Пъзели - 34

  • 23 782
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 904
HighSpeed, и аз бях пуснала до офиса само в делничен ден. Единия ден работех от вкъщи, чинно оставям сумата на колегите. На другия ден им викам “тя няма да дойде днес пратката”, защото още очаваше спедиция. А те ми викат - “напротив, вече е тук” 😳 Чак късно вечерта ѝ смениха статуса на доставена.
На мен ми е най-интересно кой я е доставил, дали Озон вече имат куриери и във Варна? Лепенката не беше от Еконт или Спиди.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ще видя моите двете как са.

Много се разпасах аз последните два месеца, ще трябва да се запра поне до края на януари Simple Smile

# 572
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Точно това щях да пиша вчера, че напоследък нищо не продаваш, ама като пускат такива прекрасни пъзели как да ги продаде човек за 10 лева.
Аз обаче вече имам много за продаване, ама все не са нещо уау, така че не бързам, ще е по-натам.
И аз много покупки направих, ама имаше и рождени дни и Коледа, пък и все пак, въпреки че не редя бързо, едно 5-6-7 пъзела от 1000 части на месец си вървят.

# 573
  • Варна
  • Мнения: 386
Отивам в офиса на доставчика, очаквайки пъзела френско селце на Cobble Hill, който си заплюх от ToniShu. Попитаха с какъв размер е и аз им казах приблизително А4. И като се започна едно ровене и търсене...
Скрит текст:
Щяха да ми връчат една огромна картина адресирана до моя адашка, която едно, че не беше дори близо до А4, и две - не беше пъзел.

В края на краищата намериха кашона с общи усилия, и човекът каза "Е такава кутия никога нямаше да се сетя да погледна".

Той беше споменал че тежи 3кг и двамата ни глождеше любопитство какво има вътре, та го отворихме на място. Човекът услужливо предложи да помогне с тестването на ореховките, но аз нали съм добра и състрадателна, му обясних че има кой да се справи с тази тежка задача.



Много са вкусни CookieRelaxed

# 574
  • София, България
  • Мнения: 5 597
И аз не издържах и отворих подаръка от HighSpeed, просто не устоях!!!
Имам не един, не два, а три пъзела и огромен шоколад за семейно изяждане!
Направо съм във възторг, утре ще снимам, че да има малко светлина!

# 575
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Двата пъзела извън подаръка са малки Мастъри, за които беше питала преди време. И някак си знаех, че ще стигнат при теб понеже си фен на марката Simple Smile Шоколадовото изкушение е извинение, че хич ме няма в картичките Simple Smile

# 576
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Поръчах си три книги и добавих ето този пъзел за разкош. Надявам се да не се ядосвам много с куриера Grinning

# 577
  • София
  • Мнения: 8 566
white duckling, дано са били вкусни... заради тях няма картичка (а аз обичам картичките) Simple Smile
Оля, този пъзел го слагах и махах два пъти от Любими. Като го наредиш и снимаш поне най-накрая ще знам дали го искам Simple Smile

# 578
  • Мнения: 4 369
Оля, прекрасен е този пъзел с горските животни!
White duckling, много сладурски са дегустаторите 😀
Аз поръчах на 8-ми вечерта и днес в 3 сутринта е вече в нашия офис. Иначе ми даваха дата за получаване на 13-ти. Явно до провинцията изпращат по-бързо или пък аз улучвам бързо работещи озонци 😀

# 579
  • Мнения: 6 904
Оля, много са симпатични наистина животинките Blush

Аз започнах коледния Мастър, който си взех от намаланието и познайте...доживях да ми се случи, имам 1 дублираща се част от рамката Flushed Сега ще съм на тръни малко и се надявам да няма липси. Иначе беше забавно колко време се опитвах да намеря мястото на частта докато загрея, изобщо не съм допускала такова нещо.
Едит - Докато го напиша и отидох пак да редя - вече имам 2-ра дублираща се част свързана с тази от рамката.

Иначе завърших жълтото на Cobble Hill, много беше приятен


Ии, може би си спомняте идеята ми догодина евентуално да си направим една на друга коледни календари. Ами днес случайно влизам в ютюб и гледам, че тази Карън с видеата за пъзели е направила видео със същата идея Joy Но аз не го бях виждала, спонтанно ми хрумна, явно мислим еднакво.
Ако на някой му се гледа - https://www.youtube.com/watch?v=6TqFoJGtsRY

Последна редакция: пт, 10 дек 2021, 08:33 от Бухтичка

# 580
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Мойте поръчки не стига, че още ги няма ами и днес получих имейл от озон да взема да поръчвам още, моля Simple Smile Казвам си, аз две чакам, а вие ме карате трета да пускам, как не.

# 581
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Бухтичка, изгледах видеото, точно така си го представям и аз (беше избрала точно онзи пъзел, който така и не заредиха). Много ми харесаха различните календари на Gibsons и New York, които показа, чак се чудя защо озон не ги е внесъл, явно има много, щеше да ги продаде до шушка.

Оля, наистина е много хубав пъзела, цветен и свеж, даже аз го бях загледала, а аз по принцип животни не редя.

# 582
  • Мнения: 4 032
Бухтичка, изгледах видеото, точно така си го представям и аз (беше избрала точно онзи пъзел, който така и не заредиха). Много ми харесаха различните календари на Gibsons и New York, които показа, чак се чудя защо озон не ги е внесъл, явно има много, щеше да ги продаде до шушка.

Оля, наистина е много хубав пъзела, цветен и свеж, даже аз го бях загледала, а аз по принцип животни не редя.
И аз видях видеото, но мисля, че знам защо Озон не ги е внесъл. Едва ли ще се изкупят, като им гледам цената
https://store.newyorker.com/products/the-new-yorker-puzzle-advent-calendar
Може за догодина да си направим и да си разменим, както сега с пъзелите.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Тия защо не са ме сложили в група Сребро? Надхвърлила съм 1000 лв вече.

# 584
  • Мнения: 4 369
Може за догодина да си направим и да си разменим, както сега с пъзелите.

При добро желание може и за 8-ми март да си организираме нещо 😊

Общи условия

Активация на акаунт