Какви подаръци е редно да се подаряват на мъжа

  • 10 502
  • 168
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
JoyJoyJoy
Поне ще се забавлявате
Simple Smile

# 61
  • Мнения: 18 298
Кажете какви коледни подаръци мислите да купите. Thinking

# 62
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Ами ослушвам се какво споменава през годината и ако не си го купи сам до към ноември, го правя на подарък.

# 63
  • Мнения: 346
Чак пък да го купуваш с подаръци... Какви ще са толкова тези подаръци - яхта, вила на плажа...😁 На мъжа ми съм подарявала обичайните неща - колан, раница, ръкавици, инструменти ( но той си ги избира инструментите), конзола за игри, термо чаша,  гравирана с името му... Понякога без повод му подарявам чорапи, бельо...не че баш му ги подарявам, де, купувам, защото съм преценила, че има нужда. Той по-често ми прави подаръчета без повод - вино, шоколад, чаши... веднъж маратонки ми купи, даже без да ги меря, беше уцелил идеално. Парфюм, чанти, обувки си ги избирам аз.

# 64
  • Мнения: 562
На мен ми подариха тръбен ключ и две ролетки, много съм доволен.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На мен ми подариха тръбен ключ и две ролетки, много съм доволен.
Я ги снимай и покажи,да подаря и аз подобни...Да има още един доволен мъж...

# 66
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
На мен ми подариха тръбен ключ и две ролетки, много съм доволен.

Такива подаръци наистина са добра идея. Отверки, бормашини - не съм чувала оплаквания.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да, много им харесват.
И нови ножчета Жилет са голям хит.
Полезни неща.
Снощи синът искаше да се бръсне с новата самобръсначка,че днес са присъствено на училище,а бая брада му поникна вече.
Той също се радва на отвертки и т.н. ...
Е,и на игри,мишки,клавиатури,конзоли...

# 68
  • Мнения: 562

Я ги снимай и покажи,да подаря и аз подобни...Да има още един доволен мъж...

Това фенерче и то беше спонтанен подарък от любимата баш няколко дни преди да ми дотрябва много силно.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Леле...силно благодаря за идеята!
Фенерче много ще се оцени.Все му трябва,все нещо някъде не вижда.
Това са най-хубавите ролетки,веднъж един майстор се връща специално,за да си вземе една такава,беше я забравил и каза,че много си я харесва.
Ключът изобщо не знам за какво служи,но пък няма такъв и вероятно ще му се зарадва!

Със здраве да си ги ползваш и много да се обичате и слушате!
Simple Smile

# 70
  • Мнения: 562

Със здраве да си ги ползваш и много да се обичате и слушате!
Simple Smile

Благодаря, да ти се връща Simple Smile)
Тръбният ключ ще ти дотрябва веднъж на две години, но когато ти трябва нищо друго не върши работа.

# 71
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Е не всеки мъж си пада по фенерчета и рулетки. Едно време гедорето беше суперголям хит, обаче ако е някой техничар сигурно вече си има две и като му подариш трето няма да има такъв ефект. Пък и трябва да знаеш какво купуваш, да не се окаже че тръбния ключ не му трябва и само ще го ползва да троши орехи в гаража.

# 72
  • Мнения: 9 193
На половинката взех  коплект с .... неща на iFixit,но е свързано с хобито му и мисля,че ще се зарадва.
Обаче най се радвам на подаръка за баща ми -  музикална плоча на Uriah Heep. Той колекционира плочи и е фен на групата,но се оказа,че няма тяхна плоча.

# 73
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
E аз веднъж телескоп подарих за хобито на милото, то тогава много се беше запалило по астрономия, и така си седи Triumph Понеже нали се излиза вечер, пък зимата студено, а лятото става много късно и като се одремуцаш пред телевизора и не ти се става да го мъкнеш навън. И нищо, и за украса не е защото е драпиран срещу прах. Казах, че ще го изхвърля, пък той като реши да гледа небето да си взима нов сам, а той не, не, ще го ползва, ще го ползва. Ми не се случва Rolling Eyes Искаше обсерваторийка да си гради в дъното на градината, обаче една стара барака трябва да се събаря там и хич не му се започва, викам си един кози крак или чук да му подаря, та да започне разрушителните работи 🤣 Тази година ако не ме хване вдъхновение ще си остане само с крем за бръснене и афтершейв ผ(•̀_•́ผ)

# 74
  • Мнения: 9 193
Телескоп не подарявам.Това е сложна работа.Дали иска рефлекторен или катадиоптичен?Какво ще иска да гледа?Събират се любители и се взират в небето. Пълна скука.Веднъж направих грешката да отида с него и разбрах само,че ако отриеш сладкиш за ядене си е твой.Ходи понякога с детето,най-вече когато се уговаря,че ще си взимат децата и така. Въпросът е, трябва да пътувате по-дълго,защото не трябва да има светлинно замърсяване.

Общи условия

Активация на акаунт