Лакове за нокти - 156

  • 33 572
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
В момента има 20% намаление на всичко в nailpolishdirect. Опитвам се да платя с Paypal, но ме връща на страницата с кошницата. Sad

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Аз въвеждам еднакви билинг и шипинг адреси, английски. Какво ти изписва? Може да имаш недостатъчна наличност, дори и да имаш 2-3 лв. повече от сумата на поръчката, не приема плащането.

# 257
  • Мнения: 27 547
Nailpolishdirect не беше ли една от двете овце (така и не разбрах защо точно така им казвате)? 😃

# 258
  • Мнения: 13 932
Долче, занесли са ги в офиса на Спиди и затова няма доставка.

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз въвеждам еднакви билинг и шипинг адреси, английски. Какво ти изписва? Може да имаш недостатъчна наличност, дори и да имаш 2-3 лв. повече от сумата на поръчката, не приема плащането.

Нищо не ми изписва, директно ме връща към кошницата. Иначе стигам нормално до метод за плащане, избирам кой, отваря ми се прозорче от Пейпал за сумата и адреса за доставка и кликвайки на Pay now ме връща в кошницата. До сега при тях винаги съм плащала с Пейпал.

# 260
  • Мнения: 299
Момичета, включвам се и аз в тази прекрасна темичка! Прекрасни маникюри видях тук Simple Smile
Искам да ви попитам от коя марка лакове сте доволни, кои издържат най-много? Имам предвид 1 седмица, защото въпреки че ползвам основа и топ лак, на 4-5ти ден се отлюпват от някъде, а никак не обичам гел-лака, нито ми се записват часове по салони, нито ми допада търкането с пили или махането с фолио- не е моето. Искам обикнвоен лак, но да си държиии! Simple Smile Та споделяйте марки, може и в комбинации с топ лак или база.
Благодаря!!!
Скоро ще публикувам и аз моите нокти и какво съм си лакирала

# 261
  • Мнения: 2 822
Наскоро открих Пастел ,не бях купувала нищо от марката. Само бях чувала да тях .При мен се оказаха и че издържат по цяла седмица ,покривни на един пласт с основа5 в1 на Перфект и топ бързосъхнещия на Golden Rose.

# 262
  • София
  • Мнения: 10 584
Пастел и Бел са най-издържливи на моите нокти. И са с хубава консистенция. Но мисля, че бързосъхнещият топ лак на Катриз играе ключова роля за дълготрайност.
От неделя до днес не е мръднал Пастел, но не мия на ръка нищо.

# 263
  • Мнения: 15 317
Трайността на обикновения лак е сбор от много неща. Не мисля, че има универсално траен обикновен лак.
Много зависи от състоянието на нокътната плочка, от базата, топа, качеството на обикновения лак, дейностите, които извършваме с ръцете.
А и 5 дни трайност е една прилична трайност според мен. Няма начин обикновен лак да издържа и да е непокътнат, както гел лака. Да не говорим, че при мен различни цветове от една и съща марка се държат различно. Приела съм, че обикновения лак е обикновен и не искам от него неща, които не може да ми даде. Ако искам, начина е - салон, гел и месец издръжливост. Тъй, че изобщо не се главоболя да търся издръжливост в обикновен лак. Лакирам, колкото издържи, сменям, слагам нов и това е. Grinning

# 264
  • София
  • Мнения: 10 584
Можеш да освежаваш с един слой, когато има някъде щета.
Аз понякога го правя, даже да загубят блясък. Слагам един слой отгоре и стават като нови.

