Спойлери от реалити предавания

  • 72 523
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
Тук е мястото, където може да обсъждаме всичко, което сме разбрали предварително за някое реалити предаване и то без да си крием текста.
Нека не се притесняваме да публикуваме и обсъждаме открито така наречените "спойлери".

# 1
  • Мнения: 10 681
Трябваше да сложиш големи червени букви, че са спойлери, да не вземе някой да се обърка и да мрънка после пак Joy

Може ли да сложа началото с прословутата снимка на от Фермата Wink



И един спойлер, който въобще не ми харесва, но вече съм склонна да вярвам, че го „гласят”, но бая трябва да изманипулират вота на зрителите...

# 2
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Лайка, много ти благодаря за темата.
Ели-Мели
Да разбирам ли, че Ивайло е загубил от някого и накрая формата ще го спечели Киро. Надявам се с второто да бъркам.

# 3
  • Мнения: 10 681
Дам, някой е ошамарил Ивайло, нямам търпение да разбера кой и да си сипя една ракия за негово здраве, нищо, че не пия Joy  Ами за Киро уж го гласяли за победител, ама това е само слух, предположение. Момичето, което ми написа този спойлер, ако иска може да даде повече разяснения откъде ги знае тези неща Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 043
Благодаря за темата 🌺

# 5
  • Мнения: 1 059
Аз пък от тирадите на майката на Пламен разбрах, че май той, Стефан, Мартина и Живка са финалистите, но не твърдя, че съм разбрала правилно. Това ще обясни защо тя мяташе такива плюнки по Живка, де, защото Живка ще е големият конкурент на синчето й за кинтите.

# 6
  • До морето
  • Мнения: 7 013
Аз пък от тирадите на майката на Пламен разбрах, че май той, Стефан, Мартина и Живка са финалистите, но не твърдя, че съм разбрала правилно. Това ще обясни защо тя мяташе такива плюнки по Живка, де, защото Живка ще е големият конкурент на синчето й за кинтите.
Ето този спойлер ми хареса, избирам да вярвам на него Simple Smile
Бай Марти няма шанс срещу нито един от останалите трима.
Всъщност той и Пламен така се осЕра (както казват в някои краища на България), докато се напъваше да се върне в групата на готините, че също няма шанс.

# 7
  • Мнения: 10 681
Да, и аз така разбрах от Пацовата майка. Все ми се иска Марта да падне от Живка преди финала.

# 8
  • Мнения: 2 643
Евала за темата!

# 9
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Много хубаво, не искам извратеняк като Киро да печели. Аз също избирам да вярвам на майката на Пламен 🙂.
Аз от Мъжете най-симпатизирам на Георги, защото е най-истински. Малко е неколтурен, но истински.
Наистина темата малко ще успокоява. Благодаря пак на създателката.

# 10
  • ново
  • Мнения: 5 883
Искрено се надявам да прочета, че в края на седмицата Георги е изхвърлил оня със съмнителния произход 🙂 Ако съдя по снимката с Мирон следващите са той и Лора.

# 11
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Благодаря за темата. Тук ще си коментираме на спокойствие.

# 12
  • Мнения: 1 531
Ели Мели, честно казано за първи път пускам тема и изобщо не съм наясно как става. Ползвам форума през телефон и на мобилната версия не всичко е достъпно, както и прословутия скрит текст Joy
Така че, ако някой друг изяви желание, може да пусне следваща тема, ако има такава Blush

Кирил вече няма как да го направят победитеш, колкото и да им се иска Wink

# 13
  • USA
  • Мнения: 7 233
Спойлер за финалистите и победителя в ИВ сезон 3.

Андрей печели формата като побеждава Симеон и Паулина.В друг спойлер пък се казва,че не Паулина,а Елизабет завършва трета.

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Благодаря за темата!

За "Фермата" - не искам никой от "готините" да е на финал. Не ми пука, че там можели да разберат колко много ги "харесва" публиката. Просто не заслужават да са на финалната права!

Общи условия

Активация на акаунт