Внимание- измама в ТЕХНОПОЛИС!

  • 2 956
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Искам да изкажа възмущението си от магазин Технополис! Днес е обявена промоция за черен петък. От 7ч. сутринта , когато реално стартира промоцията  многократно се опитах да купя телефон от техния сайт обявен с голяма отстъпка. Бутонът за КУПИ- изобщо не работеше - не можеше да се сложи продуктът в количката. Разполагам с няколко устройства вкъщи и пробвах от общо 3, нищичко.... На няколко други продукта пък работеше бутона за слагане в кошницата, обаче като цъкнеш дава грешка, хиляда реда код къде е проблемът. Сайтът счупен отвсякъде- плюе грешки като за световно. И така 2 часа!! В един момент малко преди девет вече сайтът проработва, но пък телефонът е изчерпан- при все че до този момент изобщо не можеше да се закупи! Пълно безобразие! Опитвам се да звънна и на телефонът им пък който започва с 0700 т.е. доста по-скъпа тарифа никой не се обажда. Не, всъщност се обажда оператор, който да те набута с такса, че си им звънял и ти казва, да се обадиш по-късно! Аз повече от този магазин никога нищо няма да купя! Изключително подвеждащо и некоректно отношение към клиента!

# 1
  • Мнения: 11 337
Е, хаде сега - нормално е в първия ден да има техническо нагласяне и хиляди като вас, които седят и цъкат.

# 2
  • Мнения: 786
И ако искате някой да ви чуе оплакването - КЗП, не тук.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Няма нищо по-нормално за черния петък от крашнатите сайтове! За измама тука е доста неуместно да се говори. По-скоро за технически проблеми и други, които също като вас цъкат и сайта забива.

# 4
  • Мнения: 12 755
Вярно е, че номерата, които започват с 0700, таксуват потребителя по-скъпо. И ако вече се е ядосал, че сайтът не работи, а го карат и пак да се обажда, потребителят няма да се почувства много щастлив.
Все пак от тези номера не печели фирмата, на която се обаждаш, а примерно Виваком или към когото е номерът. Така че не е точно измама с цел печалба, но е дразнещо и демотивиращо.

# 5
  • Мнения: 5 249
Сайтът счупен отвсякъде- плюе грешки като за световно. И така 2 часа!!
Знаеш ли, че всяка клавиатура има един магически хакерски клавиш? Този клавиш е F5. Wink Когато много хора започват да го натискат едновременно, тоест да рефрешват страницата, сървърът се претоварва от многото заявки и страницата не може да зареди.

За телефона: Използвай този сайт https://0700bezplatnite.com/

# 6
  • Мнения: 10 598
Хора, аз ползвам новата услуга за купуване през вайбър. Няма по-лесно. Поръчваш на цената от сайта, но по вайбър. Директно от най-близкия физически магазин.
Последно купих бойлер на промо цена само онлайн. През вайбър. Даже ми го доставиха безплатно още на следващия ден, от физическия магазин, защото беше наличен.
Преди да се усетя за тази услуга, бях пуснала поръчката онлайн. Като говорих по вайбър, се оказа, че още не била приета от сайта, пък какво останало за обработена. Момчето по вайбър ми потвърди поръчката и анулира пуснатата през сайта. Така че - вайбър, бързо, лесно и достъпно.

# 7
  • София
  • Мнения: 485
Зад всеки номер, който започва с 0700 се крие нормален номер. Свалете си приложението 0700 , елементарно преобразувате номера на нормален и съответно не плащате хиляди левове сметка после. За другото не мога да помогна.

# 8
  • Мнения: 1 306
Вярно е, че номерата, които започват с 0700, таксуват потребителя по-скъпо. И ако вече се е ядосал, че сайтът не работи, а го карат и пак да се обажда, потребителят няма да се почувства много щастлив.
Все пак от тези номера не печели фирмата, на която се обаждаш, а примерно Виваком или към когото е номерът. Така че не е точно измама с цел печалба, но е дразнещо и демотивиращо.
На теория 0700 уж е за по-евтино. Но на практика е по-скъпо. И не печели само Виваком - със сигурност има някаква изгода и за фирмите-клиенти. Един вид Виваком им казва - с тоя номер ще карате по-евтино, а ние ще ги одираме.

Общи условия

Активация на акаунт