Пъзели - 34

  • 23 210
  • 749
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 021
Мона Лиза, честит рожден ден. Много здраве и щастие ти желая. А аз напоследък хич нямам сили вечер да редя. Не знам какво ми става. Снощи седнах, наредих 15-20 парчета от един коледен Фалкон и си легнах. А си викам, като почна, то ще ме грабне. Чуствам се постоянно изморена и ми се спи. Дано скоро мине този момент.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Търся. Много го искам, но го намирам само в чуждестранни сайтове, на безумна цена.

# 512
  • Мнения: 1 458
В английския ибей го виждам, на цена 15-20 лири.

# 513
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Мхм, и аз. Но транспорта после му удвоява цената. Почти. Чак такова безумие, тц. И не за друго ами като си помисля колко пъзела ще взема тук за тази цена...

# 514
  • гр.София
  • Мнения: 1 620
Някой тук го показа преди време, да си признае кой е Simple Smile И на мен много ми харесва

# 515
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Е, той може и да не иска да се разделя с него, който и да е Simple Smile Аз го изтървах в групите.

# 516
  • Мнения: 4 021
Е, той може и да не иска да се разделя с него, който и да е Simple Smile Аз го изтървах в групите.
Опитай тук
https://www.ebay.co.uk/itm/384576163636?hash=item598a868f34:g:438AAOSwIMBhr4fi

# 517
  • София
  • Мнения: 8 552
Само минавам да ви покажа как обидих vox (макар че тя казва, че не съм)... Жената лично избродирала картичката към пъзела (съвсем деликатно ми каза, разбира се), пък аз се впечатлявам от старанието й с отпечатването на пожеланието. Представяте ли си да вложите толкова труд и някаква шматка изобщо да не разбере! В моя защита, ще кажа, че просто е твърде добра и талантлива, за да може лаик като мен без разяснения да схване какво му се случва - не допуснах, че това съвършенство може да бъде ръчна изработка.


Днес мисля да започна този:

# 518
  • Мнения: 4 021
Уау, разкошна картичка

# 519
  • Мнения: 2 362
HighSpeed, аз го показвах коледния Фалкон, но отдавна го продадох. Съжалявам:(
ToniShu, наистина красива картичка. Браво на voxSimple Smile
Мона Лиза, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и парички за още много красиви пъзели🥳💐
Сега редя друг коледен Фалкон от тези по 2 в кутия и съм на втория. Ето и първия:)

😂


Иначе се наложи да поръчвам още коледни подаръци и 2 намалени Schmidt се прикачиха към тях😁

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 11:42 от Hot SummeR

# 520
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Този двойния коледен и аз го поръчах Simple Smile Взех и други.

За този е виновна Гибли подстрекателката ❤️



Това е за дъщерята, само 500 парчета.



Този го взех последния, вече го показва изчерпан.



И този, ще изпробвам марката.



Май и още имаше ама сега не ми се занимава да отварям мейла да проверявам.

# 521
  • Мнения: 1 797
HighSpeed, аз го показвах коледния Фалкон, но отдавна го продадох. Съжалявам:(
ToniShu, наистина красива картичка. Браво на voxSimple Smile
Мона Лиза, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и парички за още много красиви пъзели🥳💐
Сега редя друг коледен Фалкон от тези по 2 в кутия и съм на втория. Ето и първия:)

😂


Иначе се наложи да поръчвам още коледни подаръци и 2 намалени Schmidt се прикачиха към тях😁
От къде е бялата подложка?

# 522
  • Русе
  • Мнения: 992
Vox,останаха ми очите в тази красива картичка CupidСтрахотен талант си!Всеки детайл е изпипан до съвършенство!
 Тони,много да й се радваш,да направи празниците още по-красиви и уютни
В темата е станало много празнично и забавно.
Добре дошли на всички ново попълнения,дано ви е приятно в нашата компания.
Мина Лиза,Честит рожден ден! Здраве,късмет и много обич ти пожелавам!Свободно време за прекрасното ни хоби BalloonCakeShaved IceBirthday

# 523
  • София
  • Мнения: 8 552
Не, аз вече май не съм за отпуск, ами съм за Психиатрията... Мона Лиза, честит ти ден рожден! Здраве, красота и сполука да те съпътстват! И на този хубав ден, нека винаги ти е по студентски весело Balloon

# 524
  • Мнения: 2 362
Venislava Todorova, от Хоум макс, отрязана по размер. Тази мисля, че беше за 1500 парчета

Общи условия

Активация на акаунт