Писма до Дядо Коледа

  • 9 287
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Лелеее, колко много пъти подаръци давате  Crazy Добре, че още в началото, като се роди сина, решихме само на Коледа да има подаръци. Докато беше малък нямаше претенции големи, но сега направо ще ни разори  ooooh!

# 61
  • Мнения: 105
Моята дъщеря е на 3г. и 4м.  си пожела бебе с памперс и гърне. Вече почнахме да си търсим, защото последния момент е просто  #Crazy

# 62
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Има няколко вида бебета с гърне. Цените варират от 20 до 100 лв.

# 63
  • Мнения: 1 364
Не изчетох цялата тема, но и Алекс като повечето деца има дълъг списък с подаръци. Голяма кукла да пие мляко, с гърне, с памперс, кукла с дрехи, количка да ги вози /голяма количка, куклите да са легнали/ ...за седнало полужение имаме, плюшено пате, полицейска кола.....до Коледа ще си пожелаем още нещо;))))

# 64
  • Мнения: 5 877
Никакъв предварителен списък. Нека да е изненада.

# 65
  • Мнения: 90
И ние пишем писма от лятото.И двете каки Калина е на4,10 Весето на3,5 искат каляска розов с кон ако може и той да е розов и кукла барби за Калина бременна и от корема и излиза бебето а за Весето Пепеляшка,понеже Александар не може да си поръча,той е на 11месеца оставиха аз да му избера подарък и да напиша писмото .Като гледам и ние сме от скромните.

# 66
inamina, и ние миналата година си поръчахме кон с каляска. Аз много се чудех къде ще намеря такова чудо, но открих едни на Симба, каляската е розова, коня е бял, но е с розова грива  Simple Smile
После ги видях и в Метро. Около 30 -35 лв.
Голям мерак за този кон, още си играе с него.  Simple Smile
Давам ти идея само ако ще търсиш  Wink

# 67
  • Мнения: 1 425
Е,и Берк реши най-накрая какво искал от Дядо Коледа,след 3дни мислене.Искал ТУХЛИ/истински/ и сестриче smile3555 newsm09.От тухлите щял да строи къща на приятелката си пред нашия блок, за да бъдела пред очите му. Shocked

# 68
  • София
  • Мнения: 418
Ние не сме от скромните и вече писахме 2 писма. Първото завършваше "Много те обичам. Ще ти пратя цветя, бонбони и сокче за теб и джуджетата". В него искаше и детски парцал - щял да чисти. А второто започваше  "Мили дядо Коледа пожелавам ти да ми донесеш .." и следва дълъг списък. Ужас просто.

# 69
  • Мнения: 3 835
Имам един скромен въпрос, после тези писма пускате ли ги (наужким), защото дъщеря ми сутринта ме попита, дали после ще пуснем писмото. Аз й отговорих, разбира се (като си мислех, че има предвид пощата), а тя ми казва, добре, значи ще го хвърлим на снежинките...........!!!!! newsm12 Много бързахме за градината и нямаше време да се доизясняваме, какво има предвид със тези снежинки, сигурно, че те ще го занесат на Дядо Коледа, незнам. Ако това е имала предвид newsm78, ще падне едно хвърляне на това писмо......,не ми се мисли.  newsm53

# 70
  • Мнения: 1 113
Лилия вчера вечерта проведе разговор с Дядо Коледа Laughing
Снощи казвам на мъжът ми, че дом. телефон нещо се е скапал и не може да набира. И той решава да пробва дали може да ни търсят, набира номера на мобилния, домашният телефон иззвънява и Лили се втурва в коридора да вдига. "Ало" (казва тя), "Дядо Коледа се обажда, търся Лили" (мъжът ми от кухнята), Лилия пищи "Мамо, мамо, Дядо Коледа се обажда!" и следва разговор:
"Лили, ти слушка ли през тази година?"
"Многооооо" - отговаря тя.
"А, какво искаш да ти донеса за Коледа?"
"Ами, подарък някакъв?"
"Какъв подарък?"
"Гримове, мотор, от онези дето вървят без педали (за акумулаторните иде реч) и други неща"
"А на мама какво да донеса"
"Цветя!" - отсече без да се замисли, че може и аз да искам нещо по-така Blush
"А на тати?"
"На тати ... ъъъъ ... на тати донеси един чичко за подарък"
Ние с мъжът ми се ококорихме Shocked
"Какъв чичко, бе!"
 "Ами един чичко дето да работи вместо него, а той да си стои у дома!"
Стана ни толкова мило ...

# 71
  • Мнения: 1 753
Здравейте и от мен!
Нямам време да изчета цялата тема, но искам да ви кажа за нещо интересно! Навремето пеех в един хор и съм пътувала във Финландия и ходихме на посещение на Дядо Коледа. Там, в град Рованиеми, който се намира на полярния кръг наистина живее човек, който изпълнява длъжността Дядо Коледа, има си къщичка, елени, шейна... Взехме му адреса и за Коледа му пуснахме писмо - колко ме слушали, колко подаръци искаме и т.н. И, о чудо, на Коледа получих отговор от Дядо Коледа - едно страхотно писмо, със страшно красив лист - не си спомням точно какво пишеше вътре, но беше хубаво и вълнуващо. В последствие и малката ми племенница му пишеше и правилото е, че той отговаря на всички писма  Grinning Ако искате пишете на следния адрес:

Santa Claus
Rovaniemi
FINLAND

100% ще се получи писмото, защото във Финландия този адрес е известен. И 100% ще получите отговор, а и децата много ще се радват.

Поздрави, здрави дечица и хубава Коледа на всички!   bouquet

# 72
  • Мнения: 2 282
Ал, ще си копирам за всеки случай адреса Simple Smile звучи страхотно!

Ние още не сме стигнали до писмото до дядо Коледа, но упорито се спряга за коледен подарък "истинска каляска, като за големи хора". И колкото и да обяснявам, че няма как да се събере в шейната, няма ефект. А от това, че за Коледа се поръчват разни скъпи неща, които за нищо на света не бихме купили, взе да ми писва Simple Smile Миналата година поне успяхме да я изманипулираме лекичко, и така получихме мечтания от всички аквариум.

# 73
  • Мнения: 3 268
Моята скромно иска подарък "еееееей такъв голяяяяям". И кукла Франклин каза, че си нямала.. Скромно е моето дете... Embarassed Flutter
И моята Калина иска Франклин.Никъде не съм виждала.Свиркай ако видиш някъде.На баткото освен някоя кака да донесе дядо Коледа.Нали е на 16 кво друго. Wink

# 74
  • Мнения: 2 282
............... Барби с коса (?)
В опаковката, освен кукла,  има и две дълги опашки коса, както и разни джуджавки за фризьорство - можеш да си фризираш както иска куклата.

чета чета, и ми е едно такова драго, ухилено, предколедно......

Общи условия

Активация на акаунт