Ритуал за събиране на разделени двойки

  • 3 421
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Моля Ви не ме нападайте за темата,запозната съм с всички последствия от нея,но въпреки всичко искам съвет от хора,които знаят или са ходили при изпитан ходжа/ясновидец за правене на ритуал за събиране на разделени двойки,който не одира кожата за тези неща.В района на София и около нея,както и на всички други места,но по телефон,вайбър или тн.
Благодаря на всички включили се.
Успешен ден ! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 446
Здравейте! Моля Ви не ме нападайте за темата,запозната съм с всички последствия от нея,но въпреки всичко искам съвет от хора,които знаят или са ходили при изпитан ходжа/ясновидец за правене на ритуал за събиране на разделени двойки,който не одира кожата за тези неща.В района на София и около нея,както и на всички други места,но по телефон,вайбър или тн.
Благодаря на всички включили се.
Успешен ден ! Simple Smile
Няма такъв човек - ходжа, ясновидец, екстрасенс, който да прави такъв ритуал и да не одере кожата този, който го иска. Това са насилствени методи на черните братя и вероятно главната причина да правят подобно нещо е да изкарат огромна сума пари. Като гаранции за резултат никой няма да може да даде а парите разбира се, че ще трябва да бъдат платени предварително. Успех с търсенето 🙏🏻

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря за изказаното мнение.Точно заради това се допитвам до изпитани такива.Със сигурност са пробвали доста хора,въпросът е колко ще си признаят.Пак казвам,запозната съм с всички странични неща,но ми трябва определено подобен човек.Ако има ще е чудесно,ако не,здраве да е

# 3
  • Мнения: 1 268
А за какво се е стигнало до раздяла? От колко време сте разделени? Защо не се опитвате по друг начин да се съберете..?
Да поговорите примерно,да се опитате да оправите нещата..
Запозната сте с последиците,но въпреки това искате да направите такова нещо.??!!.Аз наистина не го разбирам,но всеки си преценява сам.Щом вие сте преценила така добре,но опитайте по други начини.Ако не се получи пък така е трябвало да стане,приемете го.По-добре ще е за вас..🌹
Представете си,че вие не искате вече да имате никакви отношения с някой и той ви направи такъв ритуал..Да сте с него и да не знаете защо..Наистина е кофти..

# 4
  • Мнения: 4
До раздяла се стигна след магия от друга жена. И той ми е казвал след раздялата"Обичам те",но е по-силно от него явно,.....За  1 месец стана кожа и кости,побеля,сбръчка се,пропи се,различен човек .Жената има дете от друг и той не иска да го гледа,но...няма избор.По-сложно е отколкото изглежда.Да,иначе е егоистично ако няма любов,но това е друга тема на разговор,който не го е изпитал няма как да разбере ,а и не искам да разбира.Просто помолих за съвет дали има такъв човек

# 5
  • Мнения: 1 268
😔 Съжалявам за това през,което преминавате.Ситуацията за,която споделяте е повече за разваляне на магия ,не за събиране на разделени двойки,защото така както сте написала заглавието,говори другояче.
Надявам се нещата да се оправят.. 🙏 Успех

Разгледайте тази тема,може да ви помогне.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1365172

# 6
  • Мнения: 446
До раздяла се стигна след магия от друга жена. И той ми е казвал след раздялата"Обичам те",но е по-силно от него явно,.....За  1 месец стана кожа и кости,побеля,сбръчка се,пропи се,различен човек .Жената има дете от друг и той не иска да го гледа,но...няма избор.По-сложно е отколкото изглежда.Да,иначе е егоистично ако няма любов,но това е друга тема на разговор,който не го е изпитал няма как да разбере ,а и не искам да разбира.Просто помолих за съвет дали има такъв човек
По мое мнение решението на ситуацията при вас не е свързана с ритуал за събиране на двойка а с пречистване на енергията и на двама ви. Това обаче става само по желание. Ако наистина причината е била магия, след като енергия на двама ви е чиста може да започнете отначало, но за да се случи това се иска желание и работа от страната и на двамата човека и търпение разбира се. Ако искате да имате отношения и двамата трябва да бъдете готови да простите и да забравите всичко което се е случило помежду ви и да отворите нова страница в живота ви. Ако не направите това винаги ще се връщате към минали погрешки и проблеми и така отново отношенията могат да бъдат силно дисхармонични.
Ритуала за събиране няма да може да неутрализира предишна магия, ако има такава а само ще влоши нещата при човека. Тогава може да започне още по-силно раздвояване, депресии и всякакви такива негативни проявления, защото тези методи са насилствени и създават силно напрежение и остават последствия от тях.

# 7
  • Мнения: 4
Да си призная аз не вярвах на магии до момента в които не се свързаха с мен неговите родители и аз се видях с него по тяхна молба(за да се убедя в думите им).Няма как за жалост двамата да работим по това.Той не вярва в такива неща,майка му се е опитала да говори с него,но е като дрогиран,отнесен и не иска даже да се вижда с никой освен с неговата.Да,вероятно първо трябва да се развали.Невежа съм в това отношение и си мислех,че ако сенаправи такъв ритуал,ще се махне и чуждата намеса? TruthSeeker вие знаете ли за някой ,който разваля?
*ĤĚŇĂ* Благодаря от сърце за споделената тема,ще я изчета Sparkling Heart

# 8
  • Мнения: 1 432
Авторке, защо мислиш, че му е направена магия? Човекът е срещнал друга жена и явно е много влюбен в нея. Това се случва постоянно и не е задължително да е омагьосан. За да можете да проведете нормален разговор, ще трябва да изчакаш малко да свали розовите очила, но ще мине време. Дотогава пък ти може да срещнеш нов човек, с когото да си истински щастлива.

# 9
  • Мнения: 1 273
Насила хубост не става. Любовта също е магия. Хората се привличаме и свързваме на първо място на енергийно ниво. Пък Вие си го наричайте чужда "насилствена" намеса.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 05:26 от starinthenightsky

Общи условия

Активация на акаунт