Пъзели - 34

  • 23 805
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 369
Като става дума за място за съхранение на пъзели, пращайте към мен. Имам един етаж почти свободен (една сравнително малка част е зает с др. хобита). Мога даже да оформя тематични кътове и периодично са ви качвам снимки, да плакнете окото 😜😁😊☺️🤣

# 466
  • Мнения: 764
ToniShu, купила съм същия и чака ред. Радвам се, че не е труден. Първия много ни озори 😂

# 467
  • София
  • Мнения: 8 570
На мен определено ми влиза в листата на най-готините редени досега. Не гарантирам как ще ви се стори на вас, но гарантирам, че опитът си струва Simple Smile

Mery_Poppins, този точно имаше нова собственичка още преди да пристигне от Озон. Бих го препоръчала за покупка, ако го мернеш намален - заслужава си Simple Smile

# 468
  • Мнения: 4 369
ToniShu, намерих го, ще го поръчам.
Преди 2-3 месеца бях си купила един коледен от 1500 ч, сега като го разгледах видях, че размерите му са като на тези от 1000 ч, т.е.парченцата са малки. Сега те смея да го отворя, дали ще се справя с малки парченца 🤨

# 469
  • София
  • Мнения: 8 570
На Bluebird са така тези от 1500 части. Редила съм два мисля, кеф си беше. Смело отваряй Wink

# 470
  • Мнения: 1 467
Та влязох пак да разгледам - нови пъзели!!, дървени, за щастие на такива цени, че изключено да се изкуша да ги купя.
Ти така все само минаваш и споделяш 😆

За щастие не се влюбих в нито един, ама много скъпи пък! На сайта на Trefl са с някакви много по-ниски цени. Не мога да разбера обаче има ли някаква врътка или наистина може да се поръчат направо оттам на дребно.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Ох, майко мила... Регнах се в ибей и станах разногледа. И в Габиели направих акаунт. Това няма начин да се отрази добре на портмонето ми. Засега само зяпам, но скоро ще премина към действие Simple Smile

# 472
  • Мнения: 4 036
Ох, майко мила... Регнах се в ибей и станах разногледа. И в Габиели направих акаунт. Това няма начин да се отрази добре на портмонето ми. Засега само зяпам, но скоро ще премина към действие Simple Smile
Габиели вече не доставят от Англия, да знаеш. От Англия трябва ГГБГ

# 473
  • Мнения: 1 980
Зори, честит ти именик!
Пожелавам му здраве и късмет Heart

Добре дошли на всички нововключили се в темата Hug

През деня хвърлям по едно око тук, да съм в крак с новостите;), но нямам време да пиша.

Някой знае ли Коледните намаления в Озон до кога са?

# 474
  • София
  • Мнения: 2 309
Ти така все само минаваш и споделяш 😆
Ghibli, знанието е сила Laughing

# 475
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Ти така все само минаваш и споделяш 😆
Ghibli, знанието е сила Laughing

За дървените - ще ги чакаме на другия Черен петък на 80% намаление.

Vox, мисля че Агента ни беше казала, че ще са чак до след Нова година, ще има време за още поръчки.

# 476
  • Мнения: 1 980
Мона Лиза, благодаря ти Hug

На крачка съм да поръчам цялата серия на Зозовил и да се свършва с тая мъка. С дъщеря ми не можем да решим, кой повече ни харесва Rolling Eyes

# 477
  • София
  • Мнения: 966
Следя ви, но отдавна не съм писала. Озон вече трябва да го блокирам.  FlushedТоку що пуснах поредна поръчка, а кога ще ги редя не е ясно.
Ето и последния нареден пъзел:

# 478
  • Мнения: 6 911
Бухтичка, доживях и аз да кажа - Този съм го редила! Вторият, със злодейките, много е хубав и лесен, само клоните са по-тегави, но нищо страшно (щом аз го казвам значи ти ще го наредиш за час и половина). 
Даа, спомням си Blush Аз го имам от миналата Коледа, но чак сега реших да му дойде реда Smile
Оо, ти си взела доста от серията с магазините, аз само реших да опипам почвата с един.
А това за детето звучи толкова познато Hug Сега на колко е? И моята ми помага по същия начин - сортира рамката, сглобява по малко от нея, ако успея да й отделя нещо отличаващо се може да сглоби малък брой части.

HighSpeed, ще чакам отзиви за пекарната, че и до нея не знам кога ще стигна Smile Въпреки, че като цяло ми изглеждат различни вкусовете ни явно успяваме да ги застъпим някъде Smiley

simpatiuh4e, признавам по ника не можах да се сетя коя си, но ми беше толкова познат, викам си не може да не си от юлчетата и веднага те издирих, добре дошла Hug

Mimi_Demi, аз редях само докато спи на обяд. И тя спря да спи Joy Вариантът беше да спра да редя или да редя докато е будна. Познай кое избрах Joy Сега ми помага както съм писала по-горе и Мона Лиза също. А това с минито и големия пъзел на Black Sea беше голямо попадение.

Малко хаотично писах, но се опитах да се върна назад в темата, доста бяхте изписали.

И аз сега видях дървените. Определено ми изглеждат интересно, цената не ми харесва. Трябва да си потърся клипче или реални снимки да видя за какво точно става въпрос, ако ми допадне може и да взема. Виждала съм много хубави дървени пъзели и наскоро даже загледах някои, но от Трефл не съм сигурна какво да очаквам.

# 479
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Бухтичка, сега на 11-ти ще стане на 5 години.
Исках да похваля едни пъзели за малки деца, които се оказаха много интересни, но за съжаление в момента ги няма в Озон, на Master pieces, 100 части - аз й купих с форма на мечка, вчера й го подарих и за един ден го нареди 3 пъти, нещо което досега не се е случвало никога.
Иначе парчетата не са хубаво качество, но самият пъзел, явно е много интересен на децата. Дъщеря ми специално си отделя парчетата с фигурките на животни и ги слага най-накрая.

https://www.guga.bg/pazel-master-pieces-ot-100-chasti-gorski-givotni

Така че ако го заредят пак в озон определено препоръчвам серията за подарък на 5-6 годишни деца.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт