Пъзели - 34

  • 23 221
  • 749
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 8 553
Чак фен не съм, та не съм търсила конкретно такива пъзели. Но ето тези и двата ги взимам от воле, ако има кой да ги намали на по 10 паунда всеки Grinning
https://www.discworldemporium.com/games-toys/407-unseen-universi … ary-jigsaw-puzzle
https://www.discworldemporium.com/games-toys/711-the-chalk-jigsaw-puzzle

# 121
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Усещам ви какво правите - отворили сте Озон и се стягате за Коледните намаления. Joy

И аз като Ghibli не издържах и им писах в чата да им тегля една благословия - поръчка за над 200 лева, артикула, който чакаха дойде на 22ри и оттогава ни вест ни кост. Щели да спазят срока до 29ти. Питам ги какво налага поръчката ми да е на изчакване от 22ри до днес и да не е събрана, при положение, че всичко е налично - и той не знаел Joy Накрая му казах, че ставаме двама, които нямаме представа защо, но като пиша на представител на Озон съм се надявала да получа отговор, който да не е все едно си говоря сама. Joy За финал ги заклеймих, че ми бавят поръчката, защото вече съм  я платила и му праснах един палец надолу и ... чакам Коледните намаления Joy

П.П. Пак са взели да качват намаленията, виждам ги в Любими!

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 16:38 от Мона Лиза

# 122
  • Мнения: 50
Разделям се със следните пъзели, ако някой има интерес.


# 123
  • Мнения: 6 892
Кълна се, влязох само да си изпразня количката от онзи с 2000 части и какво да видя - пак намаления 😱 Някои от списъка с любимите ми са даже повече намалени иииии….ще трябва да поръчам още нещо май.

# 124
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Кълна се, влязох само да си изпразня количката от онзи с 2000 части и какво да видя - пак намаления 😱 Някои от списъка с любимите ми са даже повече намалени иииии….ще трябва да поръчам още нещо май.
Изчакай, според мен тепърва качват намаленията, но да ...

# 125
  • Мнения: 2 362
Подстрекателки 😋

# 126
  • Мнения: 4 021
Леле, всичко ми е намалено. Още чакам поръчката обаче от 19.11. Стои на Подготовка за спедиция. Поне вчера се е раздвижила, вчера са я опаковали, така че се надявам да дойде всеки момент. Явно са имали супер много поръчки. Не мисля да взимам обаче нищо, наистина не смогвам да редя. Преди се ограничавах с мястото, което имам за пъзели, сега вече и то е пълно. Докато не освободя място, няма да купувам повече.

# 127
  • Мнения: 6 892
Изчакай, според мен тепърва качват намаленията, но да ...
Извинявай, каза ли нещо? Не разбрах защото съм заета да прехвълям от любими в количката 😂

# 128
  • Мнения: 1 458
При мен стаусът е "поръчката се сортира" и нямам никкаво желание да пускам нова. Ура 😄

Така или иначе, ако ще поръвам отново, мисля да е от "Малчугани". Имат още няколко нови пъзела на CherryPazzi, не знам дали сте ги видели. Много ми харесват всичките.

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 18:54 от Ghibli

# 129
  • София, България
  • Мнения: 5 594
При мен стаусът е "поръчката се сортира" и нямам никкаво желание да пускам нова. Ура 😄

Така или иначе, ако ще поръвам отново, мисля да е от "Малчугани". Имат още няколко нови пъзела на CherryPazzi, не знам дали сте ги видели. Много ми харесват всичките.

И моята се сортира, може да е подействал скандала от преди 2 часа, но по-скоро бързат да изпратят поръчките, за да можем да поръчваме още. Joy

# 130
  • Мнения: 1 973
И аз тая надежда за черен уикенд в Малчугани. Таман три пъзела чакат в количката, ако ги намалят прилично може и още някой друг да прибера към нас Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 2 296
Ох, момичета, трябва нещо да се измисли. Ето, ние с Мона Лиза сме купили еднакъв пъзел, а можехме да си го разменим. Дали да не измислим някаква система за коопериране - например двама души да купят по един пъзел, който после да си разменят. Така ще наредят два, а ще купят един. Особено за живеещите в един град с лична размяна, мисля, че ще проработи. А и в различни градове - ако се съберат по два-три пъзела , ще се измисли нещо и за доставката. Иначе, наистина ви казвам, не се издържа финансово. Може да се уговаряме тук или на лични, за да не стане говорилня в темата.

# 132
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ох, момичета, трябва нещо да се измисли. Ето, ние с Мона Лиза сме купили еднакъв пъзел, а можехме да си го разменим. Дали да не измислим някаква система за коопериране - например двама души да купят по един пъзел, който после да си разменят. Така ще наредят два, а ще купят един. Особено за живеещите в един град с лична размяна, мисля, че ще проработи. А и в различни градове - ако се съберат по два-три пъзела , ще се измисли нещо и за доставката. Иначе, наистина ви казвам, не се издържа финансово. Може да се уговаряме тук или на лични, за да не стане говорилня в темата.

Да, това с размяната мисля че е възможно, но за предварителна уговорка, трудно. Ама и след поръчката ако си пускаме линкове пак може да става някаква размяна - ето както се уговорихме с Йоана да разменим 2 пъзела от последните си поръчки (които още не са дошли).

Аз имам доста пъзели, които искам да пусна да се редят в групата, но още не съм измислила какво да ги правим като всички желаещи ги наредят, някак ще е супер задължаващо последния да се мъчи да ги продава и после да купува нещо друго, не е добра идеята така.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Аз на такива уговорки не съм навита. Не за друго ами купувам пъзели, с които после не смятам да се разделям. Но ще следя с интерес инициативата ви, пък може и да приплача за нещо Simple Smile

Поръчах си. Как да не вземе човек Фалкони на -50%...


# 134
  • Мнения: 4 021
HighSpeed, смея се с глас с тебе. До онзи ден се чудеше какво да правиш, че са ти изпратили и двете поръчки и сега нова поръчка:)

Общи условия

Активация на акаунт