МОНОДИЕТА - тема 21

  • 63 505
  • 742
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 13 775
Ей така започвам да се чудя защо пиша във форума.
Уж темата беше за таратор, а сега ще ми изскача нещо, което не ме вълнува.

# 721
  • Мнения: 148
Темата е за моно, въпросът беше за таратор. Както и да е, май и самата потребителка с въпроса се обърка...
Аз съм два дни преди цикъл, с желание да изям света. От моното стомаха влезе в разумни граници, тоест не изяждам вече света. Днес съм на яйца, това ми се хапваше. Утре сме на къщата и ще е барбекю. Дано само не се подхлъзна с някоя бира, че много ми е слаб ангела в тия дни. Продължавам да задържам, но и съм много подута и не вярвам на кантара.

# 722
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 480
Темата е за моно, въпросът беше за таратор. Както и да е, май и самата потребителка с въпроса се обърка...
Аз съм два дни преди цикъл, с желание да изям света. От моното стомаха влезе в разумни граници, тоест не изяждам вече света. Днес съм на яйца, това ми се хапваше. Утре сме на къщата и ще е барбекю. Дано само не се подхлъзна с някоя бира, че много ми е слаб ангела в тия дни. Продължавам да задържам, но и съм много подута и не вярвам на кантара.

Бирата не е проблем,проблема е в мезетата

# 723
  • Мнения: 7 819
фивър рей я разбрах като да е имало тема за таратор и да са я сляли с моното
в събота и аз започвам Ваня Ч.

# 724
  • Мнения: 288
Вчера започнах моно, но само по 1 ден ще ям един продукт. Ако дори това успея, за мен ще е голямо постижение. Вчера бях на плодове, днес- печено пиле. Засега се справям, но докато заспя, има доста време. Утре смятам да бъда на зеленчуци.

# 725
  • Мнения: 148
Темата е за моно, въпросът беше за таратор. Както и да е, май и самата потребителка с въпроса се обърка...
Аз съм два дни преди цикъл, с желание да изям света. От моното стомаха влезе в разумни граници, тоест не изяждам вече света. Днес съм на яйца, това ми се хапваше. Утре сме на къщата и ще е барбекю. Дано само не се подхлъзна с някоя бира, че много ми е слаб ангела в тия дни. Продължавам да задържам, но и съм много подута и не вярвам на кантара.

Бирата не е проблем,проблема е в мезетата
Теди, ето това исках да чуя Simple Smile взимам 4 бири и само тях.. И ще си го броя за Моно Simple Smile

# 726
  • Мнения: 7 819
хайде и аз, ден едно - картофи на фрайъра

# 727
  • Мнения: 524
Включвам се... Днес е 4ти пилешко ден, картофените бяха песен. Днес хем съм гладна, пиле не мога да погледна и съм отпаднала. Продължаваме и това е..

# 728
  • Мнения: 5 492
Как приготвяш пилето? Аз най-обичам пържоли и цели бутчета с кожата и ме държат сита.

# 729
  • Мнения: 524
Пилето... На грил и печено на жар от магазин. Също варих и пилешки гърди.
Не ми беше много добре на пиле, бях все замаяна.
Днес мина първият двн на зеленчуци, карах я на салати. Хем ям много и корема ми е подут, хем съм все гладна😁

# 730
  • Мнения: 5 492
Зеленчуците са масов проблем тук. Имам чувството, че стомахът ми ще избухне всеки момент.

# 731
  • Мнения: 524
Не много комфортно на зеленчуци, но поне не ми е лошо и замаяно като на пиле. Утре с рибата пак ще е замаяно... Безвъглехидрат нямам грам сили.

# 732
  • Мнения: 7 819
ядете ли гъби в зеленчуковия?
утре съм на салати, от сега се чудя как да чийтна

от картофите източих кило и половина, все се чудех на Дез как й се получава,
тоя път доволна и аз от картофите
пилето минава винаги най-лесно

имам визуално подобрение, ай дано да продължи Simple Smile

# 733
  • Мнения: 5 492
Гъби не може. Снощи им гледах хранителния състав, съдържат повече протеин, отколкото въглехидрат. Обмислях вариант за моно по модел на ВЧ, но с мои промени и исках след пилето да вкарам два дни на гъби, а зеленчуците да са на мястото на плодовете, но не става.
За салатите е по-подходящо за чийт авокадото. То е по-мазно и би трябвало да засища повече.

# 734
  • Мнения: 524
Утре втори ден риба... Днес скумрия и малко миди.
Чудя се.. След 12ката да направя 2 дни почивка или пак да я почвам без почивка?
Как ще ме посъветвате?

Общи условия

Активация на акаунт