Пъзели - 34

  • 23 226
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 741
Благодаря ви за топлото посрещане!

Да, Бухти, аз съм, радвам се да се засечем и тук. Как върви 7ми клас? При нас е мъчение...

Аз не бях редила от повече от 10 год. ,но сега намерих време да се познаимавам отново.

Снощи довърших африканките, признавам си, че зелената рокля доста ме озори. Тъй като искам да ги рамкирам защото имам място на което ще стоят чудесно, килимчето ми ще стои заето с тях докато ида до Бриколаж да си взема рамка.

След тях почвам този. Лоша снимка н лоша светлина, но... На пръв поглед парченцата са доста големи и не очаквах.

# 481
  • Мнения: 1 797
Може ли линк за елените? Благодаря

# 482
  • Мнения: 2 741
Здравейте,от Озон го взех, но го дава, че е изчерпан.

https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-f … tasy-deer-465328/

# 483
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Може ли линк за елените? Благодаря

По групите във фейса се размята редовно тоя елен. Пусни един пост с картинката, че го търсиш и може да излезе нещо Simple Smile

# 484
  • Мнения: 1 797
Не ползвам ФБ, нищо  може пак да го пуснат в Озон.

# 485
  • Мнения: 250
Не ползвам ФБ, нищо  може пак да го пуснат в Озон.

https://comsed.net/%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-ravensburger-1 … BD#stock_by_store

Не можете да го поръчате онлайн, но в магазините на КОМСЕД го има.

Детски Магазин КОМСЕД в МОЛ София                                     1 бр.
Детски Хипермаркет КОМСЕД в Скай Сити МОЛ                     1 бр.
Детски Магазин КОМСЕД на пл. Славейков                             1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в МОЛ Пловдив, ул.Перущица 8     1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в Слънчев Бряг                                     1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в МОЛ Галерия Бургас                     2 бр.
Детски магазин КОМСЕД във Велико Търново                     1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в Панорама МОЛ Плевен             1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в Сити Център - Стара Загора     1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в МОЛ Галерия - Стара Загора     1 бр.
Детски магазин КОМСЕД в Казанлък                                             1 бр.

# 486
  • Мнения: 1 458


Показвам последно нареден: D-Toys от 1000 парчета. Много харесвам тази серия, не само защото по принцип харесвам произведенията на Муха, а и защото в началото всички парчета ми изглеждат еднакво, после постепенно започвам да различавам нюанси и накрая, когато се подреди всичко, изпитвам голямо удовлетворение 🙂

"Добре дошли" и от мен за всички, които сега се включват в темата!

anita7, коя марка е твоят пъзел с парижката уличка?

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 13:29 от Ghibli

# 487
  • София
  • Мнения: 8 553
Аз пък тъкмо пратих ММ да предаде два пъзела на единият ни нов участник, който си ги купи от мен във ФБ; после да прати един пъзел на white duckling, после подаръкът на другарчето ми. А от Еконт ще вземе и моя подарък (дошъл еее!) и едни коледни лампички, които бях поръчала. Направо само бялата брада му липсва на горкия, така го натоварих с работа предколедно... Само не разбирам защо от Еконт ми казаха, че утре щяла съм да имам още една пратка, от Озон (а нямам поръчка там) - или са се объркали, или някой нещо ми подарява нерегламентирано и ще ме вкара във филма да върна жеста Grinning Ама нека има!!
Днес не редя, ударила съм го на онлайн наваксване и преди малко излязох да се порадвам малко на снега.

# 488
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Сняг ли, какъв сняг...

# 489
  • Мнения: 1 458
Ето такъв 😄
Скрит текст:

# 490
  • Мнения: 250
anita7, коя марка е твоят пъзел с парижката уличка?
Trefl от 2000 части - Парижки следобед

https://www.ozone.bg/product/pazel-trefl-ot-2000-chasti-parizhki-sledobed/

# 491
  • Мнения: 2 362
Да покажа 500 части, които редих почти същото време като 1000, заради липсата на цветове. И аз забелязах смешния надпис на кутията, че би трябвало да е color me Therapy😂

Като останат малко парчета, почва да ти става приятно🤪 Даже оставих пъзела така, за да се изкефи детето като го завърши


Добре дошли на новите в темата! Доста се раздвижи:)

# 492
  • Мнения: 90
Да споделя с вас последния нареден пъзел- загадка на Schmidt:

и още един, който редих пролетта, с нестандартна форма и много интересен за редене


Натоварила съм количката с още два и едвам удържам да не ги поръчам… Ето ги и тях:
https://www.ozone.bg/product/spz1000-ryba-town-by-day/

https://www.ozone.bg/product/spz1000-ryba-town-by-night/
Ама като се познавам, няма да им се размине:joy:

# 493
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Аз след малко отивам в Спиди да си взема подаръка и да изпратя моя. Преварително се извинявам, че ще е опакован некадърно, но желанието е важно! Изобщо не ме бива в опаковките, ще извиняваш мило другарче, но дори за този посредствен резултат се старах, но не си личи! Joy

# 494
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Гиблиподстрекателкатакава!!! Тоя Фалкон ей сега ще го сложа в Любими.

Ето моят готов Голд. В групите никой не го иска явно, сигурно им е странна картинката. А е толкова приятен за редене и пипане... Неразбирачки такива Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт