Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Нощно хранене

• 287
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте мами, бебка е на 6 месеца и все още се храним през ноща 1 или 2 пъти, пробвах с вода чай почва един истеричен рев и не може да се успокой докато не и дам млякото, някой да има някакви предложения как да я откажа от нощното хранене?

# 1
Ами ние на 8 месеца все още ставаме по 1-2 пъти. Хапва максимум 120-150. Опитвала съм се опитвала да я откажа, предлагах и вода, но като е гладна нищо не помага и се примирих. Кото е гладна ,ставам-храня и така и аз успявам да поспя.

# 2
  • София
Синът ми сам спря нощното хранене когато беше на 8 м. Защо искаш да я откажеш?

# 3
    Ти като си гладна вода ли пиеш?

# 4
    Ти като си гладна вода ли пиеш?

Знам че е така обаче педиатъра ни съветва да го спрем твърди че трябва да си почива корема и.

# 5
    • София
    Ако имаш възможност, смени педиатъра.

# 6
    • Terra incognita
    Бебето е малко, явно все още има нужда от нощмо хранене. Дъщеря ми се отказа сама на 10-11м, когато я отбих.
    Синът ми до 3г пиеше ам нощем.

# 7
    Тези “съвети” ги чувам само от български “педиатри”. Щом детето иска да яде значи е гладно! А това да даваш вода вместо мляко пак е бг патент!
    Сина ми е на 15 месеца и все още има дни в които се буди към 4-5 и пие мляко.

# 8
    Синът ми е на 1година и 10 месеца и все още пие АМ 1 -2 пъти на нощ.
    Моята педиатърка също ми го разтягаше тези теории, но въобще не я отразих.
    Давайте му на детето щом е гладно. То само ще спре в един момент.
    И аз ям понякога през нощта с вода не се получава 😉

# 9
    Здравейте мами, бебка е на 6 месеца и все още се храним през ноща 1 или 2 пъти, пробвах с вода чай почва един истеричен рев и не може да се успокой докато не и дам млякото, някой да има някакви предложения как да я откажа от нощното хранене?
    Нощното хранене, 1 или два пъти, е крайно желано.
    То осигурява/подсигурява добро наддаване.
    За никакво насилствено прекратяване на нощното хранене при бебе и реч не може да става.
    Децата сами си се отказват от нощното хранене в по-голяма възраст.

Общи условия

Активация на акаунт