Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 77 110
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 6 728
Ползвала съм преди доста години, но почти не ми оцвети косата.

# 301
  • Мнения: 413
Ползвала съм оцветяващите шампоани от тази серия: https://remedium.bg/victoria-multi-color-shampoan-otsvetitel-za- … m-h40-ml-133647/p , само че рижав (мисля, че се водеше цвят Chestnut) и червен(Cherry). Въпреки че съм руса, не покриха особено добре, на места стоях като на петна, което може да е и изцяло заради нанасянето ми, макар и да спазих всички стъпки. Приятелка с кестенява коса пробва да се боядиса пак в някакъв червеникав нюанс и не я хвана въобще, така че не бих препоръчала точно тези шампоани. Другите може и да стават, така че ако някой предложи нещо друго - пробвайте.

# 302
  • Мнения: X
Аз ползвах един тонер на престиж, розов. Мислех че ще имам лек розов оттенък, но станах баш розова. 😄 ( сега се чудя как да го отмия, уж трябва да падне, ама 3 пъти мих косата и става все по-розова. 😔

# 303
  • Мнения: 4 823
Ако косата ти е изсветлявана, порьозна, суха - трудно ще се отмие.

# 304
  • Мнения: X
Изсветлявана е, а има ли продукт или начин да го отмия? 😬

# 305
  • Мнения: 4 823
Не съм сигурна , но срещу тонер и къна само отмиване или израстване.

# 306
  • Мнения: 2 039
Аз ползвах един тонер на престиж, розов. Мислех че ще имам лек розов оттенък, но станах баш розова. 😄 ( сега се чудя как да го отмия, уж трябва да падне, ама 3 пъти мих косата и става все по-розова. 😔
Може ли снимка на косата?
Аз имам мерак за кратко да съм розова. Пак зависи колко розово де.

# 307
  • Мнения: 2 714
Преди години бях ползвала розов спрей само за върховете. Получи се, но и всичко наоколо стана розова, а след това и по дрехите имах.

# 308
  • Мнения: 583
Значи няма да се занимавам. Благодаря ви. И аз мислех, че не са особено  ефективни, но имах малка надежда. Добре, че първо се допитах тук.

# 309
  • Мнения: 4 030
Аз ползвах един тонер на престиж, розов. Мислех че ще имам лек розов оттенък, но станах баш розова. 😄 ( сега се чудя как да го отмия, уж трябва да падне, ама 3 пъти мих косата и става все по-розова. 😔
Правете маслени маски,при мен масло от репей ми бута боята .

Yoana16,Аз бях доволна от шампоан оцветителите на Виктория бюти. Преди години когато ми се появиха първите бели коси точно с този шампоан се спасявах, около 2-3 години го ползвах почти всички кестеняви нюанси изпробвах ,единствено това, че си миех косата всеки ден и падаше доста бързо та през 2 седмици се мажех с шампоана. Ползвах го като боя, на суха коса мажех с четка стоех около 40мин и се измивах. Веднъж си минах дължините с това което е показано по-горе като цвят тъмно виолетово и много добре стоеше. Та аз ги препоръчвам, никога не съм ставала на петна,явно си е до техника . Все пак е отмиващ и нищо не пречи да се пробва.✌

# 310
  • Мнения: 526
Интересно. Днес си направих маска точно с масло от репей и боята не е мръднала.

# 311
  • Мнения: 4 030
Интересно. Днес си направих маска точно с масло от репей и боята не е мръднала.
Какъв цвят е косата ти? Незнам и в други теми е обсъждано, че маслените маски свалят цвета. Има и варянт с вит С, някой са много доволни но при мен например не действа 🤷‍♀️ явно при всеки е проба/грешка.

# 312
  • СОФИЯ
  • Мнения: 345
Интересно. Днес си направих маска точно с масло от репей и боята не е мръднала.
Зсравей, би ли споделила маската с репей как я правиш?

# 313
  • Мнения: 3 328
Много ги мразя тези оцветяващи шампоани и балсами, правят един блед... никакъв цвят. Според мен или се придържайте към естествените нюанси или направете косата както си трябва с наситен син/зелен/розов/пембян цвят.
Реално в състава си имат временна боя за коса, разредена с шампоан/балсам. Аз сама си ги правя с маник паник+балсам, но ги ползвам само за тониране. Онзи ден така отмих оранжевото от косата си- син маник паник+ балсам, оставих само за 2 минути и готово. За тониране на косата е супер формула, особено ако сами си бъркате ви излиза много евтино.
Задължително правете тест на 1 кичур първо, никога на цялата коса.
За отмиване на такива цветове "bleach bath" и толкова. Нямам нерви да го чакам се измие, да мажа с витамиц Ц и подобни.
П.П. За да стане реално пастелен цвят, косата трябва да е вдигната до ниво 9-10.

# 314
  • Deutschland
  • Мнения: 5 544
Балсама от боите на Лореал Екселънс също ли е толкова хубав като в Кастинга?

Общи условия

Активация на акаунт