въпрос за пратка от България до Лондон

  • 369
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,имам един въпрос за който така и не успях да намеря информация.Искам да изпратя подарък на мой близък приятел до Лондон по частен превозвач,но не успявам да открия като цена колко ще ми струва доставката? Ако някой е запознат,моля да ми отговори,ще съм изключително благодарна.Това е че в спиди и еконт ми отказа поради факта че самата пратка съдържа 1 бутилка персонализирано вино а те не приемали такива поръчки за чужбина.

# 1
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз също търся от Германия за Испания.( При мен пратката е телефон и таблет). До колкото разбрах само" частни"фирми могат да извършат тази услуга. За съжаление се "предлагат" на пазара в фейсбук.Във вашият случай можете да да потърсете в групата "Българи в Англия/Лондон". Проверете там, но не всички извършват превози на малки колети. Трябва да се пита предварително. Успех 😇

# 2
  • Мнения: 2 465
За Англия пробвайте фирма "Портокал". Офисът им е на канала, малко след Орлов мост като се идва от Стадиона. За средно голям кашон последно таксата беше под 15 лева.

# 3
  • Мнения: 30
Има много фирми, които превозват пратки. Напишете в google и се обадете на няколко. Цената е около £ 1.20-1.50 / кг. За колет под 10 кг цената е £ 10. Алкохол , цигари не може да пращате
Portokal.co.uk
Dostavka- anglia
Transport2bulgaria
Има и много други

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 10:23 от AniGG

Общи условия

Активация на акаунт