ЯМБОЛската тема ще си има бебе (11)

  • 11 114
  • 252
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 537
Диме,къде го гледате този сериал и в колко часа е?

# 226
  • Монреал
  • Мнения: 631
В ДЦ-то на Оптинет ги има всички епизоди излезли досега. И всяка седмица към вторник-сряда излиза новия еп.+бг.субтитри

# 227
  • Мнения: 3 537
В ДЦ-то на Оптинет ги има всички епизоди излезли досега. И всяка седмица към вторник-сряда излиза новия еп.+бг.субтитри
Как не съм разбрала до сега! ooooh!

# 228
  • Мнения: 135
Аз пък съм така с One Tree Hill.Той започна и по БНТпонеделник и вторник от 20:45.Ама аз съм много напред.И аз като Дима,чакам всяка седмица да излезе нова серия.
Абе то и по аватара ми личи,че съм фен Simple Smile
А и клип съм му направила,той долу в подписа ми.Може и да съм се похвалила вече де Simple Smile

А Деница заспа в 7:30,както лежаха с баща си.Не я знам,какво ще я правя тази вечер.Дано не се събуди пу-пу

# 229
  • Мнения: 3 537
Сега  като се наспи и се  събуди към 1-2 часа ,да видиш как ще играете посред нощ. Joy

# 230
  • Мнения: 135
Сега  като се наспи и се  събуди към 1-2 часа ,да видиш как ще играете посред нощ. Joy
знам.така направи в края на лятото.

# 231
  • Мнения: 1 427
Мерси, мерси на всички Heart Eyes
Марианка, този сериал ме е зарибил и мен отдавна. В началото и аз гледах сериите една след друга, сега с нетърпение чакам да излезе поредния епизод. И е много по-добър от Лост!
Е, аз и на Лост съм фен, но този просто ми спира дъха.Днес трябва да е излязла 13 серия.

# 232
  • Мнения: 83
ммм тогава и аз ще се поровя за 13 серия,много ми харесва и на мен.Голям фен съм му.

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Диме, честито и от мен!Лека бременност и най-прекрасното бебче!

# 234
  • Мнения: 3 537
 yulinga ,ти къде се изгуби?
Хайде,ще чакаме и ти скоро да се похвалиш! Wink

# 235
  • Мнения: 135
А така,заровете се в сериала,така се прави Simple Smile
А ти yulinga къде се загуби.....?

# 236
  • Мнения: 983
Диме,  честито мила, лека бременност ти желая. Брейййййййййй два - три дни не съм влизала в темата и вече съм изпуснала мнооооооооого.
Нашия батко е болен от шарка и не е в къщи, при баба и дяда е, но на мен мноооооооооооого ми липсва, лелееееееееееее няма кой да ме ядосва Mr. Green
Краси, мисля, че твоята щерка беше болна скоро, кажи ми моля те колко време не трябва да се събират двете деца, след като минат пъпчиците.

# 237
  • Мнения: 3 537
Не,не е имала шарка.Бъркаш ни с някой.

# 238
  • Мнения: 3 537
Да ви се представя-вече не съм Krasi 76  ,а  Krrasi. bowuu
Отдавна се канех да си махна набора,че вече поостарях. Mr. Green

# 239
Диме честито и от мен,желая ти лека бременност!  bouquet Heart Eyes
А така гледайте сериали ,аз нещо не мога да се вредя за такива работи.
Иве,кажи ми моля те каква беше пастата за зъби,която вие изпозвахте,нещо не мога да и харесам и не пише на тях за колко годишно дете са.Предварително благодаря,а и още нещо трябва ли да има флоур или не ,някои беше казвал ама не си спомням какво точно.
Хайде лека вечер от мен!

Общи условия

Активация на акаунт