Спойлери от реалити предавания

  • 72 687
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
А, разбра ли се какво става с Лора? Пада от някой или сама си тръгва? Нали не излизаха сметките със седмиците.
Другата седмица отпада Лора.
Засега не знам от кого.

# 211
  • Мнения: 5 180
Така и не разбрахме обаче как точно Мартина стана кръстникът, как точно се случи това от началото, първите седмици
Играла е ролята на " майка ". Обгрижвала ги е.

# 212
  • Мнения: 8 578
Сигурно Ралица. Тя нали срещу нея искаше.

# 213
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Добре де, Мартина и Кирил, ама не помня само между двама ли се водеше битка за зрителския вот или между повече? Дайте ми надежда, че и Живка има шанс..🙄

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 01:57 от Pupitka

# 214
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Промото
Няма спойлери в него Grinning
На продукцията явно вече им е дошло в повече поведението на Ивайло срещу Ваня. Или поне така изглежда.

# 215
  • Мнения: 999
Наистина май ще бъде по-добре да се смени името на темата, защото е подвеждащо,тук на 99% се пише за Фермата.Човек трябва да изчете сто страници,белким попадне на спойлер от ИВ! В темата за игрите имаше повече спойлери 😉🤔

# 216
  • Мнения: 2 938
Уф, тва Кирил победител не го вярвам. Може и да е било така планирано, но с тва харакири, дето си направи ще е голям абсурд.  Стана тегаво да се гледа заради него и оня мазник Ивайло. И Живка да бие Мартина искам…

# 217
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Наистина май ще бъде по-добре да се смени името на темата, защото е подвеждащо,тук на 99% се пише за Фермата.Човек трябва да изчете сто страници,белким попадне на спойлер от ИВ! В темата за игрите имаше повече спойлери 😉🤔
И какво да направим? Нека бъдат по-активни участниците от темата на ИВ. 🤷🏼♀

# 218
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Добре де, Мартина и Кирил, ама не помня само между двама ли се водеше битка за зрителския вот или между повече? Дайте ми надежда, че и Живка има надежда..🙄
Не, между всички четирима финалисти.
Победата е съвкупност от точки - битки, зрителски вот, фермерски вот.
Не знам само дали и тази година ще гласуват фермерите от отминали сезони, или само от този.

# 219
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Ох, значи има шанс. 🙏

# 220
  • гр.София
  • Мнения: 1 638
Има шанс ако гласуват фермерите и от останалите сезони. Ако са само от този сезон не съм много сигурна...

# 221
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Наистина май ще бъде по-добре да се смени името на темата, защото е подвеждащо,тук на 99% се пише за Фермата.Човек трябва да изчете сто страници,белким попадне на спойлер от ИВ! В темата за игрите имаше повече спойлери 😉🤔
Ами има вариант - тези, които пишат за ИВ, в началото на поста да слагат нещо като заглавие. Който иска да чете само за това предаване, може да мине през търсачката за "Игри на волята" с филтри "Мнения" и "В текущата тема" и ще види само постовете за ИВ. Важното е обаче "заглавието" да е изписано с трите думи наведнъж - Игри на волята, както и после да се търси точно така.
Както стана ясно - темата е кръстена така, защото по правилата на форума две теми за едно и също предаване не може да има. Освен това идеята дойде от темата за Фермата, но не това е главната причина да се пише само за нея. По-скоро ми се струва, че към момента спойлерите за Фермата вълнуват повече и затова и се обсъждат повече. А и понеже не гледам игрите и не им следя темата, нямам представа доколко е популяризирана тази тема там. Популяризирайте си я и пишете, все пак никой на никого не е забранил.


За финала на Фермата - много голямо значение има и кой от трите компонента ще има най-голяма тежест. Няма да се учудя, ако тази година дадат малко по-голяма тежест на зрителския вот, като са видяли каква е била ситуацията вътре и след това - как са се развили нещата на финалните битки. Пък и така наистина ще накарат повече хора да гласуват срещу Кирил и Мартина.

# 222
  • Мнения: 535
Браво момичета, че направихте темата. Обичам спойлери,  защото напрежението около битките понамалява:) . Факт е че някой спойлери ( като от преди няколко дни , стар, че Живка отпада ) ми действат демобилизаращо за гледане.
Щях да пиша, че Ивайло едва ли е "дисквалифициран"  ( имаше такова съмнение с оглед сметките за игри и брой участници ) , защото неговата " богиня" беше публикувала снимка на двамата на люлката във фермата. Което означава , че са останали с добро отношение към продукцията.  Вече е изтрита. Развоят на събитията и симпатиите , които предизвика сред зрителите са ги накарали да поизтрият доста снимки.
Но вчера дебилчето е пуснал снимка с надпис " I am famous " . Явно кризисна реакция, но може ли да публикува преди официално да е излъчено  изритването му ?
Във фейсбук един потребител написа : "Събота Ивайло ще бъде отстранен от Жоро с 10 на 17, гледахме битките в Австралия 😀😀 Чудя се обаче защо в България се излъчва с 4 дни назад?"

# 223
  • Мнения: 3 073
Ако е наистина Георги е на дуел ще се изкефя максимално. 😁

# 224
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Ако е наистина Георги е на дуел ще се изкефя максимално. 😁

Не е Георги, Стафан е.

Общи условия

Активация на акаунт