града  Peace пред нас спира автобуса който пътува до града 35 мин и минава на всеки 10   мин Peace Peace

гледка от спалнята

тук днес празник ама покрай малкия няма време за форума  Embarassed
лека вечер   bouquet

# 77
  • Мнения: 3 425
Ох,кога ли ще ми се отвори пак да обиколя Бг...има чудесни местенца,на които с удоволствие бих се върнала,но има пък и толкоз места,които искам да видя,та не знам как ще ги съчетая нещата  Rolling Eyes

Зайче, супер е местенцето и аз за такова си мечтая,но ме е страх в къща  Rolling Eyes

Дани,как е компанията???

Лека вечер от мен...определено мирише на зима при нас  Crazy



# 78
  • Мнения: 1 049
добро утро   bouquet  bouquet
Зайче, супер е местенцето и аз за такова си мечтая,но ме е страх в къща  Rolling Eyes
не е страшно а и тук около нас полцаите редовно минават нощем  Mr. Green

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 11:20 от Zai4enze

# 79
  • Мнения: 2 427
Моя дядо е Варненец,и той живee в центъра(нали са разведени с баба ми...).Варна е страхотно местенце,а в последно време е още по-хубаво от когато и да е било.
Зайче,готино че имаш спирка под носа си,мен пък гарата ми е на две крачки от дома Mr. Green.Вярно че се пътува около час,но то май и с кола излиза толкова,като преминеш през задръстванията newsm78...
Не,не,не,не!Не ща да чуя да живея отново в града.Тук си ми е екстра.Но при нас е нещо като малко градче,всичко си има,бутици,ресторанти,кафета,книжарници,само кино нямаме Heart Eyes.
Проблема е че свеки е наблизо Mr. Green

# 80
  • Мнения: 2 427
Миленко,накъде духнахте отново?Брях,брях,брях,не се находихте  smile3555!!!
Приятен ви уикенд,дано изкарате чудесно,та после да разправяш wavey.Аз поемам към Аучан.Не съм ходила там от 100 години newsm53.

# 81
  • Мнения: 2 379
Проблема е че свеки е наблизо Mr. Green
Има ли изобщо някоя, която може да каже, че живее далече от свекито си?
Май всичките мамони са се подсигурили да живеят доживот близо до полата на мамммммааа Laughing

# 82
  • Мнения: 2 379
Да не излезе, че нещо се цепя от колектива и се подигравам Peace
Нашата mamma е на долния етаж Mr. Green

# 83
  • Мнения: 6 167
Да не излезе, че нещо се цепя от колектива и се подигравам Peace
Нашата mamma е на долния етаж Mr. Green

Нашата мамона е в съседната къща. всички обичат Реймънд. Без проблемите.
Но е точно така де, имало е период, в който Д. е изразил желание да емигрира от тук, но те на бърза ръка са осигурили терена за къща Whistling

# 84
  • Мнения: 2 804
Добро утро момичета ! Hug
Пиколина , моята свеки е далече за сега ! Laughing
Кала , как сте вие нещо хич те няма на последък !!!
Ние сме добре !
Сега аз уча арабски , а зълва ми италиански така сме пари .

# 85
  • Мнения: 2 804
Лени , аватара ти е хубав !
При мароканците казват , че щом детето си смуче пръста иска братче или сестричка !!!
И така , значи да чакаме новини а ..... !

# 86
  • Мнения: 2 379
Аааа, Дани, теб те знаем! Кой като тебе? Твоята свеки, доколкото знам, даже е на друг континент Mr. Green

Лени, побъркахме те вече Joy Даже и марокански поговорки ти вадим в доказателство, чееееее искаме скорошни новини от теб!!!
Ти не ни се чуди дали сме изкукали, ами се учи от нас на тактика как се "работи" нечие съзнание и прилагай същите трикове на Дамяно Heart Eyes
Иначе за твоята свеки аз съм останала с впечатлението, че е голяма душица и че сте си близки.
Надявам се, че не идва да ти готви и да ти бърка в пералнята, както майката на Реймънд Laughing Снощи случайно попаднах на един епизод и беше много забавен.
P.S. Сега се сетих, че в "Реймънд" къщата също беше подарък от родителите Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 6 810
Добро утро!
Има ли някой тука? Да почерпя пак едно кафе...да вземете да се организирате, а?  Laughing
Аз пък явно съм говедо, щото още не ми пречи шума и патардията в столицата. Ама то защото не шофирам, мъж ми е полудял вече с този трафик. Да не ви казвам веднъж как избесня, след като ни отне 2 часа да минем разстояние, което по принцип минаваме за 15 минути... ама аз нали си седя кротко на седалката до него и не бързам за никъде  Joy. Иначе ми пречи само въздуха от колите, днес даже на няколко пъти не успях да вдишам, та чак се уплаших.  Confused Чаках автобус на околовръстното /зад НБУ/, да се прибирам вкъщи след лекция, опитвам, опитвам да си поема въздух, ама не...може би защото беше студено и бензиновите пари нещо. Странна работа, за пръв път ми се случва.  newsm78 Та така де, въздуха е адски мръсен вече, това единствено ме тормози в София. И Врана не е лош град, но не мога да го усетя като "мой", де да знам защо. Може би малко време съм била там. Макар че мъж ми е полу-варненец и се въртят едни приказки след година да се местим натам, че е по-чисто и по-малко задръствания, ама...аз още не възприемам идеята. В този ред на мисли, Рим ми пасва идеално!  Mr. Green Голяма блъсканица, голям кеф.  Laughing

# 88
  • Мнения: 3 425
Добра събота и от нас!!!

Ох,тия свекърви...аз нЕам нерви вече за нея...нямам нищо против да живее близо,но да си гледа .аци суои и да не досажда час по час!Днес ми обяснява как да си пренаредя кухнята и как да съм се научела да правя инжекции  #Crazy  Няма филинг(както казва Феам) между нас  Whistling
Само се моля да не съм такава свеки  Rolling Eyes ,но аз доколкото разпитах значи родителите на жената в повечето случаи помагат,а и не са досадни...доколкото може да се вярва на приказки де!

Ани,ти пък да не си се шашнала за пермесото...така или иначе щом са ти искали декларация от доктор от УСЛ,значи пермесото ще е с годност  2-3-4 седмици след термина!Поне така беше при мен!

Клеми,София вече е доста мръсен град...най-добре е да се живее извън него и да се джитка с автомобил!Просто не може вече някой да ме убеди,че в мръсотията е добре да се живее!

Гинче,ама с тия рапини по къщите....абе голямо шубе съм станала!От 1-2год ако трябва да се прибера по нощите сама ми се свива под лъжичката,а преди да не казвам каква скитня бях  Crazy

Влади,ма толкоз ли е студено при вас,че чак парно???

Буон уикенд;)

ПП Забравих кой не беше взел парите от Берлуската зарад надвишение на заплатите ...комплименти 50 000еврИ годишни са си супер заплатка;)

# 89
  • Мнения: 2 804
Аз бях софиянка до преди да дойда тук !
Живеехме на Екзарх Йосиф , до централната пожарна .
Работех на женския пазар в склада на братовчед ми и само няколко месеца ми се е налагало да ползвам градски транспорт през 2000-2001 година , но беше наистина ад .
Сега като се прибираме мислим да ходим и до София , но на мен не ми е хич мерак за там .
Пък във Варна изобщо не съм ходила , по морето съм ходила само в Бургас и Ахтопол .
То било гот да имаш кой да ти помага БРЕЙ ! Flutter

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 16:55 от makaui daniela

Общи условия

Активация на акаунт