Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 8

  • 42 240
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 574
Ами не е конкретизирила, просто каза, че един вид това не е математика и че тя е художник и има усещане, което всъщност ме изкефи. Просто в мен също се борят математиката и усетът и се чудя на кое да заложа за веждите и лицето си:))) Всъщност, от друга страна, колко пък да варира разликата между форма на вежди, изчислени по  Phi, и тези на Ана...

# 706
  • Мнения: 95
Аз съм виждала и вежди на phi Artists които никак не ми харесват и като изпълнение и като техника. Мисля си, че преди всичко стои талантът на артиста.
Веждите на Sophia са прекрасни например. Аз не бях се замисляла дали да правя микроблейдинг, но заради нейните снимки и аз искам.

# 707
  • Мнения: 259
Момичета, на някоя от вас случвало ли и се е заедно с люспичките да пада и самия пигмент? Днес е шести ден, мажа с каквото ми е казано. Прикачвам и снимка

# 708
  • Мнения: 4 746
Да, не се притеснявай, нормално е. При мен ставаше доста по-кафяво, макар че съвсем внимателно мажех.

# 709
  • Мнения: X
Точно това пада. Ще се покаже пигментът като се обелят и заздравеят напълно. На някои места ще трябва корекция.

# 710
  • Мнения: 5 038
При мен минаха две седмици от микропигментацията при Деси Ефтимова и почти нямам останал пигмент. Това нормално ли е,след ретуша пак ли толко ще падне?! Мъжа ми каза пари на вятъра...

# 711
  • Мнения: X
Не е нормално съвсем нищо да не остане.

# 712
  • Мнения: 5 038
Е има,но само по долната линия на веждите . Като сянка,а нагоре няма почти нищо..

# 713
  • Мнения: 1 796
Така стана и при моя приятелка, прави си микропигментация при Деси през март, още след месец-два имаше нужда от втори ретуш и си направи пак при нея.

# 714
  • Мнения: 5 038
И в крайна сметка задържа ли се пигмента? Направо не знам как ще издържи една година като задве седмици почти изчезна

# 715
  • Мнения: 20
При мен минаха две седмици от микропигментацията при Деси Ефтимова и почти нямам останал пигмент. Това нормално ли е,след ретуша пак ли толко ще падне?! Мъжа ми каза пари на вятъра...

Ужас!
Моя като чу че 400лв искат а на места 450лв за микроблейд...не се съгласява🤣и си поръчах къна и това е хубаво стана и че ако направя грешка се изтрива а други пигменти си остават.и после пари за лазер...

# 716
  • Мнения: 462
Аз като отидох на ретуш и момичето видя колко от пигмента е изчезнал ми съобщи,че ще издържи не повече от година.Било ставало така,защото кожата на лицето ми много бързо се регенерирала и при процеса на заздравяване изхвърля голяма част и от пигмента.Иначе след ретуша съм доволна,много си ги харесвам,но ще видим до кога.
И един въпрос.Например след година ако отида за поддръжка пак ли ще ми вземе 400лв или се плаща по малко.

# 717
  • Мнения: 5 038
И аз същото исках да питам. Ако всяка година трябва да давам по около 400лв. ще си ги рисувам сама Joy на мен Деси Ефтимова ми каза, че минат ли 60 дни се плаща цяла процедура.. имало жени,които ходят след три месеца и казват, че искат ретуш,а това не било ретуш вече.

# 718
  • Мнения: 39 475
Ами то като е изчезнало всичко си е нова процедура. Колко е редно е друг въпрос.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Когато аз, преди 4 години, си направих микроблейдинг, ми беше казано, че ако отида отново на същото място вероятно ще имам отстъпка в цената.
Преди няколко месеца изпратих снимки на веждите си на същата дама с въпрос кога да отида за нов микроблейдинг и колко ще ми струва. Тя ме помоли да намеря на коя дата съм била преди. (още тогава въвеждане данните - име, възраст, комбинация от цветове, в една система и изпращаше и-мейл с данните с молба да се съхранява). Та, намерих аз точната дата и й я написах. Тя също е засекла, че съм била вече при нея.
Не само, че трябва още да чакам защото има пигмент (след 4 години😇)а, и ми каза цена, наполовина от сегашната.
Та си питайте първоначално как стои въпросът с повторното правене и търсете мнения за съответния "артист" (нали сега така се наричат). И не позволявайте всеки да дращи по лицето Ви. 🤗🍀🙏

Общи условия

Активация на акаунт