Пъзели - 34

  • 23 719
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 369
Красив и не изглежда труден:)

# 91
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Не, много приятен беше за редене. Фалконите са новата ми любима марка и смятам малко по малко да изкупя още доста от тях. Ще си ги стискам и редя по много пъти. Като видя кутиите една върху друга на рафта (точно срещу леглото ми са, топ локация) и ми става много хубаво на душичката Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 369
Готова съм с единия от пъзелите, които ми изпрати Йоана. Много цветен и приятен за редене. Качвам 2 снимки - с и без светкавица. Истинските цветове са по-наситените и по-ярки.
Пращам на следващия мераклия, като пускам за редене и този със сърничките.
Speed,  много красив този магазин за цветя!



# 93
  • Мнения: 50
Готова съм с единия от пъзелите, които ми изпрати Йоана. Много цветен и приятен за редене. Качвам 2 снимки - с и без светкавица. Истинските цветове са по-наситените и по-ярки.
Пращам на следващия мераклия, като пускам за редене и този със сърничките.
Speed,  много красив този магазин за цветя!




Нареждам се на опашката 😍

# 94
  • Варна
  • Мнения: 132
Не знам дали тук е мястото да питам, но освен пъзели класически аз харесвам пъзели като тия от Игри на Волята - куб, плъзгане. Някой нещо подобно видял ли е и къде?

# 95
  • София, България
  • Мнения: 5 596
HighSpeed, наистина е прекрасен този Фалкон, изобщо аз няма нито един Фалкон, който да не харесвам.

Сали, не се ядосвай, подари пъзела, картинката е страхотна, ще му се зарадват. Снощи 3 пъти ми се искаше да ти се обадя по телефона, за да споделя мъките си по слагането на Млечния зъб в рамката. Joy Неандерталец виждали ли сте? Същото - охках, пъшках, ръмжах, минах поне 10 фази на изумление (като например, че има фолио на плексигласа отпред) и накрая борбата на баба Илийца с кола да набутам всички пластове без да разместя пъзела и да успея да закопчая рамката. По едно време даже детето се отчая и ми вика - Мамо, няма да успеем! Joy

# 96
  • Мнения: 255
Здравейте, страхотна тема. Много харесвам пъзели, но за съжаление не ми остава мн време да редя. Сега обаче мисля да си поръчам, харесах си един страхотен коледен от 1000 части в пъзел мания и там пише че доставката е 13 лв. ... Това наистина ли е така, вие поръчвате ли от там и можете ли да ми кажете някой магазин, от който мога да си избера физически без зелен сертификат.

# 97
  • Мнения: 4 028
Така е от там. Можеш да провериш физически или онлайн в https://www.ozone.bg/, там е един от магазините с най-голям избор.

# 98
  • Мнения: 6 898
Започнах деня с поръчка, но не на това, което очаквах.
Бях се засилила за четирите сезона от Вал Голдфинч на Гибсън - https://www.ozone.bg/product/woodland-seasons-2000pc-puzzle/

От няколко дни ми е в количката, днес си отварям списъка с любими, той ми беше добавен там и гледам, че не е наличен. Викам си странно, сигурно са го добавили като нов артикул, защото в количката го има. Чак по-късно осъзнах, че аз исках варианта с 4Х500, а този, който имат в момента е 1 от 2000 😂
А междувременно се сетих, че този Вал Голдфинч има и коледен пъзел, много симпатичен, но не съм го засичала тук наличен. Викам си я да погледна в амазон, имаше го, 15 паунда…не много евтино, но не и твърде скъпо. Сложих го в количката ама един пъзел само малко ми се видя, викам чакай да видя дали няма да си харесам нещо друго. И се натресох на този Равенсбургер -  https://www.amazon.co.uk/dp/B08X4P58PG/ref=pe_27063361_485629781_TE_item
Влюбих се от пръв поглед, сложих в количката и…само този не можели да ми го доставят на адреса на превозвача, другия може 😳 Честно ви казвам поболях се. Открих тъмната страна на пъзелите, толкова се разтревожих. Веднага почнах да мисля различни варианти, слава богу, успях да отстраня проблема и пуснах поръчка (само на този, отказах се от Голдфинча). Сега остава само да чакам, че в момента не е наличен и може и след месец-два да го пратят. Само да дойде 🙏

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 09:16 от Бухтичка

# 99
  • Мнения: 4 028
Много е красив коледния Дисни на Равенсбургер. Ще си заслужава чакането

# 100
  • София
  • Мнения: 2 300
Мона Лиза, пъзелът не е само песен, трябва си и тежък физически труд Laughing Сега гледах какво съм ти обяснявала за рамката, 'ми аз съм пропуснала думата "фолио" Laughing Трябваше да звъннеш снощи,  половин България учи и работи дистанционно, та едно рамкиране ли няма да преборим по телефона. Важното е, че резултатът е налице.
Aleksa 133, аз съм купувала веднъж от пъзел мания, по скоро ми поръчаха. Питай в групите във фейсбук дали някой не поръчва, евентуално да те включи.
Бухтичка, много хубав Ravensburger, за пръв път виждам подобна картинка.
От мен нещо коледно, Galison 500, много симпатичен и чак обидно лесен за редене.

# 101
  • Мнения: 1 784


High, mery - много красиви пъзели! Явно и двете сте на вълна "40-те години в Америка" Grinning
Много готин период, времето на Мерилин Монро, Ролс-Ройса, джайва и детективските филми Simple Smile Поне на мен ми навява такива асоциации, нещо такова:

# 102
  • София
  • Мнения: 8 561
Аз пък набелязаните в Амазон ги дебна да видя в петък на какви цени ще са Grinning нещо откак разбрах що пари съм потрошила за година, и ми стана скръндзаво... (освен това с ММ избираме генератор за като ни спре тока и ще хвръкне една сума)

# 103
  • Мнения: 1 784
Принцесата и дракона:

# 104
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Змей Горянски, този по-горният, ретро пъзелът, на коя марка е?

Тони, в кой Амазон следиш пъзелите? Аз само веднъж намерих едни Eurographics, които си заслужаваха, защото бяха нови по 4 паунда и това беше.

Общи условия

Активация на акаунт