Любители на котки - Тема 167

  • 23 195
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 942
Записвам се в новата тема. Благодаря на Таня за труда и полезната информация, която откривам систематизирана !  Благодаря на всички вас за отзивчивостта и съветите!
Радвам се, че темата започва позитивно с Ая! Лято, стискам палци за Томи и добри новини!

Дивчо или когато е кротък Дивино Simple Smile



# 31
  • Мнения: 3 985
Coco’Milk, колко в голям този красавец?
На 5 декември ще стане на 8 месеца.

# 32
  • Мнения: 9 763
Ох, колко е сладък Heart Eyes как искам и аз бебе коте вкъщи, но тази година ще пропусна примъкването на още едно от улицата Grinning

# 33
  • Мнения: 1 208
Coco’Milk, колко в голям този красавец?
На 5 декември ще стане на 8 месеца.
Значи е един месец по малък от Майкъл, той на 6-ти декември ще стане на 9 месеца.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Значи Майкъл е роден февруари?
С моята гад са набори?
Кастрирахте ли го вече?
Ето го сниман отблизо,голям изглежда и моят Хари:

# 35
  • Мнения: 1 208
На 6-ти март е роден. Не е кастриран още, но предстои.

# 36
  • Мнения: 4 275
Записвам го официално в темата. Пак с познатите пози. Тази котка гледа на мен като на Бог. Залепен е, търчи на галоп, когато се прибирам и а, съм седнала-а, е скочил на скута ми. Няма не искам..
Таня каза, че нейният котарак н еправи нишо спокойно. Закари е същия. Дори не спи спокойно. Що за нервна система има тази котка!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Хубав Зак.
Много го харесвам.
Можете ли да кажете как да накарам Хари да спре да ми лови краката?
От час опитвам да си почина,но скача и дере.
Накрая ще го пъхна в транспортната клетка.
Снощи няколко пъти заспивах и се събуждах от забит в някой пръст/крак нокът.Направо...е ужасно така.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 693
Здравейте! Отдавна не съм писала.
Изпуснах много темички 😊
Виждам страхотни котенца❤️
Писала съм преди, че нашата котка постоянно има някакви здравословни проблеми. Последно септември бронхит /видя се на снимка/, но и някакви изменения на белия дроб/. Лекувахме се, оправи се и сега преди 15 дни започна пак със спазмите. Последва същото лечение. Снимка не е правена, ще направим 20 дни след лечението. Храни се от 2 месеца много малко от 4.300 кг. в момента е 3. Откакто е на хапчета няма това давене. Доктора има съмнения, че има и астма 🙄, а това хич не ми харесва като диагноза, защото лечението е кофти и може да доведе и до диабет от лекарствата.Ето я преди дебеланка🥰

Ето я и сега


Има ли тук котета с подобни проблеми?
Вече е на 1.3 г още не е кастрирани, защото състоянието и не позволява, а се разгонва през 10 дни. Сега направи по-голяма пауза, но няма как предвид състоянието и.

# 39
  • Мнения: X
Записвам се и аз! Страхотна тема!
Имаме си един 12год. старец-марков 😀 и прибрахме още 2 невероятни бебета котета-стрийт котаци, които са вече подрастващи 🤪 (едното на 1год, другото на едва 7мес.)
Ако ви кажа, че не е приятно ще излъжа. Ако ви кажа, че не е трудно-пак ще излъжа. Обожавам ги!





Какво ли не сме преживяли вече с тях и ще се радвам да помагам и подкрепям със съвети и хитрини тук Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 13 044
Ей го и Киро Joy





Ноеми, липсваше ни! Джинги и Мюсли са прекрасни и как добре се разбират! Heart

Радвам се, че Ая е започнала да се храни! Стискам палци и на Томи! Дано и двамата в най-скоро време да са напълно здрави! Hug

Прекрасни снимки видях! Heart Heart Heart

# 41
  • Мнения: 1 208
Димяни, не съм много запозната, но хормонален чип вместо кастрираме обсъждали ли сте във вашия случай?

# 42
  • София
  • Мнения: 5 693
Димяни, не съм много запозната, но хормонален чип вместо кастрираме обсъждали ли сте във вашия случай?
Нищо не знам за това. Можеш ли да дадеш повече инфо? Благодаря ти предварително! 🌺

# 43
  • Мнения: X
mariqivanova, да ти кажа честно най-малкия е голям биткаджия и правеше така докато вървим.
Особено вечер като те дебне, а си сънен е ужасно. Жал не жал, всеки път когато скочи го изпращам в другия край на стаята. Около седмица две така и сега не смее.
А и си е инстинкт, няма докато ме дере и хапе да  го милосвам 😀
Стана му ясно, че не е готино да прави така.

# 44
  • Мнения: 1 208
Ааа и аз толкова знам. Хормонален чип с действие около една година, което подтиска разгонването. Собственика на развъдника го използва, за да си починат женските след бременност и раждане. Ако не се лъжа Aila беше проучвала повече по въпроса.
Предполагам се слага на принципа на другите чипове и ще е без упойка, която при вас явно  яма как да стане.
Аз го обмислям, дотолкова, доколкото не сме решили дали Майкъл да не стане поне веднъж татко:).

Общи условия

Активация на акаунт