Свекито има рожден ден! Какъв подарък заслужава?

  • 2 112
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Дрянова неокастрена! От по-евтините, обаче...
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaНищо не и подарявам.Даже не си правя  и труда да  и честитя по-телефона. GrinningКой на каквото си е постлал,на такова да ляга. Simple Smile
П.П.Аз даже не съм се и интересувала,кога и е рожденият ден,въпреки,че жената тактично звъни по-телефона да каже,че има днес рожден ден.Правя се,че не чувам.

# 16
  • Мнения: 5 682
 FlutterКато не искаш козметика, защо не и вземете някоя блуза, те възрастните хора им се радват. И това още повече си е индивидуален подарък. Party

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Почивка на далечно място - по възможност поне едногодишен престой   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 271
Еднопосочен билет за най-отдалеченото кътче на планетата.

Откакто сме гаджета с моя съпруг какви ли не подаръци и измислям и подарявам, ама нали е пр**та все нещо не и харесват:
часовник за ръката, ръчна изработка - тя не носела такова нещо;
дамска чанта - последна мода, щото нейната беше скъсана от 3 месеца - много голяма била;
 миксер - все се оплакваше, че нейния се счупил - щели сме да искаме да ни приготвя все нещо;
микровълнова - сложна била, а и вредна
Извода: Живее за да играе рокендрол по нервите ми и да ми прави на пук. Последните три години - без подарък, даже и не и се обаждам да й честитя.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
космодиск  Mr. Green........хубави сапуни, кърпи, кухненски ръкавици за топло, комплект скъпи и красиви чинии ( ако не ги използва някой ден ще отидат у вас, така че избери хубави ), пеньоар, тави за печене, нова йенска тенджера, нова тенджера под налягане........красива ваза......някакво цвете в саксия...покривка

# 20
  • Мнения: 4 406
престилка и ръкохватки... аз й подарявам пуловери или дамска чанта

# 21
Ако е за заслуги,то е ясно,че заслужава една по-дебела дряновица. Grinning
Но шегата на страна.Ние винаги я питаме какво иска,досега не сме й взимали нищо просто така.На миналият  й рожден ден,жената си поиска модерни чехли,ходихме с нея,тя си ги избра и беше много щастлива .
Така,че мисля,че е по- добре да я питаш от какво има нужда,а не просто да вземеш нещо,колкото да отбиеш номера,което после няма да го използва или изобщо няма да й хареса!

# 22
  • Мнения: 126
Какъв подарък заслужава мисля,че можеш да прецениш единствено ти.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Намордник.   Joy

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Това аз съм го писала......как е правилното  newsm78

# 25
  • Мнения: 6 461
По магазините за сувенири предлагат едни ГРМОТИ  Crazyмного са весели
и сигурна съм че ще ти излезе евтино и свекито няма да се обиди. Даже (зависи от грамотата)може и да я надигнете.... Peace

# 26
  • Мнения: 8 917
Само ти знаеш какво заслужава Peace

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Това аз съм го писала......как е правилното  newsm78

Ох......помислих, че съм в правописни грешки..... #Crazy

# 28
  • Мнения: 271
Момичета, смяхме се от сърце със сестра ми, като четохме предложенията ви.
Друго, което се сетих, но не е до 2 лева newsm62 - продават много изгодно парцели на Луната. Знаеш ли пък, някой ден може да отиде да живее там.  Praynig

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Само ти знаеш какво заслужава Peace
Laughing   #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт