Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 76 902
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13 194
И аз съм взела черната, като на Фрау, но от една проба не смея да я похваля още. За сега съм доволна де.
Не посмях да сложа много, косата ми е тънка и не е от най-гъстите и буйни гриви. Подобри се на вид и усещане, макар че не съм слагала нормален балсам, нито спрея без отмиване който обикновено използвам - исках да видя какво ще е състоянието на косата само с тази маска.
Не ми е утежнила косата, само стана по-лъскава и по-малко се заплита. Последното е осезаемо, за подстригване съм при първа възможност да се засечем с фризьорката ми за час. Смятам веднъж в седмицата да ползвам маската (мия през ден по принцип), ще видим как ще е като я измия следващия път и си сложа обичайните продукти.

# 286
  • Мнения: 1 950
Излиза,че нито една от трите маски не е за моя тип коса.. Нито е боядисана, нито суха като слама, нито увредена... А вие ги хвалите и ми се прииска да пробвам...

# 287
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз приключвам черната маска и пак бих купила някоя от серията.
Хем моята коса е мазен скалп със сухи краища.Отразява ми се много добре маската.

# 288
  • София
  • Мнения: 28 787
Със същата коса съм и точно от черната съм доста доволна. Слагам по дължините.

# 289
  • Мнения: 13 194
И моята не е боядисвана, изправяна и прочие,по принцип не е суха и даже се омазнява бързо в корените но в момента вече си плаче за ножица и краищата са трагедия.
То ясно че не е станала като нова, особено от едно слагане на маска. Но ефектът ми допадна.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 91
Препоръчайте ми крем за крака, който омекотява и хидратира?

# 291
  • София
  • Мнения: 6 726
Ето този, от ДМ е:

# 292
  • Мнения: 511
Излиза,че нито една от трите маски не е за моя тип коса.. Нито е боядисана, нито суха като слама, нито увредена... А вие ги хвалите и ми се прииска да пробвам...
Има и синя, тя е хидратираща. Иначе за боядисана също трябва да Ви е ОК, независимо, че не се боядисвате. Те обикновено са подхранващи.

# 293
  • Мнения: 1 950
Синя не съм виждала. Разбрах вчера от форума,че съществува. Не знаех, че за боядисана коса,може да се ползва и на натурална. Мислех,че ако ползвам такава, няма да видя съществена полза при мен.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 91

Имам такъв на Балеа, но с 25 % уреа и оставя един мазен филм. Този дали е по същия начин?

# 295
  • София
  • Мнения: 6 726
Този също е с урея. При мен си попива на краката и не остава мазен филм, иначе да доста по-мазен е от стандартните за крака.

# 296
  • Мнения: 511
Синя не съм виждала. Разбрах вчера от форума,че съществува. Не знаех, че за боядисана коса,може да се ползва и на натурална. Мислех,че ако ползвам такава, няма да видя съществена полза при мен.
Още от преди да започна да се боядисвам използвам продукти за боядисана и много ми харесват. Боядисаната коса, обикновено е и поизтощена

# 297
  • Мнения: 413
https://shop.lillydrogerie.bg/gliss-maska-7sec-aqua-revive-200ml-530769 - това е синята 7-секундна маска, и аз я видях в Лили, но въпреки това си взех тази: https://www.beauty.store.bg/p301342/gliss-7sec-express-repair-tr … imate-repair.html и останах много доволна.

# 298
  • Мнения: 494
Здравейте, може ли някой да ми препоръча хубав, бюджетен балсам за коса?
От евтините козметични продукти съм доволна от Neutrogena, и по- специално от измиващите им продукти, както и от Clean and Clear.
https://ttmarket.bg/product/aussie-miracle-nourish-balsam-250-ml

# 299
  • Мнения: 579
Здравейте момичета, бих искала да попитам някоя от вас случайно да е ползвала цветен Шампоан или от тези спрейове, които боядисват косата. Решила че искам да пробвам нещо ново. Но не искам да я боядисвам, понеже съм бъзла и не знам дали ще ми харесам. Та гледах аз тук и там и още повече се обърках. С кестенява коса съм. Та ако някоя от вас е правила такива експерименти, ще съм благодарна да споделите какъв продукт да взема. До колкото разбрах от моето мини проучване шампоаните стоят 2-3 седмици, а спрея до следващото измиване. Предпочитам шампоан да взема. За да остана малко по-дълго, ако препоръчате някакъв спрей, който сте ползвали ще съм много хепи 🤩🤩
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт