Кутия за бижута

  • 1 429
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 968
Има и в магазина на ТСМ на Шишман  Peace
Гледах ги преди 1-2 дена - най-различни модели и цветове /в тъмната гама/

# 16
  • Мнения: 2 407
В магазинчетата в Младост съм виждала.
От 20 лева до 100 лева.
Всякакви големини и форми.
В РУМ-а има колкото искаш. Кожени, дървени...

Вярно, че напоследък никак не обикалям по магазини, а Младост ми е на другия край на света Simple Smile Embarassed
Кое наричаш РУМ?

МНооого искам да си купя такава кутия, възможно най-голяма с най-много чекмедженца Simple Smile
Рума е в Мл 2 предпоследната спирка на 306.

# 17
  • Мнения: 13 512
В ТСМ има такива. Аз имам няколко-различна големина и форма,цените са 20-50. но нещата ми пак са разпиляни,защото като ги извадя от там,после ме мързи да ги върна обратно по същия начин и затова си отделих едно чекмедже за тази цел .А златните ми бижута са в трезор-иначе е много удобно  за крадците  всичкода е на едно място и като влязат-да вземат всичко накуп. В ТЦМ има и такива за часовници-също много удобно, ако имате повече от 1 часовник.

# 18
  • Мнения: 410
Аз да се върна на една стара тема Crazy
Когато беше подхваната тази тема,я прегледах и много ми харесаха кутиите.Скоро моя приятелка има рожден ден и ми се иска да и взема една такава.Има доста джунджуриики за прибиране,та ще и влезе в употреба.
Някой скоро да е виждал такива кутии?А да кажете къде Praynig
Дано и аз се офайдосам с една такава Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 185
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=29&products_id=1676 виж какво мернах днес мисля,че е  малък,но пък сладурски  Peace

# 20
  • Мнения: 410
http://www.atrakcion.com/product_info.php?cPath=29&products_id=1676 виж какво мернах днес мисля,че е  малък,но пък сладурски  Peace
А само по интернет ли може да се закупи стока от този сайт?

# 21
  • Мнения: 2 180
Ох, аз предпочитам да държа бижута в "нещо" което не би могло да се разпознае от крадците като кутия за бижута. Не ви ли е страх? Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 185
само през нета може свържи се с тях и ги питай каквото те интересува/в skype/
Джини имаш право,но крадците влезнат ли у вас ги отпиши бижутата и няма значение дали са в кутия за бижута  или не Peace

# 23
  • Мнения: 410
tesoro сайта е интересен,даже си харесах там едни ботиши,ама то обувката докато не се пробва,не се купува.Има интересни неща Peace
Дано намеря някъде такава кутия,но ми се иска да е по голяма.

# 24
# 25
  • Мнения: 183
http://911.bg/podaracibg/pi/bi2197037.jpg
Въпросната кутия е 80 лв (може 79 или 82 да беше)
вносител е ДИМС и имаше цялата гама преди 3-4 месеца, тази е най-голямата с 3 отделения, като средното се вади и става на протмоне
ако искате мога малко снимки да ви дам
а да, имаше ги и в червена гама

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 12:22 от addicted

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Имам кутия на ТСМ от 45лв.- от нещо като промазан плат, много е удобна. В средата се вади една малка кутийка с огледалце, която пълня при пътуване.
Преди няколко дни търсих за подарък, но нямаше накъв размер. Купих от Арт (дето продават колани, портфейли) от изкуствена кожа. Единственият й недостатък е, че няма малката кутийка за пътуване. Беше 60лв.
А тези от щраусите са ми Sick

Общи условия

Активация на акаунт