# 265
  • Мнения: 27 547
Аngelika, права е Джаста, издръжливостта е сбор от много неща. Отделно има и момичета с по-твърди плочки на които обикновен лак им издържа и 10-14 дни. 🙂
Скрит текст:
Все пак, аз съм доволна от Перфект, Флормар, Бел. Топ ползвам най-често на Перфект- Спийд драй или Miracle top coat. Понякога ми издържа по-дълго лак без база, друг път наистина различните цветове/консистенции се държат различно, а има значение и на колко пласта. От лак на 1 пласт не очаквам особена издръжливост...На Перфект активният заздравител помага при мен за издръжливост, но пък не може да се използва често /заради фолмалдехида в него/.
Dice, при мен това невинаги работи. В повечето случаи започва да ми се отлепя/надига лакът, веднага щом позасъхне освежаващият слой- особено ако са минали повече дни вече от лакирането. Аз обаче си мия съдове и правя всичко без ръкавици, но с такива освежаващи слоеве издръжливостта ми намалява...явно е до нокти и това. 🙂
Скрит текст:
Иначе върху укрепващ гел/база с печене забелязвам, че всеки обикновен лак ми издържа...докато не го сваля, даже при връхчетата е в много добро състояние 🙃 Аз и още няколко момичета от известно време сме с гел под обикновените лакове. Някои ходят на поддръжка при маникюристка, други го правим вкъщи.
  

# 266
  • София
  • Мнения: 1 662
При мен Бел не издържаше много...за Пастел не мога да кажа, ползвам го откакто съм с гел, а както каза и Долче, с гела всичко издържа Simple Smile Сега като се замисля, преди гела, не съм имала лакове, които да са ми издържали по една седмица непокътнати - повечето след 4-5 ден си личат, че са носени. Честно казано, за мен това не е   било проблем, защото често сменям лаковете. Дори снощи (след 8+ часа от лакирането с СНБ), докато си ровех в чантата за ключовете,  лака на 2 пръста ми пострада и се обели в средата на плочката - сега ме събят ръцете да го сменя, но имам доста задачи и май няма да имам време да го чакам да съхне.

# 267
  • Мнения: 2 230
При мене най-ключово е да си оформя хубаво нокътя. Ако е добре заоблен, без стърчащи ъгли и полиран при самите ръбове - спокойно издържа по седмица. Повече не съм пробвала, че ми омръзва Grinning Говоря за обикновени лакове от сорта на ГР, бази и топ също най-често техни ползвам.

# 268
  • Мнения: 27 547
Ето част от  моите лакове СНБ🙂
Скрит текст:

Десислава, Преслав, Звезделин, Белослава, Ефект микс, Людмила, Миглена, Елисавета. На долния ред: Велизара, Искрен, Вероника, Марина, Ина, Детелина, Велко, Никол.




И със син лак под ефектите:

Ефект микс е прозрачна база с много фини холо брокатчета. 😍 Всъщност, всичките им брокати/ефекти са с много фини частици- това много ми допада. Белослава е с фини чертички и точки, а Миглена е пак с точки и фини чертички, но има и розови, и холо розови, освен бели частички. Велизара е много фин брокат със златисти, розови и черни частички. Прилича на розово злато. Людмила се вижда по-добре на снимката с подложка от синьо- шарени точки и много фини черни точки е. Не съм снимала Снежана, но също е много красив лак с ефект. Всички ефекти са снимани на 2 пласта. Лаковете Елисавета, Десислава и Преслав са снимани на 3 пласта. Десислава нямаше нужда от 3 пласта, но поизтрих без да искам малко от лака 🙂 По-течна е консистенцията, но покрива добре на 2 пласта. Преслав май е най-непокривен, пак доста течен, може би ще го използвам с ефект отгоре. Елисавета става и на 2, и на 3 пласта. По принцип, всичките лакове СНБ с брокат са като бижута в шишенца...🤩 Аделайн и Огняна са чудесни, ярки цветове. Сивото със зелен шимър отдолу е Ина (дано се вижда шимърчето, име липсва на шишенцето). Не съм снимала Джесиките и няколко СНБ. Взех няколко СНБ лака и за подаръци; също така, приятелка роди скоро и ми се стори сладурско да и' подаря лак с името на детето... 😍

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 12:34 от dolce miele

# 269
  • Мнения: 13 932
Долче, да са ти честити. Как лакираш върху тези блистери, вероятно първо ефекта?
Вчера бях на косъм да поръчам календара на Еси от Нотино, но се възпрях, имам достатъчно лакове 🙁

Общи условия

Активация на акаунт