Знаете ли кабинет с трансвагинален трансдюсер?

  • 3 197
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
При 10 дневно закъснение на цикъла не само че бременността се диагностицира 100% /ако я има разбира се/, но може да се види дори и сърдечна дейност. За това е необходим добър ехограф /задължително вагинален/ и опитен лекар. На тези условия със сигурност отговарят Фемина, клиниките на доц.Щерев и д-р Мазнейкова, Св.Лазар.

# 16
  • Мнения: 7 716
Д-р Владимиров също има хубав апарат и работи и в събота.
ТУК.

# 17
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, ходих във "Вита" при доктор Иван Цанов. Бременна съм Grinning!!! на 4 седмици и 4 дни. Действително се виждаше с вагинален ехограф, доктора беше толкова готин! Прегърна ме и мъжа ми. Обикновено другите доктори най-много да ми подадат ръка. А той беше щастлив, колкото нас. Благодаря ви за насоките, които ми дадохте, много ми бяха полезни. Ако мога да бъда на някого с нещо полезна- на разположение съм.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 324
Simple Smile Честитоооооооооооо Simple Smile вече официално Wink

Много лека бременност ти пожелавам Simple Smile и повече спокойствие!

# 19
  • Мнения: 7 716
Браво, поздравления. Laughing Laughing Laughing
Непременно обсъди с лекар отрицателния ти резус фактор.
Колко струва прегледът с вагинален ехограф там? Работят ли с Касата? С предварително записване ли става?

# 20
# 21
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, благодаря ви за поздравленията!!!Ехограф + женска консултация, струва 33 лева. Мисля, че нямат договор със Здравната каса, май всичко се плаща.  Споменах на доктора за отрицателния резус фактор и той каза, че ще ми направи теста на Coombs на 3, 5 и 8-ми лунен месец. Това за лунния месец, ще го попитам следващия път. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 819
В Света София-бивша Тина Киркова има.И лекарката е много готина.

# 23
  • Мнения: 1 798
Здравейте момичета, благодаря ви за поздравленията!!!Ехограф + женска консултация, струва 33 лева. Мисля, че нямат договор със Здравната каса, май всичко се плаща.  Споменах на доктора за отрицателния резус фактор и той каза, че ще ми направи теста на Coombs на 3, 5 и 8-ми лунен месец. Това за лунния месец, ще го попитам следващия път. Heart Eyes
Честито и от мен!Пази се, не вдигай тежко и леко с емоциите. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 320
Честито, Стефани! Лека и безпроблемна бременност!

# 25
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Честито! Лека бременност!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт