Въпрос за Емотиконите !

  • 2 723
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пробвайте и това - (smoking).  Simple Smile
Ни стаа.

# 16
  • София
  • Мнения: 985
(toivo), (drunk), (headbeng), (smoking), (rock),
Тези нещо не излизат Thinking

На мен ми излязоха, супер са. Някой да знае още такива?

# 17
  • Мнения: 13 512
И на мен всички ми излязоха, супер сте!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 212
И на мен ми излизат...еле пък (finger) внимавайте на кой го пращате за проба  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 13 512
 ето няколко и от мен,проверени уж, ама  то си ги имало в  skype-a  по default! Embarassed

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 22:21 от monda

# 20
  • Мнения: 4 473
То хубаво, ама как се помнят!? Crazy

# 21
  • Мнения: 2 212
абе (finger) ти стига да го запомниш  Mr. Green, считам помни се лесно...А тия последните, които Монда е дала си ги има вградени в скайпа  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 098
Вси4ки ми излезнаха,супер са!
Благодаря ви,супер сте! Party

# 23
  • Мнения: 4 473
абе (finger) ти стига да го запомниш  Mr. Green, считам помни се лесно...А тия последните, които Монда е дала си ги има вградени в скайпа  Grinning

Искаш да ям бой ли? Laughing Като нищо ще си го изпрося Twisted Evil, Фиртуален ъф корс hahaha

# 24
  • Мнения: 2 212
Стрелче, ти само в случай на нужда ще го използваш, с други думи когат' някой си го проси същия този Фиртуален бой, ъф корс  Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 22:29 от ester

# 25
  • Мнения: 1 269
Хаха, утре ще ям бой! Изпратих на брат ми вашите думички и .... като си пусне скайпа ще има да се блещи! Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 473
Срелче, ти само в случай на нужда ще го използваш, с други думи когат' някой си го проси същия този Фиртуален бой, ъф корс  Mr. Green

Сега това как да го разбирам - пропуснатата буква в ника ми целенасочено ли липсва или що викаш? Crazy newsm78 Joy

п.п. доста често го виждам в този му вариант, да не искате промяна Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 212
 Embarassed Embarassed Embarassed Първо го бях написала СТрелче и от това да го поправя хубаво се изложих....но поне ти показах в какви случаи може да употребяваш въпросния (finger), щото в случая си изпросих баш такъв  ooooh!

Извинявам се, не го сменяй в никакъв случай  Grinning

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 473
Embarassed Embarassed Embarassed Първо го бях написала СТрелче и от това да го поправя хубаво се изложих....но поне ти показах в какви случаи може да употребяваш въпросния (finger), щото в случая си изпросих баш такъв  ooooh!

Извинявам се, не го сменяй в никакъв случай  Grinning

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Шегувам се, Естер  Joy Joy Joy Развесели ме определено  bouquet
Ай стига офф топик, че твоЙта градска само сърп и чук не е размахвала до сега Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 212
Именно, а както ми е градска така и скоро може да ми напише (ban)  Mr. Green

Спирам  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт