Пъзели - 34

  • 23 833
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 798
Здравейте!
Надявам се, че приемате нови попълнения Blush . Не съм редила пъзел от поне 10г. Преди няколко дни открих темата Ви която е страхотна Blush и реших пак да започна с нещо скромно. В петък една дама сподели, че в Лидл пъзелите са на 8лв, и ММ ми донесе един. Незнам за колко време Вие редите пъзел от 1000 части,но на мен ми отне 3 следобеда, доста ме затрудни. Ето го и него

# 436
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Venislava, добре дошла, ти направо бързо си го наредила, така като го гледам е доста труден.

# 437
  • Мнения: 1 798
Зор голям Joy то храсти, то дворец,ужас направо. ММ вика ,, Нарочно ти взех най трудния, ако го наредиш за една седмица,ще ти донеса още два'" . Падна му ченето, като го видя снощи Joy Но честно, бях забравила спокойствието докато редиш, и чувството когато е готов. Със сигурност ще продължа. Добре, че ви открих.

# 438
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Днес колата ми е пълна с опаковани пъзели и след малко отивам при куриерите за да разпращам.

Мисля да си поръчам два пъзела от промоцията, ще се похваля после Simple Smile

# 439
  • София
  • Мнения: 8 580
Аууу, напълнила си комбито! Значи си като подвижен Рай днес! Искаме снимка Grinning

# 440
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Късно е, вече ги засилих Simple Smile Другарчето ми утре ще си получи коледния подарък.

# 441
  • Мнения: 1 540
Колко хубаво, High speed, сега с висока скорост ще зарадваш другарчетата 🙂
За Добро утро

# 442
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Новата поръчка. Тези си остават за мен, няма да ги махам после.



# 443
  • Мнения: 2 395
Много са яки, пак ме караш да разглеждам🥴

# 444
  • Мнения: 4 052
High speed, и на мен първия ми е в любими. Супер са и двата

# 445
  • София
  • Мнения: 2 317
Нямам време тези дни за редене. Вчера, минавайки край пъзела, сложих четири парченца и това беше. Уж гледам в Озон, а съм пропуснала последния пъзел на Schmidt, който HighSpeed показа. Та влязох пак да разгледам - нови пъзели!!, дървени, за щастие на такива цени, че изключено да се изкуша да ги купя.

# 446
  • Русе
  • Мнения: 1 006
Момичета почерпете се виртуално за малкото ми момченце,което днес е именник

И аз съм на ръба от нова поръчка.Ще се похваля.
Редя един коледен,ама нещо изобщо не ми спори,не е труден,просто съм в някаква дупка за редене

# 447
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Сега празника ще те зареди и ще ти дойде музата Simple Smile Честит ти именник Simple Smile

# 448
  • Мнения: 2 762
Здравейте, приемате ли нови попълнения?

Честит имен ден на празнуващите!

Включвам се с един полунареден на SunsOut. Парченцата са много нестандартни и е много забавен.



На селската ни къща редя Ръченицата на Мърквичка, отново 1000 части.

Бих искала да ви питам как са като качество Cherry Pazzi, защото съм сложила два в кошницата от намалението на Озон, а имам купени още два на Равенсбург от предишното намаление и се чудя дали и тези да взема.

Благодаря!

# 449
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Ехеее, как се размърда темата ни с нови хора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт