Бременни и майки от проблемното - Ноември 2006

  • 8 174
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242

Лекси, анестезията при секцио вече е местна и първия плач майката може да го чуе, дори й го дават да си го гушка.
То и тогава си имаше епидурална, но аз избрах пълната от шубе Embarassed. Нищо не разбрах от операцията, после болките не бяха хич силни. След родилното само 2 дни ми помагаха - после се оправях съвсем сама. Иначе за кърменето си права. Родих я в 9.20 ч, а ми я дадоха за кърмене чак на другата сутрин. Така и не се закърми добре, а и аз почти нямах кърма и след 2 месеца взаимно мъчене се отказахме.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Привет и от мен. Hug
Момиче, Ая много ви се радвам на трепетните усещания, та чак се притеснявам за себе си. Аз още не мога да определя леките придърпвания дали са признак, че бебо шава.
Е, утре съм на преглед при Стаменов - дано всичко е наред.
Лекси, мила чакаме те с нетърпение да се включиш в групата .
KayRenn направи всички консултации за които се сетиш преди да вземеш решение, но моят съвет е ако има и най-малка вероятност да се случи нещо лошо с теб вследствие на естественото раждане избери скцио. Ще се възстановиш бързо, не се притеснявай, пък и сигурно ще се намерята мераклии да помагат (поне в началото Hug). Казват че можеш да кърмиш детето си до два дена след секциото - не е толкова дълъг период. 
При мен от самото начало ми говорят за секцио, така че почти съм приела това.
А къде е Какичка? Липсва ми.
Приятни почивни дни. Стойте на топло и се пазете
 bouquet

И утре може да ми стискате палци за прегледа Embarassed

# 17
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
tini7, рано ти е още да го усещаш, придърпването е заради нараствването на матката. След като прокъвих, тия придърпвания ме вкарваха в истерия... добре, че имам разбран доктор и не ме нашамари Wink.
Колкото до кърменето - в много сатии прочетох, че в САЩ практиката е бебока да се даде на майката веднага след секциото, въпреки, че преди това й е бит коктейл от антибиотици и упойка. По твърдения на лекарите тези лекарства в много малка степен стигали до кърмата и не им вредяли. Аз ще се пробвам да си го изхленча дребосъка Wink.

Лекси, и аз се присъединявам към пожеланието на tini7 скоро да има за какво да пишеш точно тук Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 067
Здравейте и от мен.

Радвам се за тази темичка, понеже макар и на финалната права на бременнсотта си, още си мисля че е рискова...така тръгнах, така и си остана... 

Да се представя, преди пишех в Искам бебе, докато чаках да минат 6те месеца след спонтанния ми аборт. Намерих страхотни приятели, които в един момент открих, че повечето за съжаление се пренесоха в този подфорум ... продължих да влизам и в Искам бебе и тук, за да следя какво става с останалите момичета, но не смеех да пиша много поради бременната лентичка. Сега вече се чувставам повече в свои води.  Hug

Пожелавам ви успех и леко доизбременяване! А на мен стискайте палци другата седмица...че май по-рано ще се видим с бебка. 

# 19
  • Мнения: 1 950
Фъстък, толкова се радвам да те "видя" Laughing Hug
Разбира се, че ще ти стискаме палци Praynig, а и искрено се надявам, че като се срещнете успешно с бебока Laughing ще продължиш да пишеш тук Laughing
Еййй че хубаво, ама то не ти е останало, кога мина Laughing, на чужд гръб/корем/ бързо минава Wink

Тини и за теб мила стискаме палци Praynig
Колкото до Какичка, тя е добре имат весело събитие в семейството и я няма в София в момента.

Хубави почивни дни момичета  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Фъстъчка добре дошла и успех Peace
Другат седмица да видиш най сладката бебка smile3504
 
Благодаря ти Цветунчо.
Радвам се за Какичка  Hug- време беше да започнат да се  случват  хубави неща на това момиче

# 21
  • Мнения: 415
Момичета, много Ви се радвам  Hug
Искам да се извиня, за това, което се изписа от началото на седмицата..., но "нещо е добро, когато свършва добре", колкото и глупаво да звучи  Embarassed Сега виждам колко много неща сте премълчавали, колко притеснения са останали несподелени... така ще е много по-добре за вас.
А аз ще се промъквам да Ви се порадвам и вярвам, че няма да ме изгоните, нищо че не съм успяла още.
Много силно Ви  Hug  и Ви желая най-здравите и красиви бебчовци на света   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 419
Много палци на Тини и Фъстъчка  Hug

Джази, ти си с единия крак (дет се вига) в тая тема  Wink  bouquet

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
К)аррен ще помоля една съфорумка да се вкл тук - и тя е с операция на пуберски години и има две деца, но уви не помня кака е раждала - май нормално
щото пир нас има едни теми за луксациите - та тя винаги обяснява на маикте да несе шашкат излишно

Честита тема - няма пак да се повтарям какво мисля по въпроса - но се радвам, че поне нея си имате и дано повече хора пишат тук - и тя да стане седмична скоро

# 24
  • Мнения: 1 329
Честито НОВА придобивка на форума Party
Много се радвам, че всичко се разви по най-добрия начин - така всички ще сме happy Laughing.

приятна почивка на всички

п.п. днес ми беше 2-рото боцване с Гонал...почна се Crazy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Дарилка успех Peace. Настрой се позитивно и гледай да я караш по-спокойно този месец.
jazzybaby ти и всеки който има желание е добре дошъл (та нали е казано старото приятелство ръжда не хваща  spoko)
Момичета благодаря ви за подкрепата. Ще пиша как е минал прегледа като се върна от София.
До тогава  Kissing Heart

# 26
  • Мнения: 89
Поздрави на всички мамчета и на всичките им желая безпроблемни бременности!!!
Искам и аз да се присъединя към всички вас, които са били,са или тръпнат да гушнат своите чудесни бебоци!
Момичета, искам да ви питам нещо и ако някоя знае нещо по въпроса ще й бъда много благодарна.
На 21я ден от трансфера ми се видя добре оформен плоден сак на моето чудо с размер 5.2мм. Днес ми е 30 ден, бях пак на преглед, чудото ми порасна до 16.3мм, но изведнъж се видя и втори плоден сак, значително по-малък - 7.2мм.. Докторката ми каза, че не се знае, дали ще се развие, разликата между тях е много голяма. А мен така ми се иска то напук на всичко да расте и да се развива наравно с другото.
Ако някой е чувал за подобен случай, моля да пише.

# 27
  • Мнения: 4 399
Минавам от тук само колкото да ви кажа здравейте и да ви пожелая да бременеете с много положителни емоции и да се радвате на прекрасни бебета! Дано темата да ви да се пълни и препълва с нови момичета!

Прочетох малко по диагонал до тук, но разбрах, че момиче е в очакване на мома. Радвам се че резултатите от феталната морфология са добри! За мен този преглед беше един от най-важните и вълнуващите. Даже го правих 2 пъти. А тези лупинги няма от какво друго да са освен от бебе.  Laughing При мен лупингите дойдоха доста по-късно, а по това време имах 'потропвания' и подритвания. Laughing

Тини7, мисля че в твоите седмици е малко рано за лупинги. Но и този момента ще дойде, не се съмнявай!

# 28
  • Мнения: 7 716
Ха, добро утро и от мен.
Честита ви нова втора седмична/месечна/  тема.
Поискайте от модераторите да я заковат, да е по-близо до "Преживях аборт, да поговорим".
Така онези 23 момичета с третата и втората  опция ще страдат по-качествено, нищо няма да изпуснат.
Целият форум  бг-мамма е за бременност и майчинство, едно спокойно и сериозно място за стерилитет имаше, но уви...
Имаше една хубава дума - Видовден, какво ли означаваше?

Не мога да разбера толкова ли сте коравосърдечни или не знам какво да кажа, та не можете да си отворите една своя тема "Бременни от проблемното" в Отчетните или в Бъдещи майки, където да си говорите за подритванията, размерите и т.н.?
Тук, та тук.
За пръв път нямам думи, просто онемявам.
Честна дума, не ви разбирам. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 10:27 от Lali

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ех, Лали - ти все си си същата...
не те ли е срам от чувствата ти?
аз оставам вече безмълвна

п.п. това е форум И за ПРОБЛЕМНА бременност!!!!!!!
май да ти го напомня?
щото онези от отчетните и от бъдещите не искат да се разстройват с проблеми
вие също не искате старите си приятелки

бе я ма...та на всички дето все някой им пречи - то бива бива злоба, завист и коравосърдечие ама... добър пример за бъдещото поколение!?
кво ви става бе? как може да говините своите "приятелки" като крастави кучета??????

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 12:01 от catnadeen

Общи условия

Активация на акаунт