Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 76 785
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 78
Купих ги от ДМ.Измивният гел го купувам често, защото не изсушава сухите участъци на кожата ми. Пастата ще я пробвам за първи път.
[/url]

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 15:21 от 77roza

# 271
  • Мнения: 1 011
Вече подновено и в пълен размер,единствено  аромата е малко странен,Но се търпи.Детето казва,че мирише на Kinder Surprise.

# 272
  • Мнения: 4 025
И аз си купих същите конци за зъби с държач днес от ДМ. Купих и шампоан и балсам с алое от тяхната Балеа марка и току що ги пробвах, но ще изчакам до утре с отзив. Все забравям да си снимам пазара и да се похваля 😆

Последна редакция: сб, 22 яну 2022, 21:01 от Lale_Lili

# 273
  • Мнения: 6 561
Преди време се интересувах за продукт за връхчета на косата, както и против "начупване" и получих няколко предложения. Всичко ще пробвам във времето, но в крайна сметка закупих на Schwarzkopf Professional - BC Bonacure Peptide Repair Rescue (балсам) и въпреки че не влиза точно в графа "евтини", мисля, че мога да го причисля тъй като е икономичен.
Ами, доволна съм. Определено косата ми стои доста по права в края си (може би последните 7-10 см., където и реално нанасям балсам). Няма ги гадните чупки от преди и ситуацията "всеки косъм със сосбтвено мннение". Няма как да се достигне ефекта на права коса с преса, но резултатът ме задоволява. Отива изключително малко количество и миризмата при нанасяне е разкошна. За възстановяване на цъфтящите връхчета все още не мога да кажа нищо, а и честно казано не очаквам такъв ефект, въпреки че продуктът обещава и това.
Та, на този етап, препоръчвам това. Blush

# 274
  • Мнения: 3 318
Връхчетата на косата- само ножицата. Много интересни обещания правят тези продукти, какво ще направят тези балсами, ще ги залепят ли Simple Smile
Коса, която вече е увредена реално няма как да бъде излекувана. Може с хубави продукти да я направиш да изглежда по- здрава, по- хидратирана и да се чувства по- добре. Но нанесените щети няма как да бъдат изтрити.
Против връхчета най- доброто според мен е максимална грижа за косата за да се избегне появата на нови. Също така и по- малко пластове и никаква филажна ножица. Единствения път когато нямах никакви връхчета беше когато косата ми беше на черта подстригана.

# 275
  • Мнения: 37
Здравейте, може ли някой да ми препоръча хубав, бюджетен балсам за коса?
От евтините козметични продукти съм доволна от Neutrogena, и по- специално от измиващите им продукти, както и от Clean and Clear.

# 276
  • Сливен
  • Мнения: 4 056
от почти 20 години съм на пластове и никога не съм имала цъфнали краища.

# 277
  • Мнения: 12 947
Здравейте, може ли някой да ми препоръча хубав, бюджетен балсам за коса?
От евтините козметични продукти съм доволна от Neutrogena, и по- специално от измиващите им продукти, както и от Clean and Clear.
От тези на Лидл има попадения, то си е до коса разбира се но може пък да ти допадне някой. А и цените им са такива че да не те е яд ако не нацелиш от първия път.

# 278
  • Мнения: 9 486
На Балеа професионалните също може да погледнеш.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 358
Може ли да ми препоръчате шампоан за обем до 10 лв. Питам за една колежка.

# 280
  • Мнения: 1 201
Може ли да ми препоръчате шампоан за обем до 10 лв. Питам за една колежка.
Аз съм доволна от този. Изхабила съм вече 3 опаковки.
https://galen.bg/treseme-shampoan-kolagen-za-obem-i-platnost-400ml

# 281
  • Deutschland
  • Мнения: 5 442
Да дам и моите 5 стотинки по темата със 7секундната маска. Снощи май прекалих с нея, след изсушаване стоеше добре, мека, почти гладка, но тази сутрин стои на клечки и е отвратително мазна. Следващият път ще сложа по-малко количество. Моята е черната, ако има значение

# 282
  • София
  • Мнения: 4 713
Може ли снимка на маската?

# 283
  • Deutschland
  • Мнения: 5 442
Ето, заповядай

# 284
  • София
  • Мнения: 22 825
Аз ползвам тази и съм доволна:

Общи условия

Активация на акаунт