Сполучливи имитации на маркови парфюми - 41

  • 58 342
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 272
Вас трябва да спра да ви чета, момичета. Натъпкала съм 12 аромата на гиза в кошницата по 10 мл рол он и се чудя дали да не ги сменя за по 6 мл, за пробата 😄😄😄
Иначе шегата настрана, винаги купувам Сансиро от Одрин и вече се заринах, та се бях засилила към Muscent, те пък нови мерки... Та ще изкачам.
Моля за мнение 10ките на гиза дали са окей като първо количество или да поръчам по-малко?

# 556
  • Мнения: 2 053
Според мен и по-малкото ще ти свърши работа, щом ги искаш с цел проба.

# 557
  • София
  • Мнения: 1 243
За проба тримилилитровите ролончета са идеални.

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 20:58 от Льоня

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Oriflame Eclat Amore,Avon Incandescence Lotus и Oriflame Volare също имат виолетка.Усеща се добре.
В базар.бг ги имам на по-ниски от каталожните цени,струва си да се пробват.
На Lolita Lempichka парфюмът има виолетка,в B.U. има...

# 559
  • Мнения: 10
Ще ви затрудня ли за едно линкче в ОЛХ към това момче Иво?

# 560
  • Мнения: 1 378
От тук поръчвам и аз, отговаря и изпраща наистина бързо:
https://m.olx.bg/d/ad/top-damski-nalivni-parfyumi-CID655-ID7w5i3 … _listing%7Cnormal

# 561
  • Мнения: 1 726
Ще ви затрудня ли за едно линкче в ОЛХ към това момче Иво?
https://www.olx.bg/d/ad/nalivni-parfyumi-zag-zodiak-bezplatna-do … D655-ID5VogE.html
От тук ги поръчвам аз Simple Smile

# 562
  • София
  • Мнения: 481
Вас трябва да спра да ви чета, момичета. Натъпкала съм 12 аромата на гиза в кошницата по 10 мл рол он и се чудя дали да не ги сменя за по 6 мл, за пробата 😄😄😄
Иначе шегата настрана, винаги купувам Сансиро от Одрин и вече се заринах, та се бях засилила към Muscent, те пък нови мерки... Та ще изкачам.
Моля за мнение 10ките на гиза дали са окей като първо количество или да поръчам по-малко?
За проба аз си взимам 3мл. , пробвам като ролон как е аромата и след това разреждам със спирт в спрей шишенце и пръскам, за да преценя как ми харесва повече. Ролона е по- прибран, като аромат, а разреден вече се усеща и прави по-добър шлейф.Смятам,че така се придобива по-добра представа, как стои на определена кожа.Но трябва да престоят известно време след закупуване.

# 563
  • Мнения: 10
Благодаря ви момичета, определено ще пробвам и аз! 😍

# 564
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Здравейте! Имате ли впечатления от Ex Nihilo-Fleur Narcotique на Заг? Номер 565. Онзи ден го взех, още му свиквам. ☺ Също се чудя дали да не си взема и my way, хареса ми!

И Martin Lion имат Ex Nihilo-Fleur Narcotique под номер U01, много интересен, хареса ми определено като силаж и трайност. Flowers Hibiscus

# 565
  • Мнения: 489
Здравейте, да попитам за добра имитация на gucci bloom?

# 566
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
За мен най-добрата е на Парфен.

# 567
  • Мнения: 5 994
Аз бързо изразходвам парфюмите си, защото подновявам по 3 пъти на ден парфюма, с който съм. А лятото пък още по-бързо ги изразходвам, защото трайността им е кратка. Ползвам все 30 мл. разфасовки. А също така се пристрастявам към даден парфюм и мога да карам с него цял месец.

Момичета, някой би ли дал мнение за Glow на J Lo? По описания чета, че мирише на чисто и сапун, но ме притесняват да ме би да е много разпространен и вече ретро този аромат. Не съм го мирисала, но искам да го поръчам, само където ме притеснява да не се окаже, че ми е познат отпреди години, когато е бил масов?

# 568
  • Мнения: 2 053
Questar, аз имам Glow. Бутилката му е разкошна, но ароматът хич не ми е любим. Мирише ми на мухъл... цветен аромат е, не бих го нарекла ретро, но трябва доста да обичаш аромата на цветя и пролетна градина. По-скоро отива в сапунената гама. На мен изобщо не ми беше познат и никъде не съм го усещала. Не вярвам да се е носил много по нашите ширини.
П.П. Завиждам на всички, които бързо си изразходват парфюмите. Аз не обичам да пръскам по много, не всеки ден ми се носи нещо и сигурно някои с години мога да не ги изразходя.

# 569
  • Мнения: 5 994
Мерси, Джуд. Не харесвам цветя, но ми допада Лалето на Заг. Много хора описват Glow като чист, напомнящ на Нивея и Даф. И на мен ми харесва елегантната бутилка, а и щом казваш, че не е бил популярен в Бг, ще поръчам май на сляпо, цената не е висока. Аз много се притеснявам да не улучвам парфюми, които съм долавяла в антипатични хора, хаха, това ми е големият страх при купуването на сляпо.

Общи условия

Активация на акаунт