Да си споделя мъката и аз... че ми се насъбра..

  • 4 252
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Дани съжалявам за тези резултати, но доколкото те познавам (само виртуално за съжаление) няма да се предадеш, нали?
Първо винаги има надежада. Казвам го не за да те успокоя, а защото наистина го вярвам. И второ инвитрото не е лош вариант, казват че е с по голям шанс за успех от инеменацията например. При нас нещата се подредиха горед долу така - висок пролактин, лапароскопия за махане на киста със заключение за ендометриоза, две неуспешни инсета, след което реших че няма смисъл  да губя повече време и поготвих документи за инвитро и  бебето се получи точно в месеца , които си дадох почивка преди инвитрото. Така че е хубаво да си починеш малко 1-2 месеца. И оплзотворете наистина тази почивка -  мислете само за вас двамата. С две думи обичайте се  loveuuu (без графици за дни на овулация и планове кога ще правите бебето). Не кавам че ще се получи, но при мен стана и много ми се иска и при теб да се получи. А ако не се получи така ще си починеш и ще се подготвиш  физически и психически за инвитрото. Между друго и нашата спермограма не беше много по добра от вашата. Истината е че моя човек го тормозих няколко месеца с билки , малко бъркочи с мед и сусам,  спимен , малко витамини и след малко повече от два месеца резултатите от спермограмата бяха много по-добри.
Дани  успех мила Hug

# 16
  • Мнения: 7 716
Диндин, съжалявам. Вземете мерки, понякога се получава подобрение.

# 17
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Dindin, говорих с майка ми. В момента един от най-добрите ендокринолози във Варна е доц. Христозов, завеждащ отделението по ендокринология в "Св. Марина" (Терапията). За уролог-андролог не можа да ми каже нищо конкретно, но отделението по урология в Окръжна е много добро. Предполагам, че там ще има избор от добри специалисти.
Желая ви успех!

П.П. Аз съм голяма бяла патица и не се сетих за д-р Ненов, който засега е считан за най-добрия уролог-андролог във Варна.

Последна редакция: нд, 05 ное 2006, 11:12 от KayRenn

# 18
  • Мнения: 168
Много вяра ,сила , надежда и преди всичко УСПЕХ ти пожелавам , не се предавай!!!

# 19
  • Мнения: 527
dindin с тевсам за морална подкрепа и  Praynig моля се за всички нас Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 769
Благодаря ви момичета на всички!!!


Dindin, говорих с майка ми. В момента един от най-добрите ендокринолози във Варна е доц. Христозов, завеждащ отделението по ендокринология в "Св. Марина" (Терапията). За уролог-андролог не можа да ми каже нищо конкретно, но отделението по урология в Окръжна е много добро. Предполагам, че там ще има избор от добри специалисти.
Желая ви успех!

П.П. Аз съм голяма бяла патица и не се сетих за д-р Ненов, който засега е считан за най-добрия уролог-андролог във Варна.

Доц. Христозов го знам от 10г. може би.. С диагноза Хашимото съм от няколко години, през които смених 5 ендокринолога.. Христозов отдавна си мина по реда.. Ходех при него в кабинета му Аспарухово..човека дори не си вдигаше главата да погледне кой е влязъл..

Д-р Ненов и той ми е стар познайник.. макар индиректно..
Благодаря за инфо-то все пак!!!

# 21
  • Мнения: 1 441
Dindin, Спимена е като хранителна добавка нещо, на Хималая. Подпомага сперматогенезата. А Триовит са витамини А, С и Е и селен. Нищо кой знае какво, но дава резултат.   bouquet

# 22
  • Мнения: 769
Dindin, Спимена е като хранителна добавка нещо, на Хималая. Подпомага сперматогенезата. А Триовит са витамини А, С и Е и селен. Нищо кой знае какво, но дава резултат.   bouquet

ТенкЮ!

# 23
  • Мнения: 74
Много вяра ,сила , надежда и преди всичко УСПЕХ ти пожелавам , не се предавай!!!
 Praynig Praynig Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Кураж и сила ти пожелавам!!!
   bouquet

# 25
  • Мнения: 108
Със сигурност знам, че д-р Айладънов е много добър уролог, много човечен и с желание винаги да помогне. Знам че преглежда в МЦ "Надежда" срещу Окръжна болница на бул. Ген. Колев. Успех ви желая и не се предавайте!

Общи условия

Активация на акаунт