Отговори
# 165
  • Мнения: 18 575
Моята майка наскоро ми каза хита: "Ти имаш деца от двама различни мъже, но пък бащите имат деца само от теб".  С което искаше да каже, че поне не ме разиграват и други жени в картинката с още деца Simple Smile

Според мен когато и двамата партньори имат деца, си е трудна логистика, да. Но пак зависи от желанието на родителя най-вече.

# 166
  • Мнения: 1 444
Ако искат да са само двамата аз бих ги оставила. Защо не? 4 дни месечно са. За беда на майката няма как да и се помогне, но поне на детето може. Ако го принудите да е при вас няма да е лесно за никой.
[/quote]
не са 4 дни, миналата седмица бяха 5 дни и сега пак е при него за 4 дни поне...за мен всичко това не е редно и не се дава изобщо добър пример, оставяйки едно дете и една бивша жена да ти се качват на главата и да става винаги на тяхното. Не карам никой за нищо на сила, тяхна работа, просто ми е много обидно.
[/quote]

Не е нормално това положение, ама никак. Казвам го като бивша, на която децата не пожелаха да се сближат с новата на баща си. Единствено мъжът ти  може да промени нещата, ако е мъж на място и те уважава достатъчно. Напълно разбирам, примерно, бащата да го изведе някъде за през деня, да си прекарат време само двамата ако детето не желае да контактува с теб, но тези преспиванки в друго жилище за няколко дни е прекалено. На каква възраст е детето?

# 167
  • Мнения: 2 582
За спокойствие на всички не се вкарвайте в такива филми Wink
Непълнолетни деца се гледат от истинските родители. Сантиментални връзки и съжителства, в по-спокойно време и години.

# 168
  • София
  • Мнения: 1 604
Напоследък не са 2 дни...6 дни бяха, после 5 при нас, после пак с него и още не е дошъл.Детето е на 12. Наистина ако е мъж на място отдавна трябваше да е направил нещо, но той не е по действията и трудните неща. Така му е най-лесно. А сме заедно вече над 3г и половина.

# 169
  • Мнения: 4 714
От личен опит да ти кажа - след пълнолетието на децата става по-спокойно за вас двамата😉

# 170
  • Мнения: 15 960
Значи още само 6 години да потърпи.

# 171
  • Мнения: 4 714
Това е неин избор- сериозно трябва да си поговорят двамата и да вземат отговорно решение. Не е лесно , но и това мъчение , което си причинява колко дълго ще го изтърпи?

# 172
  • София
  • Мнения: 35 135
Двойнствен живот, да, общ не е.
Утре и някой ден за любовница ще вкара, колко му е.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 604
Някои така ми казват...изтърпи, още някоя и друга година ще е, но хич не е лесно...Sad Чувстваш се пренебрегнат, отхвърлен, неоценен...

# 174
  • Мнения: 4 714
Горджи ти го каза, аз само си го помислих😉това с дни да зачезва и те прерастват в седмици...нз нещо май не е много ок.

# 175
  • София
  • Мнения: 35 135
Глупости са това. Освен, че се самозалъгваш те и лъжат.

Какво да търпиш, колко, докога?
Три години са това, не са три месеца.

Ти си мислиш, че си обвързана, той си мисли, че е свободен.

Цвет, е, не ли?

# 176
  • Мнения: 4 714
Като си права - права си 😍, ама ми е гадно за iana28.

# 177
  • Мнения: 451
Глупости са това. Освен, че се самозалъгваш те и лъжат.

Какво да търпиш, колко, докога?
Три години са това, не са три месеца.

Ти си мислиш, че си обвързана, той си мисли, че е свободен.

Цвет, е, не ли?

А, може би си мисли, че е баща?
Или щото е мъж, новата му жена трябва да му е по-важна от сина/дъщеря му?

# 178
  • София
  • Мнения: 35 135
Да си седи само баща, да не го играе и нечий мъж. Просто е.

Ще живея с някого три години и няма да съм интегрирана в общ живот? Никога.

xtra, ти степенуваш, той степенува, тя страда, ние цъкаме с език. Кому е нужно?!

# 179
  • Мнения: 451
Да си седи само баща, да не го играе и нечий мъж. Просто е.

Ще живея с някого три години и няма да съм интегрирана в общ живот? Никога.

xtra, ти степенуваш, той степенува, тя страда, ние цъкаме с език. Кому е нужно?!

На никой. Тя сама си седи там, не останах с впечатлението, че е вързана за радиатора.....

Общи условия

Активация на акаунт