НЕНУЖНО обгаряне на шийката на матката! СЕКСУАЛНИ ПРОБЛЕМИ?

  • 765
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте всички мили хора. Много съм притеснена. На 25 години съм, ако това има значение. Бях на преглед при една изключително некомпетентна 'докторка', гинеколог. Взе ми биопсия от шийката на матката, при което започна кървене, и за да го спре, тя взе машината за обгаряне на ранички и с нея спря кървенето. Беше за кратко време, не мисля че повече от 30 секунди и тя каза да нямам полови контакти 1 седмица.

Изчаках 10 дни и когато имах сексуален контакт, усещах дискомфорт и не успях да получа оргазъм? Минаха още няколко дни, пак опитах, пак същото. Притесних се и реших да изчакам още 2 седмици. Пробвах и се разревах... Сякаш съм станала безчувствена, не можах да изпитам оргазъм и след това сигурно около половин час изпитвах дискомфорт, който отиваше и нагоре към матката. Това никога не ми се е случвало, винаги ми е било много лесно да получа оргазъм и никога не съм изпитвала дискомфорт в живота си.
Чудя се дали така ще си остана завинаги или просто съм по-чувствителна и трябва повече време да се възстановя? Дали ме осакати за цял живот?
Да не говорим че това обгаряне беше абсолютно НЕНУЖНА процедура. Изключително много се ядосвам на себе си, че допуснах да ме докосне с тая машинка.

Сърдечно моля тези от вас, които са ги обгаряли или имат информация по темата да ми помогнат🥺 много съм притеснена и не знам дали да ходя пак на гинеколог(задължително друг) или на сексолог?

Името на докторката е Диана Костова, има кабинет на ул. Алдомировска13. Не си причинявайте това да отидете при нея!




#раничка #шийка #гинеколог #обгаряне #сексуален проблем #помогнете ми #

# 1
  • Мнения: 25 610
Не виждам никаква връзка между обгарянето и оргазмите. Внушаваш си.
Дали процедурата е била нужна или ненужна, само лекар може да прецени.
Успокой се и не го мисли. От самовнушение като нищо можеш да си останеш за цял живот безоргазмена, а ти не искаш това, нали? Simple Smile
И понеже питаш – да, обгаряли са ми раничка. Не ми се отрази по никакъв начин на оргазмите. Нито раждането даже... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 139
ГОрили са ми раничка, относително голяма, продължи повече от няколко секудни. Не съм имала абсолютно никакви проблеми. Виж - със стрес съм имала Wink

Според мен си се притеснила излишно. Все пак не свършваш от стимулация на шийката на матката... Пий две уискита другия път, да се отпуснеш и всичко ще си дойде на място. Ииии пробвай самостоятелна игра, ако ще те успокои, да видиш, че чарковете ти работят Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3
Не виждам никаква връзка между обгарянето и оргазмите. Внушаваш си.
Дали процедурата е била нужна или ненужна, само лекар може да прецени.
Успокой се и не го мисли. От самовнушение като нищо можеш да си останеш за цял живот безоргазмена, а ти не искаш това, нали? Simple Smile
И понеже питаш – да, обгаряли са ми раничка. Не ми се отрази по никакъв начин на оргазмите. Нито раждането даже... Simple Smile

Благодаря, възможно е да си внушавам.... А процедурата със сигурност беше ненужна, защото тя ми взе проба, за да РАЗБЕРЕ ДАЛИ има нужда да се гори. Просто й беше по-лесно така да спре кървенето. Аз съм медицинско лице и имам представа. Просто бях под стрес и ме болеше, и не можах да се фокусирам и да я спра...

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 14:09 от Someonee777

# 4
  • Мнения: 1 859
Не мисля, че има връзка между двете неща...Ако по време на секс изпитваш болка в областта на шийката на матката и не се отпускаш, е възможно това да ти пречи. Сама пак ли не можеш да изпиташ оргазъм?

# 5
  • Мнения: 12 770
На мен ми е горена раничка, след двете раждания шита заради разкъсвания. Не доведе до никакви лоши ефекти за секса.
При теб явно е от неприятното изживяване и си се "гипсирала". Разбирам те, и мен много ме боля процедурата, но си мина и замина.

# 6
  • Мнения: 3
На мен ми е горена раничка, след двете раждания шита заради разкъсвания. Не доведе до никакви лоши ефекти за секса.
При теб явно е от неприятното изживяване и си се "гипсирала". Разбирам те, и мен много ме боля процедурата, но си мина и замина.


Благодаря ти, успокои ме. Също имах и кървене при полов акт, и цялостен дискомфорт... Но мисля че има малко подобрение. На теб колко време ти отне докато се възстановиш?

Общи условия

Активация на акаунт